Sayfa 512/1009 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

TOGG un üretiminin İtalyada yapıldığı TR ye geldiğine dair sosyal medyada bir haber var...Konu hakkında bilgisi olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Sn Batman sabah sabah kombo yapmışsınız
    Saygılar Aşil abi yazılarınızı dikkatle takip ediyorum, uzun aralar vermeyin tekrar lütfen.

Dr da süper ama çok özet ve kestirme yazıyo şifreyi çözücez diye yırtınıyoruz.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    TOGG un üretiminin İtalyada yapıldığı TR ye geldiğine dair sosyal medyada bir haber var...Konu hakkında bilgisi olan var mı?
    1 haftadır muhabbeti var. Hatta üretim bandı reklamının çindeki bir fabrikada araçların bandı olduğu iddiasıda var. Ama bukasarına kimsenin cesaret edebileceğini düşünmüyorum. Şu anda tek merak konusu günde kaç araba üretildiği konusu. Kimine göre 2 kimine göre 6 diyorlar. Sonunu herkes merakla bekliyor. Altından bi hinlik mi çıkacak yoksa herkesi paronayak mı yaptı bu herifler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1 haftadır muhabbeti var. Hatta üretim bandı reklamının çindeki bir fabrikada araçların bandı olduğu iddiasıda var. Ama bukasarına kimsenin cesaret edebileceğini düşünmüyorum. Şu anda tek merak konusu günde kaç araba üretildiği konusu. Kimine göre 2 kimine göre 6 diyorlar. Sonunu herkes merakla bekliyor. Altından bi hinlik mi çıkacak yoksa herkesi paronayak mı yaptı bu herifler
    Herşeyin altından birşey çıkınca insanlar paranoya oldu a.q...Neyse İktidar değişimi olursa bu sır perdeleri de aralanır diye ümit ediyorum...

5. Seçim ikinci tura kalırsa soğan dayanır mı. Turizm kıtlığa yetişir mi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Sağlık sistemi mükemmel diye diye ülkeyi ne hale getirdiler...

"Kalp ameliyatlarının yüzde 30'u erteleniyor"

Türkiye'nin kan stokları kritik seviyenin de yarısına düştü. Kızılay günlerdir kan bağışı çağrısı yaparken sorunun ciddi olduğu belirtiliyor. Kan stoklarındaki düşüş nedeniyle kan ihtiyacının en fazla olduğu kalp ameliyatlarının yüzde 30'unun ertelenmek zorunda kaldığı ifade ediliyor.

https://www.ekonomim.com/gundem/kalp...ten-12-04-2023
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Bir üstün zekalılık / yerli ve millilik örneği daha:

Tarım ve Orman Bakanlığı, özel sektör yatırımcılarına Türkiye’de destek olmak, yatırım yapmalarını sağlamak yerine “kardeş ve gönüldaş” olarak adlandırdığı 15 ülkede yatırım yapmaları çağrısında bulundu. Bu amaçla “ülke masaları” kurdu.

https://www.ekonomim.com/kose-yazisi...ten-12-04-2023
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sağlık sistemi mükemmel diye diye ülkeyi ne hale getirdiler...

"Kalp ameliyatlarının yüzde 30'u erteleniyor"

Türkiye'nin kan stokları kritik seviyenin de yarısına düştü. Kızılay günlerdir kan bağışı çağrısı yaparken sorunun ciddi olduğu belirtiliyor. Kan stoklarındaki düşüş nedeniyle kan ihtiyacının en fazla olduğu kalp ameliyatlarının yüzde 30'unun ertelenmek zorunda kaldığı ifade ediliyor.

https://www.ekonomim.com/gundem/kalp...ten-12-04-2023
    Covid den beri sağlık sistemi bir kez normale dönmedi iki ameliyatım var o gün bugündür erteliyorum. Ya malzeme yok ya da hastane çok yoğun yatacak yer yok. Benim tek kişilik odada yatmam lazım. Bir de verilecek antibiyotik sadece üniversite hastanelerinde var. Antibiyotik tedavisi 45 gün sürecek. Ameliyat sonrası her şey rayında giderse en az bir iki hafta da öyle yatacağım.

Sayfa 512/1009 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •