Sayfa 519/1195 İlkİlk ... 194194695095175185195205215295696191019 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kiler gyo ,Bedelli soygunundan sonra,Holding de,Halka ırza başlamış..!!

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Meclis 1 Ağustos günü Olağanüstü toplanıyor.
    Saglik çalışanları ile ilgili.Chp 'nin isteği vardı.
    biraz önce akepe li mahir, bu oturuma katılmayacaklarını açıkladı..muhtemelen yancı bahçesizde katılmaz.

budurumda toplantı yeter sayısı oluşmayacağından oturum AÇ / KAPA şeklinde olur sanki
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. Sabah gazetesinin yazarlarından Okan Müderrisoğlu’nun "Bir dönem sizinle yol yürüyen ve önemli makamlara gelmiş isimler ve ayrı partiler kurdular. Geriye dönüp bakınca onlar için bir tanımınız ya da değerlendirmeniz oluyor mu zaman zaman?" sorusuna cevap veren Cumhurbaşkanı, şöyle konuştu:

"Onu onların düşünmesi lazım. Onların nasıl ihanetin içerisinde olduklarını kendilerinin düşünmesi lazım. Onlar o makamlara kendi layık oldukları için gelmediler. O makamlara getirildiler. Eğer onlara bakanlık verildiyse, başbakanlık verildiyse, hepsi onlara bir irade o makamları verdi. Onlar bunun kıymetini bilemedi. Öbür tarafta hakeza o da aynı. Şu anda masanın etrafında dönüp dolaşıp bir şey yapmaya gayret ediyorlar. Biz milletimizin ferasetine inanıyoruz. Kimin ne olduğunu net görür, oradan oyunu ona göre kullanır."

Bu demeç bile skandal. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz. Madem hak edilmemiş yeteneksiz bu adamlar neden bu makamlarda uzun yıllar kaldılar.
    Gerçi bunlar Binali öncesi silik biri başbakan olmalı demişlerdi.
    Çıkar birlikteliği bir arada tutuyor bunları.

YKB solo

6 aylık karı 19 milyar küsür.

OHA
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sabah gazetesinin yazarlarından Okan Müderrisoğlu’nun "Bir dönem sizinle yol yürüyen ve önemli makamlara gelmiş isimler ve ayrı partiler kurdular. Geriye dönüp bakınca onlar için bir tanımınız ya da değerlendirmeniz oluyor mu zaman zaman?" sorusuna cevap veren Cumhurbaşkanı, şöyle konuştu:

"Onu onların düşünmesi lazım. Onların nasıl ihanetin içerisinde olduklarını kendilerinin düşünmesi lazım. Onlar o makamlara kendi layık oldukları için gelmediler. O makamlara getirildiler. Eğer onlara bakanlık verildiyse, başbakanlık verildiyse, hepsi onlara bir irade o makamları verdi. Onlar bunun kıymetini bilemedi. Öbür tarafta hakeza o da aynı. Şu anda masanın etrafında dönüp dolaşıp bir şey yapmaya gayret ediyorlar. Biz milletimizin ferasetine inanıyoruz. Kimin ne olduğunu net görür, oradan oyunu ona göre kullanır."

Bu demeç bile skandal. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz. Madem hak edilmemiş yeteneksiz bu adamlar neden bu makamlarda uzun yıllar kaldılar.
    Ben ben ben

Ben olmazsam onlarda olmaz.Hatta olamazdı.

Ben lütfettim onlarsa riyakarlık yaptılar.

BEN en büyüğüm ben ne dersem Oooo
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sabah gazetesinin yazarlarından Okan Müderrisoğlu’nun "Bir dönem sizinle yol yürüyen ve önemli makamlara gelmiş isimler ve ayrı partiler kurdular. Geriye dönüp bakınca onlar için bir tanımınız ya da değerlendirmeniz oluyor mu zaman zaman?" sorusuna cevap veren Cumhurbaşkanı, şöyle konuştu:

kimin malını kimwe dağıtıyorsun, padişahların ulufe dağıttığı gibi diye kimse sormamış..bir sürü bir şeyler söylenmiş basında ama kenarından geçmişler, MAHÇUPÇA
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Birde eskiden bir şarkı vardı.

Hatırlar gibiyim.

Beraber yürüdük bu yollarda

Sanki buydu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 519/1195 İlkİlk ... 194194695095175185195205215295696191019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız