Onemli Gunler Banner
Sayfa 525/997 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. anayasa fırlatılırken ikinci arabamı aldım bir rus güzeli LADA idi
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    trfiği akape çıkardı demedim, çözemedi dedim..20 yılda ülke 50 yıl öncesine göre daha rafine olması gerekirdi, yani kurallara daha çok uyan vb..ama olmadı.. hatta kuralsızlık kanunsuzluk daha da arttı..

bu işin bir boyutu..

ama diğer yandan kötü şehircilik nedeniyle akp trafiği daha da kötü yaptı ve bu ekstra şehirlere toplanmış nüfus ve her yerin beton haline gelmesi trafiği arttırdı.. burası kesin..

benim bahsettiğim ise kurallar.. yani kurallara uyulmuyor trafikte..yani trafiğin artması ile trafik kurallarına uyulmaması farklı şeyler..
    Bence yapılmayanlar veya kötü icraatlar buz dağının görünen kısmı. Asıl su altında 20 yıldır dünyadan kopuk yetişen Z kuşağı. Bir çocuk doktoru olarak şunu çok net söyleyebilirim. Genel anlamda ülkeler 2000 sonrası doğan çocukları tam bir dünya insanı olarak donattı peki biz ne yaptık? Bu kuşakta da yine birileri önden gitti bizim coğrafyamızda bizim yanlışlarımız yüzünden 2000 sonrası çocukların en iyileri en fazla akımları takip edebildi ortalama ve vasat olanlar ise şuan dünyadan da ülkeden de kopuk yetişiyor. Bunu siyasi algılamayın bu hepimizin suçu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. buna göre yazacaklar,

birde şu T.C.

''ilelebet payidar kalacaktır'',

Mustafa Kemal Atatürk

gıp gırmızı olsun hepsi...

yok şu yok bu diyene de sezen abla kapağı taksın

https://www.youtube.com/watch?v=pc5S...&start_radio=1
    audentes Fortuna iuvat

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    gıp gırmızı olsun hepsi...

yok şu yok bu diyene de sezen abla kapağı taksın

https://www.youtube.com/watch?v=pc5S...&start_radio=1
    evet bu cuk oturuyor,....yansın gitsin,

akepe cehepe ikiside yansın

6. üç oy attım sandıktan üçüde çıkmadı,...

Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Bence yapılmayanlar veya kötü icraatlar buz dağının görünen kısmı. Asıl su altında 20 yıldır dünyadan kopuk yetişen Z kuşağı. Bir çocuk doktoru olarak şunu çok net söyleyebilirim. Genel anlamda ülkeler 2000 sonrası doğan çocukları tam bir dünya insanı olarak donattı peki biz ne yaptık? Bu kuşakta da yine birileri önden gitti bizim coğrafyamızda bizim yanlışlarımız yüzünden 2000 sonrası çocukların en iyileri en fazla akımları takip edebildi ortalama ve vasat olanlar ise şuan dünyadan da ülkeden de kopuk yetişiyor. Bunu siyasi algılamayın bu hepimizin suçu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    benim gözlemim çocukların kendi ebeveynlerine göre çok daha baskıcı ve kapalı ortamda yetişiyor olması.. geniş ve yeşil alanlar yok cocuklar gençler için şehirlerde.. trafik kötü.. zaman yok.. çocuklar eve sıkışmış durumda.. bu en büyük problem.. dunyaya entegre olamamaktan da daha kötü, zamanla dünyayı tanıyabilirler onun telafisi var.. ama doktor olduğunuz için anlıyor olmalısınız, hareketsizlik çok kötü.. hem psikolojik hem de bedenen..insan hareket üzerine evrimleşmiş bir canlı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Bu topraklara tarih boyunca en çok yararı dokunmuş, insanların ileri gitmesine en çok öncülük eden muhtemelen ilk 100 kişiden biri olan Osman Kavala'yı Soros'çulukla suçlayan reis değil mi o?
    O Kavala'yı ben sana anlatayım, çözüm sürecinde oluşturulan Temas ve Diyalog Grubu üyeliğine doğrudan Öcalan tarafından ismi belirlenen bir kişidir o. Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'a Osman Kavala'nın size selamları var" diyor Öcalan da Kavala'ya sevgilerimi iletin diyordu. Kavala işte böyle tescilli PKK/hdp'li bir halk düşmanıdır..

Sayfa 525/997 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •