Sayfa 516/654 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    bıst te 93 bın durdo da 10 tl gerçek olacak sanırım
    Hacımsız dususlere izin verenler düşünsün hocam. Gecen seneki ak yatırım olayından ne farkı var burda Günlerce yazdık O olayı bedel ödenicekse herkes ödiycek

2. VIKING tuvalet kağıdı dun %15 bugun yuzde 8 demekki korono virüste tuvalet kagıtları patladı🤣🤣🤣😂 ciğerci ortagım sen aldın mı tuvalet kagıdı biz temizlik ve gıda ürünleriniN ambalajını üretiyoruz bize faydası yok 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

3.  Alıntı Originally Posted by ismail Yazıyı Oku
    bıst te 93 bın durdo da 10 tl gerçek olacak sanırım
    tahtanın basamaklarını göremediğim için bir şey diyemiyorum
    ama 10 tl de sadece onlar almayacak başka alacaklar da olacaktır diye düşünüyorum
    tek üzüldüğüm tahtaya yeni giren arkadaş
    adam selam verdi
    malı yedi

4.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    vıkıng tuvalet kağıdı dun %15 bugun yuzde 8 demekki korono virüste tuvalet kagıtları patladı�������� ciğerci ortagım sen aldın mı tuvalet kagıdı biz temizlik ve gıda ürünlerinin ambalajını üretiyoruz bize faydası yok ����������������
    önemli olan temizlik ürünleri değil
    önemli olan tahtanın speği

5. https://i.hizliresim.com/yeM1uh.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Gedik satışta mı alışta mı?merak ettim, o kadar

7. Arkadaşlar merhaba;

Bu tahtada ne günler yaşadık, ne badireler atlattık. Sabrımızın karşılığını alacağımız günler elbet gelecektir. Ama ben buradan şirket yetkililerine seslenmek istiyorum. Kendi çapımızda her kademeden inandığımız bu tahtada alım yaptık ve yapıyoruz. Birçok şirket geri alım politikası açıkladı. Lütfen Durdo sahipleri; sizde az da olsa bunu yapınız ve duyurunuz. Desteklerinizi arkamızda hissetmek istiyoruz. Göstermelik bile olsa bunu yapmanızı rica ediyoruz. Arkadaşlar şirkete de bu durumu yazılı olarak bildirmenizi rica ediyorum. Zaman birlik zamanı. Saygılar herkeze

8. On yıllık bir durdo yatırımcısı olarak şirketten bir isteğim var:
    (pek dikkate almazlar ama gene de yazayım dedim)
    diğer bazı şirketler gibi
    bu kötü günlerde şirketiniz hisselerinden bir miktar alım yapsanız
    şirketinizin arkasında durduğunuzun göstergesi olarak bunu biz küçük yatırımcıların güvenini sağlamak veya gönlünü almak için yapsanız güzel olur diye düşünüyorum.
    Bu benim fikrim yatırım filan tavsiyesi içermez

Sayfa 516/654 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •