Sayfa 512/948 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by wishwind Yazıyı Oku
    keko yu ve avanelerını azıcık tanımış ısem erbos ta

şu an düşükten mal toblamak ıcın

hısseyı aşağı basabılme ıhtımallerı çok yüksek

gıt gel lerı

alçalt yukseltlerı çok severler avaneler

acaba bugun bastılar mı yoksa aşgı ya da b azartesı yukarı mı olur

veya bazetersı de 3 kademe aşağı basıb sonra yukarı mı olur

ya yükselecek ya düşecek

ama avaneler mal almak ıstıyorlar ıse sabıt de tutabılır ler sıkılan satısın dıye

anele nın hareketını begendım bugun kabanış şık oldu dunku sılver kabanışı gıbı oldu

yatıtım tavsıyesı degıldır
    Şimdi sn.keko dün sattım dedi. Malım 46500 ve deniz yatırım dedi. Deniz yatırım uzun süredir takasta hareketi yok neredeyse 2 3 aydır 600 700 bin civarı. Dün net 130 140 bin mal satıldı denizden. Sn.keko bu malı aldiysa alalı uzun süre olmalı. Bu oranda mali da olmadığına göre kendi beyanı aynı kurumda tesadüf satış yapıldı. Yada daha fazla mali vardı. Yada dediginiz gibi avanesi var. Ama bu avane işi bağlandı bugün artık. Şubat 2. Yarısına Citi satışları damga vuracak. Yatırım finans satışa geçti. Arada vergi dairesi var. Yabancı satıyor ve vergi dairesi az geldi Şubat 2. Yarısı gündemi olacak. Ayrıca iddianıza istinaden sn.keko nun son 1000 mesajını okudum tek tek. En çok MaşaAllah kelimesi geçiyor. Yani alnı secdeye yakın biri. Tşk. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ızcı dayı

malı satmış olabılır
    eskı borsacılar ıcın bır kural vardır

malı sattılar ıse sayfasında yanı buraya gelıb yazmazlar

kımseyı etkilememek ıcın veya etkı altında bırakmamak ıcın ben malı boşattltım diyemezler

yatıtım tavsıyesı degıldır

3. Sn.wishwind burası forum burdaki karakterler gerçek değil. Hayal ürünü. Öyle bakın olaya. Hisse net nick name herkese veriyor. Hatta istatistik yayınlasalar olay çıkar. Sn.izci gerçekten satmamıştır kanaatimce birileri kızdıriyor kendisini. Meraklanmayın ay sonu fiyat tavan olmasa bile izlenme oranı tavan olacak. Ytd

4. tekrar selamlar. bu sılver var ya 2 ileri bir geri yaparak inşallah diyorum ki mart ayı sonunu bulmadan 4.400 fiyatına çabuk geleceğini umut ediyorum. trade yapma zamanı kalmadı gibi trade yapayım derken tradiyi sen yiyorsun ve bir önceki fiyat ın üstünde almak zorunda kalıyorsun o yüzden ben diyorum ki bu tradeyi bırakıp büyükler birbirini yesinler bizler küçük yatırımcılarız o yüzden alacaksın bir hedef biçeceksin kendine geldimi arkana bile bakmadan satıp çıkacaksın . Ama beklenti bu yılın flaş kağıdı olacağını gösteriyor . bakmışsın ki fiyatı 16.000 binde olurmu olurrrrrrrrr. o yüzden biz küçük yatırımcılar trade bize ve bana göre değil ben ağzım çok yandı bu trade yapmaktan o yüzden hisse güzelmi güzel gidermi gider eeeee neden trade yaparak lotumu çoğaltayım derken ya bir önceki lotum kadar alamazsam demi o yüzden ben tradeyi kurtlara bırakayım onlar yesin birbirini. ben almışım 2.740 dan koydum hedef fiyatımı çayımı kahvemi yudumluyorum. eninde sonunda gelecek . geldimi hedef fiyatıma verir geçerim. gidiyor mu daha bırak gitsin ben 2.740 dan almışım örnek olarak 10.000 tl fiyat üstünden satmışım arkasına bile bakma artık ben bu arada güzel kazandımmı kazandım. eeee bırakalımda 10.000 üstünde alanda kazanacam diye girecek elbet gitmezmi gidebilir ya geri gelirse bundan sonra vay 16.000 gibi alanın haline ama biz ne yaptık bu 10.000 tl üstlü fiyattan okuttuk şimdi de artık çay kahve molasını bırakıp birazda artık acıktık demi güzel karın üstüne bir mangal gider mi hemde nasıl gider of of gel keyfim gel. mangal yaparken sen izle kurtlar birbirlerini yesinler of düşüyor olmaz yarın toplar der olmadı ertesi gün gene düşer yok yok yarın çıkar der gene bu böyle olur gider çıkarken 2 ileri bir geri yapar düşerken beş gün on gün düşer arada bir çıkar sende burda kafayı yersin böyle. o yüzden hisseyi zamanında alacaksın bakacaksın keyfine asla kısa süreli düşünmeyeceksin asla kredi çekip oynamayacaksın sana lazım olmayan bir paranla oynayacaksın arkana yaslan hedef fiyatına gelmesini bekle. yazdıklarım asla al sat tut tavsiyesi değildir. kendi düşüncemi yazdım . umarım güzel günler yakınnnnn diyorummmmm. asla YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    tekrar selamlar. bu sılver var ya 2 ileri bir geri yaparak inşallah diyorum ki mart ayı sonunu bulmadan 4.400 fiyatına çabuk geleceğini umut ediyorum. trade yapma zamanı kalmadı gibi trade yapayım derken tradiyi sen yiyorsun ve bir önceki fiyat ın üstünde almak zorunda kalıyorsun o yüzden ben diyorum ki bu tradeyi bırakıp büyükler birbirini yesinler bizler küçük yatırımcılarız o yüzden alacaksın bir hedef biçeceksin kendine geldimi arkana bile bakmadan satıp çıkacaksın . Ama beklenti bu yılın flaş kağıdı olacağını gösteriyor . bakmışsın ki fiyatı 16.000 binde olurmu olurrrrrrrrr. o yüzden biz küçük yatırımcılar trade bize ve bana göre değil ben ağzım çok yandı bu trade yapmaktan o yüzden hisse güzelmi güzel gidermi gider eeeee neden trade yaparak lotumu çoğaltayım derken ya bir önceki lotum kadar alamazsam demi o yüzden ben tradeyi kurtlara bırakayım onlar yesin birbirini. ben almışım 2.740 dan koydum hedef fiyatımı çayımı kahvemi yudumluyorum. eninde sonunda gelecek . geldimi hedef fiyatıma verir geçerim. gidiyor mu daha bırak gitsin ben 2.740 dan almışım örnek olarak 10.000 tl fiyat üstünden satmışım arkasına bile bakma artık ben bu arada güzel kazandımmı kazandım. eeee bırakalımda 10.000 üstünde alanda kazanacam diye girecek elbet gitmezmi gidebilir ya geri gelirse bundan sonra vay 16.000 gibi alanın haline ama biz ne yaptık bu 10.000 tl üstlü fiyattan okuttuk şimdi de artık çay kahve molasını bırakıp birazda artık acıktık demi güzel karın üstüne bir mangal gider mi hemde nasıl gider of of gel keyfim gel. mangal yaparken sen izle kurtlar birbirlerini yesinler of düşüyor olmaz yarın toplar der olmadı ertesi gün gene düşer yok yok yarın çıkar der gene bu böyle olur gider çıkarken 2 ileri bir geri yapar düşerken beş gün on gün düşer arada bir çıkar sende burda kafayı yersin böyle. o yüzden hisseyi zamanında alacaksın bakacaksın keyfine asla kısa süreli düşünmeyeceksin asla kredi çekip oynamayacaksın sana lazım olmayan bir paranla oynayacaksın arkana yaslan hedef fiyatına gelmesini bekle. yazdıklarım asla al sat tut tavsiyesi değildir. kendi düşüncemi yazdım . umarım güzel günler yakınnnnn diyorummmmm. asla YTD.
    Dostum yazdığın rakamlar örnek olarak mı yazıldı yoksa hedefin o mu

6.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    tekrar selamlar. bu sılver var ya 2 ileri bir geri yaparak inşallah diyorum ki mart ayı sonunu bulmadan 4.400 fiyatına çabuk geleceğini umut ediyorum. trade yapma zamanı kalmadı gibi trade yapayım derken tradiyi sen yiyorsun ve bir önceki fiyat ın üstünde almak zorunda kalıyorsun o yüzden ben diyorum ki bu tradeyi bırakıp büyükler birbirini yesinler bizler küçük yatırımcılarız o yüzden alacaksın bir hedef biçeceksin kendine geldimi arkana bile bakmadan satıp çıkacaksın . Ama beklenti bu yılın flaş kağıdı olacağını gösteriyor . bakmışsın ki fiyatı 16.000 binde olurmu olurrrrrrrrr. o yüzden biz küçük yatırımcılar trade bize ve bana göre değil ben ağzım çok yandı bu trade yapmaktan o yüzden hisse güzelmi güzel gidermi gider eeeee neden trade yaparak lotumu çoğaltayım derken ya bir önceki lotum kadar alamazsam demi o yüzden ben tradeyi kurtlara bırakayım onlar yesin birbirini. ben almışım 2.740 dan koydum hedef fiyatımı çayımı kahvemi yudumluyorum. eninde sonunda gelecek . geldimi hedef fiyatıma verir geçerim. gidiyor mu daha bırak gitsin ben 2.740 dan almışım örnek olarak 10.000 tl fiyat üstünden satmışım arkasına bile bakma artık ben bu arada güzel kazandımmı kazandım. eeee bırakalımda 10.000 üstünde alanda kazanacam diye girecek elbet gitmezmi gidebilir ya geri gelirse bundan sonra vay 16.000 gibi alanın haline ama biz ne yaptık bu 10.000 tl üstlü fiyattan okuttuk şimdi de artık çay kahve molasını bırakıp birazda artık acıktık demi güzel karın üstüne bir mangal gider mi hemde nasıl gider of of gel keyfim gel. mangal yaparken sen izle kurtlar birbirlerini yesinler of düşüyor olmaz yarın toplar der olmadı ertesi gün gene düşer yok yok yarın çıkar der gene bu böyle olur gider çıkarken 2 ileri bir geri yapar düşerken beş gün on gün düşer arada bir çıkar sende burda kafayı yersin böyle. o yüzden hisseyi zamanında alacaksın bakacaksın keyfine asla kısa süreli düşünmeyeceksin asla kredi çekip oynamayacaksın sana lazım olmayan bir paranla oynayacaksın arkana yaslan hedef fiyatına gelmesini bekle. yazdıklarım asla al sat tut tavsiyesi değildir. kendi düşüncemi yazdım . umarım güzel günler yakınnnnn diyorummmmm. asla YTD.
    Buda bir yatırım ama trade yapabilenler yapsın derim.. 2.85 den verdiğimizi 2.66 dan yerine koyduk. Yaklaşık 20 kademe guzel kar

ytd.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Turquality destek programını yazacaktım ancak sayfada bugün polemik hakim . Ama olsun oda lazım herkese iyi tatiller

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Şimdi sn.keko dün sattım dedi. Malım 46500 ve deniz yatırım dedi. Deniz yatırım uzun süredir takasta hareketi yok neredeyse 2 3 aydır 600 700 bin civarı. Dün net 130 140 bin mal satıldı denizden. Sn.keko bu malı aldiysa alalı uzun süre olmalı. Bu oranda mali da olmadığına göre kendi beyanı aynı kurumda tesadüf satış yapıldı. Yada daha fazla mali vardı. Yada dediginiz gibi avanesi var. Ama bu avane işi bağlandı bugün artık. Şubat 2. Yarısına Citi satışları damga vuracak. Yatırım finans satışa geçti. Arada vergi dairesi var. Yabancı satıyor ve vergi dairesi az geldi Şubat 2. Yarısı gündemi olacak. Ayrıca iddianıza istinaden sn.keko nun son 1000 mesajını okudum tek tek. En çok MaşaAllah kelimesi geçiyor. Yani alnı secdeye yakın biri. Tşk. Ytd

hacam şu alnı secdeye yakını bir kenara bırak. benim bir kaynım var geçenlerde cami cemaatı adamı camiden kovdu bir daha bu camiye gelme demişler. adam önüne geleni dolandırıyor ve dini de yaptıgına alet ediyor. fetocuların da alnı secdeye yakın ama para nerede, fetocular oradalar. herkes yaptıgından sorumludur. kimse onların bu davranışını islama fatura etmesin

Sayfa 512/948 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •