Sayfa 513/1015 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Viop LIX

geçenlerde hangi söyleşide dinledim hatırlayamadım fatih altaylı olması lazım veya başka bir kanal. unuttum..linkvermek iserdim ama dönen dedikodu şu

seçimden sonra ikinci evi olanlara sağlam vergi gelebilir gibisinden.
    bu durumda 400 500 ve daha fazla mülkü olanlar kendi gmyo şirketlerini kurabilir veya hisse biriktirme ile ev sahibi olmak gibi bazı şeylerin önü açılabilir demişti.

son zamanlarda hiç gitmeyen gyo hisseleri hareketlendi

5000 tane dairesi olan biri arsa hissesi satar gibi belki gelecekte gyo olarak kendi şirketini kurabilir gibi şeyler tam aklıma yatmadı ama olabilir..
    .....

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Saatlik ortalamalardan uzaklaştı. Soğutabilir endeksi..Bugünün zirvesi olabilir..Gerçi 9300 de bende kanal direnci görünüyor. Yarın bakacağız
    Evet direnç 9.300 de, oradan bir düzeltme gelme ihtimali yüksek!

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben arada okuyorum ama senin malda olduğunu anladım. Bu şebek ampul anlamamış. Gözüyle okumuyor alttaki mercekle bakıyor
    o ampul de biliyor 2.48-2.50 de burada bozkurta yazdım benim graflarda buralar dip kademeli mal alıyorum tahtalara kadar yazdım.Bu bunun gibiler daha aşağıları bekliyordu burada bunları grafların içine sokup sokup çıkarıyorum ama utanmaları yok hep havlayacaklar arkamdan.bugun 10 numara bir gün Ayasofya benim için.tikdir et havlasın dursun kapının önünde

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    geçenlerde hangi söyleşide dinledim hatırlayamadım fatih altaylı olması lazım veya başka bir kanal. unuttum..linkvermek iserdim ama dönen dedikodu şu

seçimden sonra ikinci evi olanlara sağlam vergi gelebilir gibisinden.
    bu durumda 400 500 ve daha fazla mülkü olanlar kendi gmyo şirketlerini kurabilir veya hisse biriktirme ile ev sahibi olmak gibi bazı şeylerin önü açılabilir demişti.

son zamanlarda hiç gitmeyen gyo hisseleri hareketlendi

5000 tane dairesi olan biri arsa hissesi satar gibi belki gelecekte gyo olarak kendi şirketini kurabilir gibi şeyler tam aklıma yatmadı ama olabilir..
    Olur ama halka açıkta olman lazım sadece GYO olmak yetmez.O zaman çalıp çırpamazsın da devlet yine öper yine öper. Zaten bu 400-500 evi olanları öpmediği kabahat.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. İstanbul havalimanında yeni bir pist inşaası daha başlayacakmış.

3 pist aynı anda operasyon da başlayacakmış. Muhtemelen önce pik saatlerde kalkış için başlar sonra inişlere de uygulanır. Avrupa'da yokmuş ABD'de bazı havalimanlnda varmış.

Uçuş sürelerini dolayısı ile akaryakıt sarfiyatı olumlu etkilwnebilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Herifin boynuzu sivri olunca
    shortçu babayığitlerin hepsi arazi

vob 10.000 yüzsuyu hürmetine bir iki ciğer yemiş arkadaş hariç
    Herif ciğerimizi söktü sesimiz soluğumuz kesildi dayucuğum
    Günün tepesini işaretleyelim bağri
    9282

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    30 yıldır bu piyasadayım 25 yıldır mesleki. Ben senin gibi kimleri gördüm sıkıntı yapma. Ayı dan büyük fil vardır derler sen hayatında hiç denk gelmemişsin bak bu ilk oldu.

VİOB da yıllarca işlem yaptıysan konuşalım.Orası er meydanı...Hisse işi stabildir.

Gerçi sana niye cevap yazıyorsam.

İŞBNK dedin...Dedim ki Hükümet isterse bu işi yapar...Hukuk ,hak getire..AYM kararını takmayan veraset kanununu takmaz-değiştirir...HUKUK değil KANUNU konuşuyoruz(bunlar farklı)

-Shortsun dedin.Bir haberi verdiğim için(basit yaklaşım)..Sonra senden 4 saat önce yazdığım mesajı verdim..Full hisse olduğum ortaya çıktı..Sana şöyle diyeyim.Bu sektörde olmanın bir önceliği yok.Tanıdığım çoğu bankacı,Jeoloji mezunu veya vasat üniversite işletme...

Herkes BOGAZİÇİ endüstri müh. ve YKS ilk 500 den olma bankacı değildir..zaten olsa burada yazmaz.

Neyse konuşurum da..Bir anlamı yok.

8.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Bu saate kadar yukarıda belirttiğim senaryo dahilinde çalıştı.
    İzlemeye devam.
    Senaryo devam.
    Şimdiden kapanışa kadar son bir fışkırtma yapması lazım.

Sayfa 513/1015 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •