Sayfa 522/1030 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Sube veriyor.dun hesap actim pazartesi 29 dan bagliycam.92 mi 120 gunmu teredfutteyim bu oranlari haftaya bulamayiz dusuncesindeyim burgan 26 dedi doymuslar.sanki iyi oran ve stopaj avantaji ile chuky ustadin dedigi gibi yapistiracam.

2. +1 60 yasindayim arkadasin dedigi dogrudur.gayrimenkul hicbif zaman kaybettirmez.uzun vadede prim yapar.yaklasik istnbulda 10-12 daire aldim sattim.hicbirinden zarar etmedim.su gunlerde yatay gidiyor nedenide faizlerin yuksekligi

Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Bende o yüzden sordum dostum, 2 gün sonra düştü olmaz falan derlermi diye. ayın 3 ü malum enflasyon açıklanacak buna bağlı bir yükselme olabilirmi acaba diyorum. Bir gün önce ayın 4 ü daha sağlıklı ama o günde iş çıkışı vakit biraz dar olacak.
    Farzi misal enflasyon aciklamasi sonucunda faiz arttiracak olsalar bile haftasonunu bizlere yedirmemek icin 8 inde bu artisi yapacaklari dusuncesindeyim. Gecen sefer oyle yapmislardi. Ben olsam 8 ine kadar uc gun gunlukte tutup 8 inde fiyat alip baglardim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Evet sikintilar mevcut. Riskli.

Bir tane de revoult var. Daha guvenilir bir sistem ve su anda dunyada cok yaygin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Farzi misal enflasyon aciklamasi sonucunda faiz arttiracak olsalar bile haftasonunu bizlere yedirmemek icin 8 inde bu artisi yapacaklari dusuncesindeyim. Gecen sefer oyle yapmislardi. Ben olsam 8 ine kadar uc gun gunlukte tutup 8 inde fiyat alip baglardim
    Olabilir mantıklı,oran tatmin etmezse benimde aklımdan geçen bir hamle.

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    +1 60 yasindayim arkadasin dedigi dogrudur.gayrimenkul hicbif zaman kaybettirmez.uzun vadede prim yapar.yaklasik istnbulda 10-12 daire aldim sattim.hicbirinden zarar etmedim.su gunlerde yatay gidiyor nedenide faizlerin yuksekligi
    Yatay seyrediyor da faizin % 30 olduğu bir ortamda yatay seyrediyor..500 binlik ev seneye 650 olsa önemi yok

Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Oylabilir mantıklı,oran tatmin etmezse benimde aklımdan geçen bir hamle.
    Kor seytan diyor yapistir parayi ev al hergun dusunup durma...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kor seytan diyor yapistir parayi ev al hergun dusunup durma...ytd
    Şeytana uyma hocam 🙂

Sayfa 522/1030 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz