Onemli Gunler Banner
Sayfa 517/1002 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

ALINTIDIR YTD

1251 ÜSTÜNDE GÜVENLİ BÖLGEDEYİZ.. Kısa zamanda çok prim yapan endeks hisselerinde kar satışları gelmesi normaldir. 1251 e değip kalktığında endeks hisselerine geçişlerinizi tamamlayın. Endeks belli doygunluğa ulaşırsa yanlar o zaman başlar..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, koronavirüse yakalandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. ??????????

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ALINTIDIR YTD

1251 ÜSTÜNDE GÜVENLİ BÖLGEDEYİZ.. Kısa zamanda çok prim yapan endeks hisselerinde kar satışları gelmesi normaldir. 1251 e değip kalktığında endeks hisselerine geçişlerinizi tamamlayın. Endeks belli doygunluğa ulaşırsa yanlar o zaman başlar..
    Şu an teknik,temel,covid,biden her şey yalan....
    19 kasımdaki toplantının sonucu önemli, o tarihe kadar teknik belki işler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
    Döviz düşüyor
    Altın düşüyor
    Borsa düşüyor. Ne anladım bu işten ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cafe Trend&amp;Trade - IV

Sağlık bakanı : Bugün tespit edilen 2.841 yeni hastamız var. Ağır hasta sayısındaki artış devam ediyor. Artan hasta sayısını düşürecek olan hareketliliği ve teması azaltarak tedbirlere beraberce uymaktır. Maske ile virüs yükünü düşürelim.

Dün 3095 olan ağır hasta sayısı 3230’a yükselmiş durumda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
    12 Kasım Atatürk'ü Anma Konserimizde, Atamız'ın kalbimizden, fikirlerimizden, özümüzden, sözümüzden değil sadece aramızdan ayrılışının 82. Yıldönümünde, onun ölümünü değil, ölümsüzlüğünün sırlarını paylaşacağız.
    Kendi döneminin liderleri içerisinden 21. Yy' a geçebilen tek lider... Üstelik diğer liderler kendi halkları tarafından yok edilmesinin acısını yaşarken, o aynı canlılığıyla sadece ülkemizde değil tüm dünyada sevgi ve saygıyla anılıyor! İşte bu akşam bunların altındaki gizin izini süreceğiz!
    O'nun bu kadar canlı olmasının nedenlerini, dünyada zafer kazanan bir asker, ilerici bir devlet adamı olmasının yanına, sosyal mucit, kültür antropoloğu, kültür hümanisti, sanatsever gibi onlarca sıfatını ekleyebilmesinin şifrelerini İlknur Güntürkün Kalıpçı ve Aybige Kalıpçı' nın o müthiş anlatımlarıyla keşfedeceğiz.
    Ve bu sıfatlarını kazanabilmesinin nedeni olarak "Müziği" göstermesinin anlamını, Dağhan Doğu yönetimindeki Orkestramız ve Tenor Aydın Uştuk'un o muhteşem sesiyle anlamlandırmaya çalışacağız.

Sayfa 517/1002 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •