Sayfa 524/1230 İlkİlk ... 244244745145225235245255265345746241024 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Sayın cautionary, 3. Çeyrek bilanço lar sonrası listenize giren ve çıkan hisseler olursa paylaşır mısınız..

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Sayın cautionary, 3. Çeyrek bilanço lar sonrası listenize giren ve çıkan hisseler olursa paylaşır mısınız..
    Şu ana kadar takip ettiğim hisselerde göze batan tek bilanço var...traktör, toaso, Arçelik, trakyacam, şişe, Tekfen gibi hisseler vasat bilanço açıkladı.

Sadece bagfas önceki çeyrek gibi, çok iyi bilanço açıkladı...bu hisseye 7 tl civarı girip, çok kısa sürede çok yukseldi diye sattım 10 tl den..13 tl oldu...önü de açık gibi...büyük pişmanlıktır benim için...üstelik uzun vadeci kimse yüzüne bakmazken gözüme girmişti...dibine göre üçe katladı 3-4 ayda.iki bilanço ile müthiş düzeltti rasyoları.

3. Arkadaşlar müsaadenizle bir sevinç çığlığı atacağım...ortam da müsait zaten

Klimasaaaan

...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Arkadaşlar müsaadenizle bir sevinç çığlığı atacağım...ortam da müsait zaten

Klimasaaaan
    Samimi ifade edeyim. Ben sizin kadar hisse tuttursam. Paranın çoğunu bir sonraki hisseye gömmüştüm
    Siz yine büyük bir disiplin ile yatırım yapmaya devam ediyorsunuz belkide başarınızın sırrı disiplin
    Bildiğin kadarıyla hisse yatırımı portföyünüzde küçük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Samimi ifade edeyim. Ben sizin kadar hisse tuttursam. Paranın çoğunu bir sonraki hisseye gömmüştüm
    Siz yine büyük bir disiplin ile yatırım yapmaya devam ediyorsunuz belkide başarınızın sırrı disiplin
    Bildiğin kadarıyla hisse yatırımı portföyünüzde küçük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oransal olarak, altın %65, likit %5, hisse %50...oran olarak da az sayılmaz, miktar olarak da dipte debelenen bir endeks icin...gayet büyük sayilir.

Bu arada parasal açıdan zengin olma hayalim yok, ferrariye bineyim arzusunda değilim..şu an köyumdeyim, sakin ve huzurluyum. Yanı, kendimce, zaten zengin sayılırım��

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053

Klimasaaaan
    muazzam...god mode on )))
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7. Heh heh hee... ev alsam şimdi faiz ödüyordum be başkan... Bu arada tavandan biraz yazmıştım gitmiş, çok da açgözlü olmamak lazım ama 30 milyon civarı kar ile klmsn ederi 30 lira başlığında yazmam da buraya yazmış olayım.

Klimasaaaan

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Heh heh hee... ev alsam şimdi faiz ödüyordum be başkan... Bu arada tavandan biraz yazmıştım gitmiş, çok da açgözlü olmamak lazım ama 30 milyon civarı kar ile klmsn ederi 30 lira başlığında yazmam da buraya yazmış olayım.
    Ben de portföyde ağırlığı %25 o geçince 17,19 dan verdim biraz..disiplinden asla taviz yok��

Sayfa 524/1230 İlkİlk ... 244244745145225235245255265345746241024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •