Sayfa 52/178 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1417 madde; 409 - 416 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    aslında çok basit.daha önce günlükte yazdığım 13.35 - 60 aralığından sattıklarımı,haftalıkta 11.40 ortalama ile geri aldım..
    neyi anlamadın ki....

ben bir senede 55 indikatörle bakıyorum.. ama 1 indikatörle bile karar verebiliyorum..

bir temelci,malsız kalma korkusu yaşamadan, özgürce alıp satarak para kazanmanın ne demek olduğunu bilemez. o sadece bekler.buna saygı duyarım.. ama emeğime saygısızca davranılmasını, kabul etmem.. ben borsaya 1996 yılında bu sitenin sahibi ile al sat yaparak başladım.. o zaman Babo, Karahan üye bile değillerdi.. kısaca bu sayfalarda yeni değilim.. ancak her sayfada saldırganca bir tutum içinde olarak bunu sen başlattın.. sen bitirmezsen. ben bitiririm..

basit ve anlaşılır bir dil ile aldığım seviye

Dostum galiba yanlış anladın...ben seni kast etmedim ki..acaba neden üzerinize alindiniz ki..ben herkesin bilgisine ,tekniğine,düşüncesine hatta duygularına saygı gösteriyorum..çünkü hepsinde de doğru baktığınızda sizi en sağlam yola götürecek işaretler var..
    Ben geçmişte başka forumlarda o tür paylasimlar yapanları kast etmiştim...buradaki hiç kimseyi kast etmedim..kaldı ki ben söyleyeceklerimi dolaylı yoldan değil doğrudan yüzlerine söyleyebilen bir karaktere sahibim..beni tanıyanlar zaten tanıyor..
    Tüm ortaklara başarılar diliyorum...

2. Burada teknikci arkadaşların tekniklerini,temelci arkadaşların temel bilgilerini, takas bilgisi olanların takaslarda gördüklerini, tüyo duyumu olanların duyumları mi,bunların hiç birinde bilgisi olmayanların duygularını burada paylaşmalarını isterim...çünkü bunların hepsi de hisse hakkında bize ciddi ipuçlarını verir...bunların hepsi birer beridir..bir hisse hakkında elinizde ne kadar çok veri varsa o hisse o kadar aydınlanmış olur...aydınlanan bir şey de bize daha çok görünür olur...görünür olması da bizim de o kadar doğru karar vermemizi sağlar..
    Ben bunların hepsine de değer veririm..çünkü borsa tecrübem bunların hepsinin birer kaliteli done olduğunu söylüyor...
    Hiç bir şey bilmediğini sanan bir yatirimcinin duyguları aslında hissenin birer barometresini temsil ediyor..hisse üzerinde oluşan baskıyı veya coşkuyu gösterir..bu yüzden de çok degersizmis gibi görünen çok basit duygular aslında çok şeyi ifade ediyor..

3. Tknsa aylık dolar bazlı grafigi büyük resim..
    10 senelik düşen trend 2020 yılında kırılmış..

Bundan sonrası temelde ve hikayede bozulma olmadığı sürece kendi adıma sabırla hedefleri beklemek..

Sağlıkla hayırlı kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4. Sabancı Holding iştiraki Teknosa, şubat ayında pazaryerine dönüştürdüğü teknosa.com’da yenilenmiş telefon satışına başladı.

Teknosa, yenilenmiş telefon satışına başladı
    Teknosa, mayıs ayı itibarıyla yenilenmiş telefon satışına başladı.

Ticaret Bakanlığı onaylı Yenileme Merkezleri ile çalışan Teknosa, gerekli tüm bakım, onarım ve testlerden geçmiş, yüzde 100 çalışır ve sıfıra yakın telefonlar için 12 ay garanti ve 14 gün içinde iade garantisi veriyor.

"Hem sürdürülebilirliğe hem müşteri beklentilerine çözüm oluyoruz"
    Teknosa Kategori Yönetimi ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Cenk Yenginer, günümüzde cep telefonlarının lüks tüketimden çıkıp zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini belirterek, şunları söyledi: “Teknolojinin hızlı gelişimi içinde yeni aldığımız bir telefonun modası birkaç ay içinde geçebiliyor. Yeni teknolojiler de her zaman daha maliyetli oluyor. Biz de teknosa.com’da başlattığımız yenilenmiş telefon satışıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Yenilenmiş telefonlara teknoloji severlerin ilgisi çok güzel. Hem sürdürülebilirliğe hem müşteri beklentilerine çözüm sunan bu hizmetimizi tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Dostum galiba yanlış anladın...ben seni kast etmedim ki..acaba neden üzerinize alindiniz ki..ben herkesin bilgisine ,tekniğine,düşüncesine hatta duygularına saygı gösteriyorum..
    Sn Keko, sizi atfederek yazdığım tüm sözleri geri alıyorum... yoğun ve bazen yüksek değerli işlemler gerginliğe neden oluyor.. bunu senetlerle dalga geçerek yapmaya çalışsam bile, yine de bu gerginliği bazen üzerimden atamıyorum..

Hissenetin , tüm gönderilerini bul, sayfasını ben blok not olarak kullanıyorum.. senetleri, direnç ve destekleri, kaybolmadan tarih sırasına göre takip etmek ve diğer bilgi ve paylaşımlara en kısa sürede ulaşmak, kolayıma geliyordu .. ama artık mesaj yazmayı bir kenara bırakıp, A4 kullanmak daha sağlıklı olacak..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. İçinde yenilebilir enerji olsun yeter diyerek 8-10 milyar tl piyasa değeri biçen yatırımcılar yılsonu 1 milyar tl ciro yapacak iklimsa’yı dolayısyla teknosaya 2.5 milyar tl değer biçiyorsun ya ne diyeyim..

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn Keko, sizi atfederek yazdığım tüm sözleri geri alıyorum... yoğun ve bazen yüksek değerli işlemler gerginliğe neden oluyor.. bunu senetlerle dalga geçerek yapmaya çalışsam bile, yine de bu gerginliği bazen üzerimden atamıyorum..

Hissenetin , tüm gönderilerini bul, sayfasını ben blok not olarak kullanıyorum.. senetleri, direnç ve destekleri, kaybolmadan tarih sırasına göre takip etmek ve diğer bilgi ve paylaşımlara en kısa sürede ulaşmak, kolayıma geliyordu .. ama artık mesaj yazmayı bir kenara bırakıp, A4 kullanmak daha sağlıklı olacak..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    sıkıntı yok dostum...sen emek verdiğin çalışmalarını paylaşmaya devam et...bazen iletişimsizlikten yanlış anlamalar olabiliyor...bizi tanıyanlar kibirli olmadığımı ve kimseyi küçük görmediğimi ve tüm fikirlere saygı duyan biri olduğumu biliyor...ben de biraz çok konuşurum ama tanıyanlar konuştuklarımın da boş olmadığını söylüyorlar...

umarım hep birlikte henüz doğu sancıları çeken teknosadan maximum fayda sağlarız...tahminlerime göre gelecek üçüncü çeyrek bilançoları bir işaret fişeği niteliği taşıyacaktır..hem önceki güzel bilançoyu teyit edecek hem de yaptıklarının gelecek adına anlamının çok büyük olduğunu gösterecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. elektronik ürülerin en çok satıldığı çeyrekler yılın ilk ve son çeyrekleridir...çünkü bu çeyreklerde kış mevsimi etkilidir ,havalar soğuktur,vatandaş kolay kolay dışarı çıkmaz...çıkmayınca da kendini telefona,bilgisayara,tablete, oyuna vuruyor...buda bu çeyreklerde elektronik tüketimini maximum seviyeye çıkarıyor...

ikinci ve üçüncü çeyreklerde ise havalar ısınmaya başlıyor...insanlar daha çok gezmeye vakit ayırıyor...yaz aylarında da tatile çıkıyor...buda elektronik ürünlerine olan ihtiyacı azaltıyor...ihtiyaç olsa dahi erteliyor...bu yüzden de ikinci ve üçüncü çeyrekler nisbeten stabildir...

önümüzdeki 20-30 günde üçüncü çeyreğin bilançosunu göreceğiz ....normalde belki de stabil gelmesini beklenen bilanço ,teknosanın son yaptığı yapısal hamlelerden sonra çok iyi gelmesini bekliyorum...gelecek olan üçüncü çeyrek bilançolarında rekor ciro ve karlar görülecektir... bu ciro ve karların giderek artacağı çeyreklere şahit olacağız..

teknosa büyümek için her türlü adımı atıyor..ilginç ve yenilikçi fikirleri de uyguluyorlar...özelikle başka bir müşterinin önerisi ile gelen müşterinin yapacağı alış verişten önceki müşteriye belli bir komisyonun verilmesi çok başarılı bir pazarlama yöntemidir...bunun etkileri önümüzdeki çeyreklerde kendisini gösterecektir...

e-ticaret vede pazaryeri uygulaması zaten geleneksel ticaretten pay alarak büyüyordu..teknosa da bu sektörün büyüme oranından daha fazla büyüyordu..bu son hamleler ile büyüme hızı biraz daha ivmelenecektir....bilançoları sabırla görmek gerekiyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 52/178 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •