Sayfa 525/743 ÝlkÝlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5943 madde; 4,193 - 4,200 arasý.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Konut durumu faaliyet raporlarýnda belletilmeliydi bitiþ tarihi adet m2 Vs spk konuyu bildireceðim içsel bilgi kapsamýnda açýklama yapmalarý gerekmekte faaliyet raporu ve finansal tabloda göstermeleri gerekirdi arsayý yatýrým amaçlý gayrimenkullerde gösteriyor ekspertiz yaptýrýp evlerin ve dükkanlarýn deðerlerini tamamlanma oranýna göre finansal tabloda göstermeleri gerekirdi atýyorum ekspertiz 200 daire 10 dükkan birliðinde deðeri 100 tl der tamalanma oraný %70 deðeri 70 yapar arsa görünen deðer 10 diyelim 60 tl yattýðým faaliyetinden karlara yazýlmalýydý hem aktif hem kar 60 artmalýydý

2.  Alýntý Originally Posted by minikyatirimci Yazýyý Oku
    bak buraya.. ben burdayken sen ne halt ediyordun.. þimdi geçmiþsin iyi günde diyorsn.. bak nisanda nerdeydin sen..

seni burda bi oynatýrým profesyonele dönersin..

kalaþotzade seni..
    bak seni oyun içinde dansöze çeviririm..

3.  Alýntý Originally Posted by tarik1234 Yazýyý Oku
    Konut durumu faaliyet raporlarýnda belletilmeliydi bitiþ tarihi adet m2 Vs spk konuyu bildireceðim içsel bilgi kapsamýnda açýklama yapmalarý gerekmekte faaliyet raporu ve finansal tabloda göstermeleri gerekirdi arsayý yatýrým amaçlý gayrimenkullerde gösteriyor ekspertiz yaptýrýp evlerin ve dükkanlarýn deðerlerini tamamlanma oranýna göre finansal tabloda göstermeleri gerekirdi atýyorum ekspertiz 200 daire 10 dükkan birliðinde deðeri 100 tl der tamalanma oraný %70 deðeri 70 yapar arsa görünen deðer 10 diyelim 60 tl yattýðým faaliyetinden karlara yazýlmalýydý hem aktif hem kar 60 artmalýydý

Ýnternet sitesinde proje teslim tarihi Ekim 2023 yazýyor, bahsettiðiniz deðerlemeler gayrimenkullerin teslim alýnýp þirket aktifine geçtiðinde yapýlýr diye düþünüyorum.

4. Bu kadar hakaret etmenize gerek yok sayýn minik yatýrýmcý ayný durum benim ya da baþkasýnýn baþýna gelse siz de düþünebilirdiniz edep sýnýrlarýný koruyarak, burada birçok arkadasin katkýsý var sizin katkýnýz da þüphesiz inkar edilemez ama bu süre zarfýnda göremeyince edep çerçevesinde bir tepki verildi .Dansöz ,kofti,kalasotzade gibi hakaretlerde bulunulmadi size.Gerekli açýklamayý yaparsýnýz biz de varsa bir kabahatimiz özür dileriz ama hakaret etmeye gerek yok.

5.  Alýntý Originally Posted by erdgass Yazýyý Oku
    Ýnternet sitesinde proje teslim tarihi Ekim 2023 yazýyor, bahsettiðiniz deðerlemeler gayrimenkullerin teslim alýnýp þirket aktifine geçtiðinde yapýlýr diye düþünüyorum.
    teslim tarihinin ekim ocak olmasý önemli deðil önemli olan faaliyet raporunda ve finansal tabloda bunu belirtmen gerekir
    durumu ne yüzde kaç tamamlandý teslim tarihi deðiþtimi vs vs yönetim sanki böyle bir iþlem yokmuþ gibi davranýyor yatýrýmcýsýnýa bilgi vermiyor mesela yüzde kaç anlaþtýk kaç m2 kaç dükkan kaç daire alacak kaçý 1+1 vs bilgi varmý ?
    " Sahibi tarafýndan kullanýlan bir gayrimenkulün, gerçeðe uygun deðer esasýna göre gösterilecek yatýrým
    amaçlý bir gayrimenkule dönüþmesi durumunda, iþletme, kullanýmdaki deðiþikliðin gerçekleþtiði tarihe
    kadar TMS 16’yý uygular. Ýþletme, TMS 16’ya göre hesaplanmýþ olan gayrimenkulün defter deðeri ile
    gerçeðe uygun deðeri arasýnda bu tarihte meydana gelecek farklýlýðý ise yine TMS 16’ya göre yapýlmýþ bir
    yeniden deðerleme gibi iþleme tabi tutar "
    30 Eylül 2022 tarihi itibariyle, Grup’un yatýrým amaçlý gayrimenkul olarak takip ettiði arsalarý Rota
    Gayrimenkul Deðerleme ve Danýþmanlýk A.Þ. tarafýndan 31 Aralýk 2021 tarihinde yapýlan deðerleme
    çalýþmalarýnda tespit edilen gerçeðe uygun deðerlerinden iliþikteki konsolide finansal tablolara
    yansýtýlmýþtýr. "

**artýk arsa deðil hala arsaymýþ gibi iþlem göstermeleride ayrý bir gariplik
    deðerleme firmasý arsa olarak deðerlemesi zaten baþlýbaþýna hata iþ bitmiþ vermiþsin artýk arsa deðil belli tamamalanma oranýna gelmiþ hala arsa olarak deðerlemekde zaten yanlýþ
    ekim 2023 bitecekse sene sonu en az %60-%70 tamamlanma oranýna gelmiþ olacak arsa olmaz bina olarak deðerlemeleri gerekir

**yahu yatýrýmcýsýnýz hadi ben yeniyim kaç daire kaç dükkan kaç m2 alacaksýnýz belli deðil bize süpriz yapacaklar
    1 ay içinde konu ile ilgili kap açýklamasý gelir ben baþvurdum
    Son düzenleme : tarik1234; 19-11-2022 saat: 14:13.

6. Forum bana çok saygý duyduðum 2 kiþiyi tanýþtýrdý: minikyatýrýmcý ve Frqn21

Herkese mutlu ve sansürsüz bir hayat diliyorum
    Zengini fakir eden müsrif evlattýr .Memuru fakir eden süslü avrattýr .Fakiri fakir eden kuru inattýr

7.  Alýntý Originally Posted by erdgass Yazýyý Oku
    Ben de her yýl sonunda yaptýrmadý gerekir diye biliyorum. Yani bu yýl sonunda ysptýrmasý
    gerrkir doðru mali tablo için.

8. En yüksek fiyata göre teorik olarak hisse baþý 4,1 TL zararýmýz var. Önemli bir rakam...11,61TL 'den çýkanlar,mal boþaltanlar oldukça iyi kazandý.Ben de sattým ama sýnýrlý...çok geçmeden de yerine koydum.

Sayfa 525/743 ÝlkÝlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •