Sayfa 52/1000 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop XLIII

1. Zor bi gündü, karar vermek zordu ama kol ve bacağı kesince kuş gibi hafifledik.
    Benim gibi kol kesen olduysa kasadaki ceton eksilmişdir muhtemelen
    Flat devam, dönüş emaresi gelince agresif şortluycam.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. pıst 100 de saatlikte 2 taraflı formasyon mevcut ortada bir kapanış oldu.
    ne tarafa kırarsa %1,1.5 kırıldığı yöne .
    FORMASYON AVCISI -53

3. Dünden beri bankalarda yüklü pozisyonda idim zor 2 gün oldu.
    strateji hatası yaptık yonca ile başlamadık .
    şükür çorbayı aldık önümüzdeki maçlara bakıcaz.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Böyle yüksek katılımlı günler iyi oluyor, bu geride kaldı diye alınanlar yükseliyor, hacimsiz günlerde elinde kalıyor.
    Bakan Çavuşoğlu: İsveç ve Finlandiya taahhüt ettiklerini yerine getirmedi
    Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya üyelik süreci ile ilgili olarak "Henüz bu belgeler ve açıklamalarda taahhüt ettiklerini yerine getirmediklerini görüyoruz ama biz somut adımlar görmek istediğimizi söylüyoruz. 26 Ağustos'ta bu mekanizma inşallah ilk toplantısını gerçekleştirir." dedi.
    13. Büyükelçiler Konferansı'nda soruları yanıtlayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu gündemden öne çıkan başlıklara ilişkin soruları yanıtladı.

Çavuşoğlu; Türkiye, İsveç ve Finlandiya'nın 26 Ağustos'ta ortak mutabakat toplantısı yapacağını açıkladı.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. Geçen komplo teorisi ve üst akıl programı yapan bir yorumcu CNNTürk'deydi, Dünya ABD ve Rusya arasında bölüşüldü Türkiye Rusya'ya kaldı dedi. Muhtemelen Rusya parasal olarak destekleyecek seçimlere kadar filan konuştu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ne oldu da CDS düştü, söyleyen yok. Gdip CDS'i satan kurum ile röportaj yapmaları lazım. Ciddi iseler not artırımı da gelir.
    Gelişmekte olan ülkelerin cds lerinde düşüş var.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Kışın Rusya'dan aldığımız gazı Avrupa'ya satabilirmişiz, o şekilde Mehmet Övütçü konuştu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bu dow bu gece kirmizi kapar

Sayfa 52/1000 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •