Sayfa 516/854 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 6825 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Bu topik çok boş gördü hepsi bastı gitti biz buradayız buda öyle geçerken bir satasayim dedi herhalde yürü kardeş burdan ekmek çıkmaz sana

2. Sn.kirif sıkma canını boş işler bunlar !!

3. Sürekli ver aşağıya 100.000 lot yazdım hadi spek tabana ver de alalım ve buna benzer yazılarla dolu forum insan bir hisseye inanmış ise yükselmesi için almıştır ancak bir iki sayfa öncesine gidin sürekli ver aşağıya da alayım yükselirse kademeli satarım gibi koro şeklinde yorumları görürsünüz bende buna tepki olarak yazdım aldığın kapıda inanıyorsan ki almış isen inanıyor yada bir beklentin var demektir ancak sürekli ver aşağıya hadi spek gibi söyleler ne anlama geliyor anlamak imkansız beni dpek adamı diye suçlayıcağınıxa dönünde kendi yazdıklarınıza bir bakın hepsi olumsuz kim spek adamı daha iyi anlaşılır ben kağıdın yukarı gitmesinden yanayım yarın 2.10 lu rakamları görmek ümidi ile

4. Derdim polimik yaratmak değil sadece sürekli olumsuz yorum yapmanıza dikkat çekmek istedim bence hisse 3.lü fiyatlara yükselmesinden sonra yaşadığı kar realisazyonundan sonra taban oluşumunda hemen hemen 2.00 ile 2.30 aradında üç aydır dolaşmakta artık satan sattıktan sonra yukarı hareketine devam edecek 4 olu 5 olur onu piyasa belirler ama ben en azında 3 TL olacak diye bu hissede varım her kesin hesabı kendine

5. Birde şunu belirteyim 30 senedir borsadayım Yatırım finansta hesap numaram 2xxx lerde varsa oradan çalışan olayı anlar o neden ile gereksi yere sataşmayın yarın ve sonrasında yükselen bir trend yakalayalım yeni alanlar kar yazdın 3.xx lerden alanlarda zararını azaltsın

6. Teknik olarakta yüksrlişin başlaması için 2.10 üzerindr kapanış yapmalı

7. (MHMTCCM ) senin canin sikilio belli, buraya istedigini yazabilrsin fikirlerini ister duser ister cikar ister grafik yada araa hakkinda yazabilirsin ama bu forumdaki yazan arkadaslara neden boyle yaziosunz gibi sacma seylerle bosuna mesgul etme herkes kendinden mesul adam bunu yazarak belki kendini rahat hissediyor, neden karisma istegi var sende ??? Caninmi sıkılıyo?? Burda kimse yanlis bisey yapmio ver spek alalim dior yani spegin burayi okidigunu dusunuyo!!!! Sen neden rahatsiz oluyosun??? Forumda bisey yazilmasin dahami iyi?? Bence sende yaz ama millete karismadan oyle 2.10u gecerse ayaklarini gec gun boyu onumuzde grafik aylardir 3 5 e gidecek dediler millete verdiler !!!!! Hepimiz.biliorz bunun grafikle.alakasi yok bize hep yem atti gidecek gibingosterip mali basti!!!!!!
    ARTIK BIZDE SESIMIZI DUYSUN ISTIYORZ DUSERSE ALICAZ DEDIK SPEGE!!!! KOTUMU ETTIK?? Ver asagi alicam spek yine yaziyorm!!!!! Varsa zoruna giden engellesin beni yatirim tavsiyesi degildir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    (MHMTCCM ) senin canin sikilio belli, buraya istedigini yazabilrsin fikirlerini ister duser ister cikar ister grafik yada araa hakkinda yazabilirsin ama bu forumdaki yazan arkadaslara neden boyle yaziosunz gibi sacma seylerle bosuna mesgul etme herkes kendinden mesul adam bunu yazarak belki kendini rahat hissediyor, neden karisma istegi var sende ??? Caninmi sıkılıyo?? Burda kimse yanlis bisey yapmio ver spek alalim dior yani spegin burayi okidigunu dusunuyo!!!! Sen neden rahatsiz oluyosun??? Forumda bisey yazilmasin dahami iyi?? Bence sende yaz ama millete karismadan oyle 2.10u gecerse ayaklarini gec gun boyu onumuzde grafik aylardir 3 5 e gidecek dediler millete verdiler !!!!! Hepimiz.biliorz bunun grafikle.alakasi yok bize hep yem atti gidecek gibingosterip mali basti!!!!!!
    ARTIK BIZDE SESIMIZI DUYSUN ISTIYORZ DUSERSE ALICAZ DEDIK SPEGE!!!! KOTUMU ETTIK?? Ver asagi alicam spek yine yaziyorm!!!!! Varsa zoruna giden engellesin beni yatirim tavsiyesi degildir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya bu adamın ne dediği belli değil bir başka söylüyor bir başka söylüyor kardes

Sayfa 516/854 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •