Onemli Gunler Banner
Sayfa 517/714 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5706 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Geçen ay 73,1TL'den kapatmıştı, Eylül ayını 70,6TL'den %3,42 zararla kapattık.... Ekimin daha iyi olması ümidiyle

2. İnşallah Eylül ayında düzeltmesini yapmış olsun. Bizi baya bir oyaladı. Ekim ayının sonunda bilanço öncesi üçlü rakamlara ulaşması lazım artık. YTD.

3. Ben zorlu Eylül ayinin bitmesine seviniyorum.

Haftaya son yolcu rakamlari sonucu gelir(Ekim ilk haftasi) ,
    akabinde bilançoda tahmini kâr rakamları gelir(Ekim ikinci haftasi).
    Sonrasında ise hedef fiyatlar verilir(Ekim 15 sonrasinda) ve hissede hareketler hızlanır. Bu Ekim ayını çok seviyorum.
    Artık rahat nefes alırız diye düşünüyorum.
    Çok yakın zamanda 80-90 aralığı bir yerlere gelebiliriz diye düşünüyorum. Bakalim beni şaşırtacak mı?
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır.

4.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Geçen ay 73,1TL'den kapatmıştı, Eylül ayını 70,6TL'den %3,42 zararla kapattık.... Ekimin daha iyi olması ümidiyle
    Eylül ayı zirvesi 78,60, yani zirveden %11 gibi aşağıdayız. Kardan da olsa zarardayız 😀

5. Rusya nın Ukrayna nın 4 bölgesini ilhak kararı alması ve bu bölgeleri Rus toprağı ilan etmesi savaşı bambaşka bir boyuta taşıdı. Artık bu bölgelere yapılacak herhangi bir saldırıyı Rusya ya yapılan bir saldırı olarak kabul etmesi işleri çığırından çıkarabilir.. Bu durumda Putin nin nükleer silah kullanmaktan çekinmeyeceğini açıklaması herkesi endişeye sevkediyor.. ABD ve İngiltere nin öncülük ettiği savaşın devamı kararı ile birlikte Ukrayna lideri Zelensky nin Nato ya üyelik başvurusu yapması gerilimi maksimum noktaya tırmandırdı. Batı nın özellikle ABD ve İngiltere nin Rusya ya karşı yaptırımlarını çok daha katı kurallara çıkaracağı beklentisi Türkiye açısındanda beni endişelendiriyor.. Türkiye nin Rusya ya karşı uygulanan ambargolara karşı daha yumuşak bir tutum içinde olması Batı, özellikle ABD tarafından dikkatle izleniyor..Bu şartlarda dikkatli olmakta yarar var diye düşünüyorum..

6. S&P, Türkiye'nin kredi notunu düşürdü
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard Poor's, Türkiye'nin kredi notunu "B+"dan "B"ye düşürdü, kredi notu görünümünün "durağan" olduğunu bildirdi.
    NTV

7.  Alıntı Originally Posted by Taleb Yazıyı Oku
    S&P, Türkiye'nin kredi notunu düşürdü
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard Poor's, Türkiye'nin kredi notunu "B+"dan "B"ye düşürdü, kredi notu görünümünün "durağan" olduğunu bildirdi.
    NTV
    Bir bu eksikti bunca dert sıkıntı varken bu yaşananlardan kötüsü olmaz artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,033
    Eylül bilanço sonrası düzeltme zamanına denk geldi Ekim ve Kasım ayları farklı olacaktır.. Aralık ve Ocak ayları gene muhtemelen düzeltme dönemleri olabilir diye düşünüyorum..ama en iyisini herkes kendi bilir. Tşk., Syg.

Sayfa 517/714 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •