Sayfa 520/596 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Bu forumda yıllardır birileri patronları savundu. Patron iyi adam, patron dürüst, patron ilgili, vesaire vesaire. Bizde bu arkadaşlara güvenip inanıp hisse aldık. Sonra yarı yarıya zararla çıktık. Arkadaşın biri katıldığı genel kurulda bir bayanın KY için söylediklerini duyunca gerçeği geçte olsa anlamıştı. Ama hala patronun kötü niyetli olduğunu anlamayanlar var. Tavsiyem patronu öven varsa pek dikkate almayın.

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. GK hisse geri alımı yapın denildiğinde, cebini dışarıya çıkarıp bizde para yok,
    sizde varsa siz alın...
    Sonra aileden birilerinin A GRUBU hissesi alması,(Para yok diyenlere para kimdeymiş gördünüz mü)
    Tahtada yok başkaları var PANTRON yok algıları,
    Ya başkası varsa buna izin veren daha büyük hata içinde...
    Aileden vefat eden kişinin mirasından başka şirketlerin hisseleri çıktı yahuuu...Kendi şirketine bile güvenmemiş yani...
    Lafın kısası kimin ne halt olduğunu herkes çok iyi biliyor...

Kimseyi yönlendirmek gibi bir niyetimiz olamadı...Aklımızın erdiğince bilgi paylaşımında bulunduk...
    elimizde mal olduğu zamanda ,olmadığı zaman da doğrudan hiç şaşmadık...
    Hiç gizemli ,şifreli mesajlar vermek gibi bir niyet içinde olmadık.
    Yanılmışta olabiliriz...

Herkes için hayırlısı olsun...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Saygılarımla...

3.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Bizim Batı ile ilgili görüşümüz baştan beri hiç değişmedi.

1-Şirket değerleri ile bu piyasa fiyatını asla yansıtmadığı.

2-Şirketin iyi yönetilmediği,

HALA AYNI FİKRİMİZİ KORUYORUZ.

Bilançonun b.ktan geleceğini 30/06/2020 kuru ile yabancı para pozisyonu çarpınca zaten açıkça görünmekte....
    Klinker kar marjı düşük bir işlem. Katma Değeri düşük...
    Fırınları durdurmuşlar...2.çeyrekte ...
    Sen çok güvendiklerinin Şapkadan Tavşan çıkaracağını mı sandın.
    Bu şirketin VARLIK yada HİSSE PAYI ya da FABRİKA ,LİMAN ,HESLER
    satmadan düzlüğe çıkması bana göre zor...

Ama biz bir ÇEME KUMRUSU yedikten sonra fikirleri değişecek adamlardan değiliz.

not: Bence sen bana takılacağına GK sana konan postayı çıkar...

Bizim de hatamız olmadı değil; kendimize göre yatırımlarımızdan
    BATI cephesine biraz fazla kaynak ayırdık.
    Bu da bize ders oldu.

ytd.
    Saygılar,
    Sen aynı fikirde falan değilsin.Yarın malı alırsın limanı sadece 100 mln dolar.Başka gün malı satarsın bu borç çok fazla ödenmez.Topicde bu tarz yazıların değişik zamanlarda var anlamak isteyene.Gerçek hayatta bana bile gider yapıp buralarda yalandan yere ağlama.

Herkes ekstreleri ortaya döksün insan içine çıkacak halin kalmaz topicle karşılaştırıldığında.Bu hisse de hesabını veremeyeceğim tek lot işlemim olmadı.Hele senin gibi tahta bizden sorulur deyip buralarda hiç ağlamadım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıymışsın ya kaç lot aldın batı da küçük yatırımcısın? Değiştiremedimse kendim değişirim bu kadar basit.Bana hesap sorduğun kadar burada masal anlatanlara da sormayı dene ben tek hata yaptım değerlemede 800 mln -1 mlr bekledim 500 mln geldi.Sonuçta da başta sen dahil topicte neler yazdığınızı çok iyi biliyor hatırlıyorum.O günden sonra senin bana sorabileceğin hiçbir şey yok.Dua edeceksin ben sana hakkımı helal edeyim diye.Konuşmuyorum diye saf sanmayın.

Ben istediğime hele o kişiye istediğimi söylerim.Benim sende dahil buradaki her kişiye her şeyi deme hakkım var.Yok olumlu yazılarla hisse almışlar falan ben ilk yazdığımda alaydınız maliyetime kadar cümle alem biliyor.Burada 1,5 ta kayyum diyenlere bile tek kelime etmediniz o hisse 4,5 oldu sonra.
    Burada ne soyledigi belli olmayip sifreli sifreli konusan sizsiniz...yeniden degerleme karari cikinca 180 derece donen de sizsiniz...benim kac lotumun oldugunu sorgulayacak siz degilsiniz ve de olamazsiniz...kimseyi saf yerine koymam siz beni yanlis anlamissiniz...ben bu sirketin yanlis yonetildigini dusunuyorum...yanlis yonetenlerde sizin zamaninda guvendiginiz ve cesmede gorustunuz kisi ya da kisiler...helallik almak icin sizin daha katetmeniz gereken cok mesafe varken sizin uzerinizde benim ne hakkim varmis anlayamadim...bundan sonra yazacaginiz yaziya cevap vermeyecegim bunu bir kabalik olarak algilamayiniz sadece burasi tartisma yeri degil...iyi gunler...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. son dönem gelen rapora bak...
    Rakamlardan sen iyi anlarsın...
    Liman 6 ayda ne kazanmış....
    Kaç para nakit kazandırmış...
    Limanın ALİ AĞADA 200 DÖNÜMDEN FAZLA ARZİSİ VAR...(sahibinden.com bak arsa metre kareleri kaç para)
    Hatta en son aldıkları arsa araziye bak...kaç para vermişler...
    Bu grubun tek çalışan DİŞLİSLİ liman en az yüz kere yazdık...Hala lafımızın arkasındayız...
    Bizim ne demek istediğimiz açık net yukarıda söyledik....
    Herkes anlamıştır....
    1 ve 2 madde....
    ana hatları ile...
    ama biz hiç fırıldak olmadık....
    Hadi kal sağlıcakla...
    burada geyik yapıp milleti de fazla üzmeyelim....
    Okuyan diğer arkadaşlar kusura bakmasın...Bir laf atıldı cevap vermek zorunda kaldık...

Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    Saygılar...

6. Ne oldu yazdıklarını silmeye başladın,
    Bu gün yazdıklarım senin hissedeki pozisyonu rahatsız etti galiba ne dersin?
    Ama sen bana yaz söz senin için alır, ya da satarım....Ama tahtayı etkileyebilir miyim bilemiyorum.yangın söndürmeye giden karınca misali maksat tarafımız belli olsun.
    Millete zararını öderim gideri yapıyorsun ya....

[B]Yukarıdaki tabloya bak...yılda 50 MİLYON TL FAVÖK yazan şirketi sana kaça verirler...[/B]+200 dönüm arazi ve ANREPOSU vs.

ytd.
    Saygılar....
    Son düzenleme : CARİ; 20-08-2020 saat: 17:43.

7. Bsokeden de utanman yok sanırım btcim
    Yarisi kadar bile olamadin

Sayfa 520/596 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •