Sayfa 523/651 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bir babayiğit yokmu spiğin şu satıştaki lotları alsa...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. la sen ne ******** bi kagıt cıktın

3. Bütün maçlarda atılan goller bizim kaleye sayılıyor...ytd

4. tüm sitelerde yorumları takip ediyorum anca kız gibi tripleşiliyor şöyle adam gibi bu işi bilen öngörüsü olan borsadan anlayan biri cıkmıyor 78 maliyetle bekliyoruz eskiden bikac arkadaş mantıklı yorum yapardı onlarda sattı galiba yoklar ne olacak bu iş batıcakmıyız yoksa bi ümit varmı dostlar

5.  Alıntı Originally Posted by enver kızılyer Yazıyı Oku
    tüm sitelerde yorumları takip ediyorum anca kız gibi tripleşiliyor şöyle adam gibi bu işi bilen öngörüsü olan borsadan anlayan biri cıkmıyor 78 maliyetle bekliyoruz eskiden bikac arkadaş mantıklı yorum yapardı onlarda sattı galiba yoklar ne olacak bu iş batıcakmıyız yoksa bi ümit varmı dostlar
    Dostum, beklenti belli alacaklıların alacaklarını şirket sermayesine dahil ederek tahsisli sermaye artırımı teklifi yapıldı. Akgirayın açıklamasına göre olumlu cevap verenler de var olumsuz cevap verenlerde. Çoğunluk anladığım kadar hiç cevap vermedi. Bir kaç gün içinde gelmesi beklenen bilanço ve 14 Mayıs son tarih olan beyanname tarihi bu işin miladı. Ya istiklal ya iflas. Iflas durumunda bankalar ve tahvilciler ile diğer alacaklılar alacaklarının üzerine soğuk su içecekler. Biz de öyle tabii. Ytd

6. Bilanço için ben 24 Mayıs diye biliyorum son tarih hangisi doğru sizce 14 mü 24 mü

7. Pardon mayıs değil Nisan yani 24 Nisan son diye biliyorum çünkü bir aylık ek süre istemişti

8. 24 nisan a kadar izin aldılar

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 523/651 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •