Sayfa 514/1001 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Viop-XX

1. Almanya da ölüm sayısı bizden 2 kat fazla..ama buna rağmen bütün yasaklar kaldırılmış....Ana okullar bile tekrar açıldı...Alman halkıda bizim kadar pek panik yapmiyor..Çünkü Alman medyası virus ile ilgili bizim kadar haber yapmiyor....orda en çok panik yapanar bizim medyayı takip eden yine bizim gurbetçilerdir....

LGs sınavı yapıldı diye bazıları isyan ediyor...iyide yakın vadede virüse ile ilgili ortada bir çözüm görünmediği için nereye kadar erteleyebilirsiniz ???
    Belki bu virus daha yıllarca devam edecek...zaten bu sene eğitim felç oldu..Gelecek yılda eğitim aksarsa öğrenciler okulda öğrendikleri bilgilerin çoğunu unutacaklar.....

Vaka sayısı artiyor ama eskiye göre ölüm sayıları bayağı düşmüş durumda.....çünkü tedavide kullanılan bazı ilaçlar olumlu etkiler veriyor...doktor ve sağlık personelleride tecrübe edindiler....imkanlar daha fazla arttı..

olayı birazda abarttığımızı düşünüyorum..en azından avrupaya göre..

Hep eleştirmeyi ve şikayet etmeyi sevenler birazda bize alternativ çözüm yollarından bahsetseler..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

hastane yapımlarındaki rezil mantıkla Atatürk havalimanı gibi işleyen ve muntazam çalışan 10 milyar dolarlık havalimanınını kapatıp/yıkıp taaaa cehennemin dibinde 30 milyar dolara yeni havalimanı açmak aynı zihniyetin ilkel mantığının ürünüdür..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ayvalık nasıl başkanım

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Bu sene gitmeyecegim gibi son anda değişiklik olmazsa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

gerçek icraat (eğitim, ekonomi, dış politika vb) yapamadıkları için betona yükleniyorlar.. nasılsa "..ama yol yabdılar" diye alkışlayacak bir kitle var onu biliyorlar.. ama ülke 20 yılda sürekli geriye gitmiş.. fakirleşmiş..vesayet rejimi gelmiş.. demokratik anlamda gerilemiş..

hatta öyle ki , demokrasinin temel göstergelerinden birisi olan liderlerin açık oturumda tartışması konusu mr erdoğan döneminde rafa kaldırıldı.. rakiplerinin karşısına çıkmıyor ve bu nedenle söylediği bir sürü saçma söz halkın gözü önünde çürütülemiyor.. evet.. welcome to 2020 Turkiye.. land of the oppressed and overtaxed (*)..

(*) zulüm altındakilerin ve aşırı vergilendirilmişlerin ülkesi
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Kuruldu. ABD ye karşı bağımsızlığın en önemli adımıydı, aktif edilmedi sadece pazarlık unsuru olarak kullanıyoruz.
    ....Bu yıl halkbank davası ve F35 teslimatlarında olumlu gelişmeler yaşanmzsa ilerde sistemler tamamen aktifleştirilecek....Zaten eğitim adı altında sistemler ara sıra aktifleştiriliyor..

SSM geçenlerde yaptığı açıklamada Türkiyenin yerli uzun menzilli hava savunma sistemi olan Siperin 2023 yılında hazır olacağını söyledi..Yerli alçak ve orta hss'ler olan hisarlar zaten bu sene kullanılmaya başlaniyor....

7. Yahu Bu başkanın işi gücü sıkmak !!

Dün tv de bilmem kaç milyar dolar rezerv var diyor . Bu rezervlerin swapların da işin içinde olduğunu söylemiyor

Yahu bu neye benziyor biliyormusunuz Kredi çekiyorsun elalemin parasıyla benim çok param var demeye benziyor ..

Neymiş efendim dünyanın en büyük 10 Ekonomisiymiş el insaf ulan elini atsan 100 kişiden 50 si işsiz memlekette haydi işi geçtim kaç gram altına çalışıyor bu millet yada kaç dolara

Son birkaç senede kura bakın efendiler

Vatandaş olarak ülke olarak nasıl balyoz indirmişler

Eyyyy ABD benden rahibi alırsın !!!!!! Gibi işleri güçleri laf sanatı

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    2020 yılında hastane yapmak da neymiş yaaa?? bu konu üzerinden prim yapmaya çalışmak ilkelliktir..

bu ülke 50 yıl once hastane yaptıysa şimdi de çok rahat yapar.. 20 sene sonra da çok rahat yapması gerekir.. neticede marsa gitmiyorsun..

ancak şimdiki rezil zihniyet bunu borç ile ve şehir içindeki hastaneleri kapatarak yapıyor.. maksat yeni yapılan özel hastaneler müşterisiz kalmasın..!! evet.. resmen böyle..

bunların meymenetsiz anlayışı bu işte.. ülkeyi 3 kuruşa muhtaç ettiler..
    3. dünya ülkeleri seviyesinde yaşarken de 3 cent'e muhtaçtık!
    aradaki fark artık altyapı ve sağlık da dünyaya örnek durumuna gelmiş, savunma sanayinde kendi göbeğini kendisi kesebilecek seviyeye gelmiş, siha' yı iha' yı üretmişiz
    fark orası
    bi görebilseniz.

Sayfa 514/1001 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •