Sayfa 518/682 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Arkadaşlar aşağı doğru çekılmeler kaçınılmaz gıbı duruyor.. 16 binli tabanıda malum Meksa kaldırdı inşallah fazla kisi atlamadı hisseye kısada biraz uzebılır, meksada aldıgının buyuk kısmını yada tamamını sattı... Tek dileğim 3,4 bınden almayan ky nın buralardan fazla mallanmış olmaması, guzel olan beklenti devam ediyor meclise geliş tarihi belli olur söylemler artarsa burası yine hareketlenır.. Söylemler gecıktıkce çekılmeler normal karşılanmalı.. kısada bu fiyatlardan kaldıracak babayığıt biraz zor duruyor... Ama bizimkisi sadece fıkır, öngörü, düşünce ne olur bilemeyiz tabi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aşağı doğru çekılmeler kaçınılmaz gıbı duruyor.. 16 binli tabanıda malum Meksa kaldırdı inşallah fazla kisi atlamadı hisseye kısada biraz uzebılır, meksada aldıgının buyuk kısmını yada tamamını sattı... Tek dileğim 3,4 bınden almayan ky nın buralardan fazla mallanmış olmaması, guzel olan beklenti devam ediyor meclise geliş tarihi belli olur söylemler artarsa burası yine hareketlenır.. Söylemler gecıktıkce çekılmeler normal karşılanmalı.. kısada bu fiyatlardan kaldıracak babayığıt biraz zor duruyor... Ama bizimkisi sadece fıkır, öngörü, düşünce ne olur bilemeyiz tabi...
    Bu tahtayı tavanda tutacak adamın en az 10 milyon nakit cebinde olacak belki daha fazla

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bu tahtayı tavanda tutacak adamın en az 10 milyon nakit cebinde olacak belki daha fazla

Bende öyle düşündüğümden dün tavanı ısrarlı yapmadığını görünce malı vermiştim.. Malesef bugun de düşüş gerçekleşti, kısa bir süre dışarıda beklemek kendi adıma faydalı olabılır ama hafta sonu bırı çıkar konuşur bu defa biz dışarıda kalmış oluruz...ben dışarıda kalmaya razıyım yeterkı buradakı arkadaşlarımız kazansın, hissede olanlar adına ve yuksek malıyetlıler için inşallah düşmez... Ben bu tahtada kazandım, alan herkesin kazanması dileği ile..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bende öyle düşündüğümden dün tavanı ısrarlı yapmadığını görünce malı vermiştim.. Malesef bugun de düşüş gerçekleşti, kısa bir süre dışarıda beklemek kendi adıma faydalı olabılır ama hafta sonu bırı çıkar konuşur bu defa biz dışarıda kalmış oluruz...ben dışarıda kalmaya razım yeterkı buradakı arkadaşlarımız kazansın, hissede olanlar adına ve yuksek malıyetlıler için inşallah düşmez... Ben bu tahtada kazandım, alan herkesin kazanması dileği ile..
    Aynen ben de

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. ISBTR de vardiya düzeni ile işlem yapılmaktadır

1.VARDİYA--------------------- 2.VARDİYA
    Meksa ------------------------- İş Yat
    Gedik-------------------------- Garanti
    Oyak -------------------------- Teb
    Ahlatçı------------------------- Ykb
    A1 Capital -------------------- Halk
    Finans --------------------- Ak Yatırım

Vardiyalardan biri alıştaysa diğeri hemen satışta yer alıyor
    Bu arada olan her zamanki gibi olan küçük yatırımcıya oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by must1955 Yazıyı Oku
    ISBTR de vardiya düzeni ile işlem yapılmaktadır

1.VARDİYA--------------------- 2.VARDİYA
    Meksa ------------------------- İş Yat
    Gedik-------------------------- Garanti
    Oyak -------------------------- Teb
    Ahlatçı------------------------- Ykb
    A1 Capital -------------------- Halk
    Finans --------------------- Ak Yatırım

Vardiyalardan biri alıştaysa diğeri hemen satışta yer alıyor
    Bu arada olan her zamanki gibi olan küçük yatırımcıya oluyor.
    Vardiya usulü işlem nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mke222 Yazıyı Oku
    Vardiya usulü işlem nedir ?

Vardiya usulü diye bir işlem tabii ki yok
    Vardiya benzetmesi burada grupları belirtmek için kullanılmıştır

8.  Alıntı Originally Posted by must1955 Yazıyı Oku
    Vardiya usulü diye bir işlem tabii ki yok
    Vardiya benzetmesi burada grupları belirtmek için kullanılmıştır
    Teşekkürler