Sayfa 512/682 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Ben bu hissede asıl kıyametin Avtur(R) tahtasında yani rüçhan tahtasında kopacağını öngörüyorum. Elindeki kapitali rüçhan tahtasına yönlendirecek olan G. Ö.'nün devre kesicinin de olmayacağı yeni açılacak bu tahtada sert ve agresif hareketler yapacağını düşünüyorum. Örnek isteyenler Makina Takım bedelli geçmişine baksınlar... Ayrıca buralarda uzun zamandır duruyor olması bedelliyi satın aldığını ve bedelli haberinin yaratacağı hisse düşüşünün gerçekleşmiş olduğunu ve destekte bulunduğunu gösterir. Endeksi ve hareketin başladığı noktayı denkleştirdiğinizde şuanda bulunduğu yerin hisse için çok da primli olmadığını yani risksiz bölgeler olduğunu söyleyebiliriz. Ama unutmayın bu bir G. Ö. kağıdı! yani Nothing is impossible.

Kesinlikle "Y". "T". "D". !
    Bu görüşümü koruyorum hala ki şuanki tablo da bu teoriyi destekliyor...

2.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Bu görüşümü koruyorum hala ki şuanki tablo da bu teoriyi destekliyor...
    Ortak Rüçhan tahtasinda agresif yükseliş olması için o tarihe kadar primlenmesi lazım degilmi. Bu düşük seviyeler pek cazip degil

3.  Alıntı Originally Posted by Excas Yazıyı Oku
    Ortak Rüçhan tahtasinda agresif yükseliş olması için o tarihe kadar primlenmesi lazım degilmi. Bu düşük seviyeler pek cazip degil
    Kendi alacak alıcısı hazır ;)

4.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Kendi alacak alıcısı hazır ;)
    Umarım beklediğimizden değer dün Finansbank aklımda geciyodu nakit yok alamadım bugün yüzde 20 prim yapti. Kısmet değilmiş

5. Endex kac oldu metro grubu eksi işe bak az eksi olsa ilk bu düşer

6. =METRO , Batum da Euphoria Otelini satın alıyor........=

Sn. Cebi , senin ve diğerlerinin umutları ,paraya oradan dövize ve satın alma ya dönmüş.....

hadi hayırlısı ....

gürcistan ı ziyaret etmek isteyenlere %10 indirim uygular artık .....

yorumsuz...

7. Hadi avtur kabak tadı verdin artık deh de

Sayfa 512/682 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •