Onemli Gunler Banner
Sayfa 517/670 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sinpaş a nasıl para gönderecekler Varan-1 daha durun son çeyrekte neler satacaklarını daha iyi göreceğiz. Sinpaş ı borç batağından kurtarmak için neler olacak neler
    Bir kere bu operasyonu sinpaş'ı kurtarmak diye algılarsanız sizin bu işlerden zerre kadar bişey anlamadığınız ortaya çıkmıştır.Burası ümranniye'nin en popüler yerinde yeni başlamış bir inşaat ve getirisinin çok iyi olduğuna inandığım bir proje.sinpaşı kurtarmak isteseydi elde kalmış atıl projelerine ortak olurdu ve parayı da peşin öderdi.42 ay sonra ödeyeceği parayla sinpaş mı kurtarılır? kaldı ki 55 milyon TL ile sinpaş kurtarılmaz.Burada algı bozma adına bu operasyon yapılmıştır ve sizin gibileri hisseden düşürmek için bence de çok iyi bir taktik yapmışlardır.satan satsın tahta rahatlasın.
    Dolaşımdaki payların Yüzde 10 u geçmesi nedeniyle alt pazarda işlem görmesini ben anlamış değilim.Bu işleri son dakikaya bırakırsan olacağı budur.

2. ...Arkadaşlar bütün alt pazardaki hisseler bürüt deymiş bir arkadaş alacaktı uyarı vermiş sanırım haber çıkmış alt pazardaki bütün hisseler otomatik bürürt takasa girmiş.... bunun halka açıklığı % 10 oladu pazar değişikli henüz gercekleşmedi galiba.

3.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ...Arkadaşlar bütün alt pazardaki hisseler bürüt deymiş bir arkadaş alacaktı uyarı vermiş sanırım haber çıkmış alt pazardaki bütün hisseler otomatik bürürt takasa girmiş.... bunun halka açıklığı % 10 oladu pazar değişikli henüz gercekleşmedi galiba.
    Şimdi şirketle konuştum..kendileri Borsa İstanbul a nedenini sormuşlar.
    Borsa İstanbul bu tabloyu hazırlarken 31 Ağustos verilerine göre almış(ilginç) bari almadan şirketlere bir danış..

Bir sonraki güncelleme de muhtemelen Aralık sonunda ana pazardayiz..

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Şimdi şirketle konuştum..kendileri Borsa İstanbul a nedenini sormuşlar.
    Borsa İstanbul bu tabloyu hazırlarken 31 Ağustos verilerine göre almış(ilginç) bari almadan şirketlere bir danış..

Bir sonraki güncelleme de muhtemelen Aralık sonunda ana pazardayiz..
    evet ben de şimdi görüştüm aynı bilgiyi verdiler.Ayrıca almanyadan gelecek parayı sinpaşa mı aktarıyorsunuz diye sordum.bu alınan arsanın almanyadaki gelecek parayla yapılmadığını zaten ayda 1 milyon küsür ödeme yapabilecek durumdayız dedi.

5. Soktumun lanet spksi hadi brute aldin serefsiz niye eslesmeyide kapatiyon...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ooo ilk 2 alici vakif ve bizim ... insallah patronlardir. Ne zamandir bizimi alista gormuyorduk

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. By ben ve hayek beye selam olsun

Kim alır kim satar bilmem ama hisse 3 lira iken by ben ve sayın hayek cevherden bahs etmişlerdi
    Ben sabr etmedim 4.75'ten 30 bin verdim 11.40tan üçte birini alabildim malesef maliyet 14.80'e çıkti buralar bile çok ucuz
    Zamanı geldimi hepimiz görecegiz baskı sonuç verir çünku bu baskıdan sonra 30'a götürene kadar en az 400 bin toplar baskı kurmadan gitseydi 100 bin anca toplardı yani tahta yapıcı tam bir deha.
    Y.t.d

8. Bu bürüt hikayesi tam zamanında çıktı..yazık hissenın önünü kesti...

Sayfa 517/670 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •