Sayfa 513/1005 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Viop L

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,382
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlu, Wall Street Journal'a konuştu: Seçilirsem Rusya'ya yönelik yaptırımlara uyacağım; Putin de bilir ki Türkiye, Batı ittifakı üyesidir..

Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin NATO'daki "kilit ülke" rolünü güçlendireceğini ifade etti. Kılıçdaroğlu ayrıca, Türkiye'nin donuk halde olan Avrupa Birliği üyelik sürecini de hayata döndürmek istediğini bir kez daha vurguladı.

Rusya'nın ABD ile ilişkilerinde denge rolü oynadığını biri hatırlatmalı ..tamamen ABD/AVRUPA angajmanlı Rusyanın devre dışı kaldığı politikalar faydadan çok Türkiye'nin çıkarlarına zarar getireceğini anlatmalı

üstelik şu ara Rusya ile sayısız işbilrliği içindeyken .

Konuları yakından takip edenler sebeplerini bilir .

''ne vereyim abime'' anlayışıyla elbette çözülmez sorunlar

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Avrupa birliği ilişkisini donuk bırakmaması iyi olur.
    Rusya konusunda da bu kadar donuklaşmadan biz batıyız sen defol demeden menfaatine bakarsa o da iyi olur.
    Link varsa link alalım bu ara çok alakasız metinler çok alakasız şekil çevriliyorlar.
    https://t24.com.tr/haber/kilicdarogl...esidir,1108953

https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/...ab-ile-2079759

AB sürecini tekrar başlatması çok iç karartıcı bi şey, şimdi isveçinden estonyasına yunanistanından hırvatistanına her önüne gelen her konuda -ne yapmamız gerektiğini dikte etmeye başlayacak sabah akşam.. ve sonuçta üyelik kesinlikle gerçekleşmeyecek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Teessüf ederim.Sp500 de 3200 beklediğimi 4 aydır diyorum..bunu mahalledeki bakkal bile benden duydu..Öyle burayı aşar vs..değil.. 4200/300 geçemeden güm....

O zamanda demiştim en geç mayis sonu başlar..

Banka batisina sahne olacak..

Biz eninde sonunda secim sonuçlanınca yakın dipten %25/30 yükseliriz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Rus,Abd,AB ile denge politikası en onurlu politikadır.Birini tercih etmek sizi o cenahta kolay harcanabilir konuma getiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçimi kk kazanırsa oazartesi ve salı tavan
    Kk kaybederse çarşamba dahil 3 gün taban
    2. Tura kalırsa borsa 1. Gün tüm kağıtlarda tabanı görür çözülür mü bilmem 2. Günde bir %5 eksisi olur.
    Tam
    Bul karayı al parayı durumu
    Başkanım adam kontrolsüz para basıyor.

Borsa maldır.

Kontrolsüz para basılırken malda olan kazanır.

Kim kazanırsa kazansın, şu an %32 faiz var, bu azıcık bile gevşese bu borsa yukarı gider abicim durum bu şekilde bende. O kazanır gider bu kazanır çöker bence sadece cambaza bak.

Ben her şeyden önce temel analizciyim, viopta hep ondan batıyorum zaten. O nedenle de 1 tanecik bile endeks pozum yok, KOZAA aldım bekliyorum seçimi her türlü gideceğine inanıyorum çünkü ucuz, ucuz malda en kötü para kaybetmezsin. Pahalı malları kucak kucak alanlar düşünsün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Açık konuşalım.. Bizi kimse AB almaz.Kulturel yapımız buna en büyük engel.

AKP ilk yıllarında AB normları sayesinde vesayetler kırıldı. sonra...AB ne sırt çevirip kendi vasiyetlerimizi olusturduk.

7. daha önce deginmistim düşüşte ki olayı belirsizlik diye adlandirmistik ama bence endeksin düşüşünün temel sebeplerinden biri kötü bilancolar !

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Teessüf ederim.Sp500 de 3200 beklediğimi 4 aydır diyorum..bunu mahalledeki bakkal bile benden duydu..Öyle burayı aşar vs..değil.. 4200/300 geçemeden güm....

O zamanda demiştim en geç mayis sonu başlar..

Banka batisina sahne olacak..

Biz eninde sonunda secim sonuçlanınca yakın dipten %25/30 yükseliriz..
    aslında zana katılıyorum neden 2008 krizi aslında 2007 de başlamıştı sonra batmıştı piyasa bence de batma durumu var 2008 ve ya 2020 krizi gibi

Sayfa 513/1005 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •