Sayfa 514/1004 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Bir seferinde galibin olduğu tahtaya bulaştım ozgyo'da
    1,55 li rakamlarda malı alınca alış kademelerini 10 kademe sildi aldığım fiyata malı yazdım aldıktan sonra tavanladı ve o tahta o fiyatı bir daha görmeden çift hanelere çok kısa zamanda gitti.
    aynısı bera da 2.20 li rakamlarda oldu (berada adam benim aldığım kademeye sadece benim aldığım kadar alış yazıp uzun zaman bekledi, 1 lot daha fazla alış yazmadı, tesadüf de olabilir tabi)

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bir seferinde galibin olduğu tahtaya bulaştım ozgyo'da
    1,55 li rakamlarda malı alınca alış kademelerini 10 kademe sildi aldığım fiyata malı yazdım aldıktan sonra tavanladı ve o tahta o fiyatı bir daha görmeden çift hanelere çok kısa zamanda gitti.
    aynısı bera da 2.20 li rakamlarda oldu.
    10 kademe senden geri almaya yetmiş. Keşke dayanabilseydin... Ben kaç taban gördüm...

Bu tip hisselerde ya bulaşmayacaksın ya da bulaşıyorsan sonuna kadar asılacaksın...

Galiple 2 defa karşılaştım. Mert ve harbi hareketleri vardı. Dayanmasını bilirsen, meyvesini yersin...

Elimde hâlâ galibe ait bir hisse var... Çok sallıyor ama hâlâ yolumuz bir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    10 kademe senden geri almaya yetmiş. Keşke dayanabilseydin... Ben kaç taban gördüm...

Bu tip hisselerde ya bulaşmayacaksın ya da bulaşıyorsan sonuna kadar asılacaksın...

Galiple 2 defa karşılaştım. Mert ve harbi hareketleri vardı. Dayanmasını bilirsen, meyvesini yersin...

Elimde hâlâ galibe ait bir hisse var... Çok sallıyor ama hâlâ yolumuz bir...
    keşke! sadece iki hisse milyonerliği devirmeye yetiyor, tek milyonerlikde değil.
    Son düzenleme : dobra; 28-10-2020 saat: 00:34.

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    keşke! sadece iki hisse milyonerliği devirmeye yetiyor, tek milyonerlikde değil.
    O zaman sabredeceksin, kolay kolay pes etmeyeceksin.

Eğer inanıyorsan sebât edip elinde tutacaksın...

Bu işin kuralı bu...

Oysa sen anladığım kadarı ile çok kolay hisse değiştiriyorsun...

Paran varsa her aşağı düştüğünde fırsat deyip yeniden alacaksın. Yoksa bu alemde dayanmak zor...

Sağolsun Galip abim her sattığında ben aldım. Pes ederim dediği noktada, portföyü 2 'ye katladım. Sonunda o pes etti... Aldı götürdü.

İlk hisseden güzel kazandım. Çok şükür. Aslında satmayacaktım ama Galibin daha iyi hissesini bulup oradan devam ediyorum. Onda da aynı şeyleri yaşadım ama bu kötü günde bile hâlâ %50 kârdayım ve satmaya niyetim yok... Ancak %500 'de belki..

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Geyik Odası - I

Ne güzel bir müjdedir o söz ..

Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ne güzel bir müjdedir o söz ..

Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz !

Az sabır başkan

Bu başlık cumhuriyetle barışıktır, cumhuriyetin cumhurdan geldiğini yönetim şeklinin milletin kendi içinden birisini seçerek yönetilmek olduğunun en şuurlu en farkında olan başlıktır.
    çakma cumhuriyetçilerden değiliz, ceddiyle barışık olanlardanız.
    Son düzenleme : dobra; 28-10-2020 saat: 01:14.

Herseyden nem kapmayın sn dobra .. Bugün 28 Ekim ve bu sözün söylendiği gün .. Bir çok başlıkta paylaştıgim gibi buradada paylaştım neden hemen nem kapıyorsunuz anlamıyorum , başlığın cumhuriyetle barışık olduğunu söylemenize gerek yok aksi söz konusu bile olamaz zaten ki öyle bir düşüncem hiç olmadı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 514/1004 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •