Sayfa 522/1002 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Faiz inecek gibime geliyor o yüzden ben bile 9.73 den dolarcı oldum. Sattım senetleri..

2. Bizim mahallede '' deli '' muzaffer abi var. Bir günde kaymakam, vali, hakim, müfettiş, albay vb. olur . Giyimine çok önem verir. Mahalle de önceden tanımayan herhangi birisi bir şekilde kendisiyle muhatap olursa 4-5 dakikada ağzı açık saygı duyarak ayrılır sohbetten.

Bizim forumda da sallayan sallayana... Memlekette resmi kurumların bile bilmediği derin bilgilere ulaşan, bazen vatansever bazen bölücü olabilen aklıyla sorunlu tipleri maalesef okumak zorunda kalıyoruz. Moderatörün işi çok zor. Lakin, faydalıları burada tutmak adına faydasızları şutlamak gerekir. Yoksa her gün her saat gereksizlerle muhatap olmak akıl sağlığına zarar veriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Faiz inecek gibime geliyor o yüzden ben bile 9.73 den dolarcı oldum. Sattım senetleri..
    TL ciler dolarcı oluyor, Dolarcılar borsacı.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Faiz inecek gibime geliyor o yüzden ben bile 9.73 den dolarcı oldum. Sattım senetleri..
    Faiz kesin inecek ZK artırıyorlar , Vatandaşın dolarlarıyla doların 10 üstüne atmasına engel olmayı planlıyorar...Bakalım başarabilecekler mi?

Sedat Reyisin dediği gibi, bu kış "Çok güleceğiz çok."
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Yazın bir kenara 9.69 ben kırdım diyeceğim...

7. Post

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Tavşanlı'daki vaziyet mi?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8. Bana da 422 TL geldi. Çok eskiden öğrenciyken, sayacı hacklamiştik, 5 tane elektrikli ısıtıcı çeviremiyordu sayacı, yalnız tuvaletteki su borusuna dokununca elektrik çarpıyordu, ona sayıyorum

Sayfa 522/1002 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •