Sayfa 521/998 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7982 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    izahname şimdiye kadar gelmesi gerekmiyormu ..fabrika binalar eski pisliklerden baya temizlemiş ler kim kiraladıysa baya masraf yapıyor.garibanca senin bilgin vardır kim kiralamış olur sence..
    İzahnameyi aralıkta bekledik olmadı yıl sonu sürprizi yapacaklar herhalde dedik süsleyip püsleyip allayıp pullayıp merasimle gelir dedik olmadı herhalde mahkemenin 5. Yılı Adaletine Asaletine yakışır bir şekilde vizyoner bir misyonla gelecekmidir göreceğiz az kaldı .

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İzahnameyi aralıkta bekledik olmadı yıl sonu sürprizi yapacaklar herhalde dedik süsleyip püsleyip allayıp pullayıp merasimle gelir dedik olmadı herhalde mahkemenin 5. Yılı Adaletine Asaletine yakışır bir şekilde vizyoner bir misyonla gelecekmidir göreceğiz az kaldı .
    hayırlısı diyelim.fabrikaya yatırım yapan kim acaba ışıkları bir anda parlayan yananlar çok şey bilip bilgi saklayan saygı değer kişilerden ses ve yazı görseli yok oldu....

3. Bu sebebten kaybolmuş olabilirlermi...
    https://www.spk.gov.tr/Sayfa/AltSayfa/1221

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu sebebten kaybolmuş olabilirlermi...
    https://www.spk.gov.tr/Sayfa/AltSayfa/1221
    bizim hisseyi satsan alan olmaz ununu elemiş terek kimde belli değil.kaldıki spk yapması gerekenleri yapıyor mu açaba elime bir papatya alicam yapıyor yapmıyor diye fal bakacam.şimdi burda iki kelime yazan suçlu yazmaya sebep olanlar ak süt..neyse bizde çalıların arkasına geçelim zaten bir halt olmaz diye bende inanmaya başladım..

5. Takyidatlar işlenmeye başlamış.üzüldüm.çbsbo ve prtas da takyidatlar ito da işlenmis

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Takyidatlar işlenmeye başlamış.üzüldüm.çbsbo ve prtas da takyidatlar ito da işlenmis
    ben tahmin ediyordum. beklentim zayıf olursa süpriz papatya falı gibi

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizim hisseyi satsan alan olmaz ununu elemiş terek kimde belli değil.kaldıki spk yapması gerekenleri yapıyor mu açaba elime bir papatya alicam yapıyor yapmıyor diye fal bakacam.şimdi burda iki kelime yazan suçlu yazmaya sebep olanlar ak süt..neyse bizde çalıların arkasına geçelim zaten bir halt olmaz diye bende inanmaya başladım..
    Ununu eledilerde ekmek yapacak usta bulamıyorlar spk bist mahkeme üçü bir sonuç ne zaman çıkar bence yakındır iflas etmeyen defter değeri 5 yıl önce 7lira şimdi nedir bence daha iyidir. Kanun kapsamında olan bir şirket 6362ye tabi olan bir şirket ne diyelim

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Takyidatlar işlenmeye başlamış.üzüldüm.çbsbo ve prtas da takyidatlar ito da işlenmis
    ito takyidat ne dır ito ya olan aidat borçu falanmı ..

Sayfa 521/998 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •