Sayfa 522/632 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 5055 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gizli açık kısıtlamalara rağmen savunma sanayisinde küresel oyuncu haline geldik. 2023'ün ilk yarısında savunma ihracatı 2 milyar 400 milyon dolara ulaştı." -AA

Cumhurbaşkanı Erdoğan:"ABD ile işbirliğimizin gelişmesinden memnuniyet duyuyoruz. Biden'la görüşmelerde tıkanıklıkların önemli kısmını aştık, temaslarımızı arttırma kararı aldık." -AA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Türkiye-ABD) Her iki ülke için de tehdit kaynağı olan terör konusunda işbirliğimizi güçlendireceğiz." -AA

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bana havanda su dövme işi gibi geliyor, temenniler dilekler muhabbeti.. Hep aynı hikayeler dönüyor. Evvel ki gün Halkbank ikinci davayı yedi. Hala F16 işi bir neticeye varamadı. ABD hep alıştığı gibi hampa peşinde. Hep bana nah sana hesabı gidiyor. Ama lafta ise temenniler dilekler durumu.

Keşke öyle bir yaptırım gücü oluştursak ta İsveç Nato mato ayağına bu işler den biraz bir şeyler kapabilsek. Kağıda da çok yarar bu durum elbette. Ama bana pek umut vermiyor açıkcası.

2.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar kredilide hem acayip faiz uyguluyor, (%80 bulursan iyi) hem de kredi tanımlamada daha kısıtlı davranıyorlar. Öte yandan kaldıraçlı işlemler zaten belirli oranda ve çok büyük bir etki yaratmıyor genelde stabil kalıyor, çünkü pay vadeli varant vs... kurumların elinde araç (arbitraj,hedge,teminat vs..) olarak işlem görüyor. Ky katılımı çok az diyebiliriz. Esas sıkıntı kağıda basıyorlar. Bastıkça da başka taraftan topluyorlar. İllaki kar realize edende var ama silkeleme bu işin doğasında var. Bu kağıtta istedikleri gibi at koşturuyorlar. Hep söylediğim şu ki bu denli güçlü bir kağıt bir kaç spek e teslim edilmiş. Ky bu kağıtta çok ezildi ve eziliyor.
    Eeee güzel de nasıl çözülür bu iş ??
    Bu çeteye dur diyecek bir karşı güç oluşması şart. Aksi takdirde milleti ötüm ötüm öttürürler ki isyan eden çok.. Bu gücü kim oluşturacak derseniz herhalde biz değiliz..
    THY bile geri alım açıklarken üzerine ölü toprağı atılmış gibi bırakılıp bugün %6 düşüşe eyvallah ediliyor ise işimiz Allah a kaldı gibi gözüküyor. Ben ki 15 seneyi geçkin bu kağıttayım hiç bu kadar sıkıntı duymamıştım. 2017 operasyonu sonrası bu kağıt bir türlü ayar tutmadı..
    Asels in üretiminde enişte kaymağını güzel yiyor, yesin afiyet olsun, biraz şu kağıdına el atsada biz garibanlarda bişeyler görsek. Yada CB elini çekse bu şirketten eskisi gibi şeffaf olsa, yada tümden borsa kotundan düşürseler. bunada kabulüz.

3.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Asels in üretiminde enişte kaymağını güzel yiyor, yesin afiyet olsun, biraz şu kağıdına el atsada biz garibanlarda bişeyler görsek. Yada CB elini çekse bu şirketten eskisi gibi şeffaf olsa, yada tümden borsa kotundan düşürseler. bunada kabulüz.
    Mantıklı öneri, güçlü bir spek olur menfaat birliği var.. Ama şirketin değerinden ona ne denebilir, o zaman da yerli milli bir şirket olması felsefesinin savunulması kavramı hatırlatılır.. Diğer öneriler şu anda gerçekleşmesi çok zor olan şartlara bağlı olduğu için netice alınmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 15 Eylül 2023 % 26,04. 18 Eylül 2023 % 26,12.
    Fark % 0,08. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 19 Eylül 2023 % 25,92. 18 Eylül 2023 % 26,12.
    Fark % -0,20. (Kaynak İş Yatırım).

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,360
    ASELSAN yabancı oranı 19 Eylül 2023 % 25,92. 20 Eylül 2023 % 25,85.
    Fark % -0,07. (Kaynak İş Yatırım).

7. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Akbank fırlayıp gidebilir, bu hantal kağıt buralarda cebelleşebilir, zaman kaybedeceğiz bu hantal kağıtda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Yatırımcılar Aselsan için hantal diyorlar gerçektende öyle , yabancı girerse ralli olursa aselsan geri kalabilir şahsi filrim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 522/632 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •