Sayfa 525/1023 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Agiz tadiylan, bir "Niza" neyim yapamayacakmiyiz, surada?

Hem ben emekliyim, Dunya isleriylen alakam kalmadi!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Allah efteradan korusun, herkes benim yatistirici/uzlastirici kisiligimi bilir!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah efteradan korusun, herkes benim yatistirici/uzlastirici kisiligimi bilir!
    bidonda da gülsusuz gezmez ben biliyom
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugün beklentim yukarı idi ma çok yaılttı beni elimi böğrümde bıraktı acıttı
    bu kadar sabır ettiniz az daha ediniz lütfen .
    Dışarıda kalan bizler de pozisyonumuzu alalım sonra el ele gideceğimiz yer bellidir

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    2002 seçimlerinde %34 oyla iktidara gelen AKP’nin genel başkanı Erdoğan, siyasi yasağı nedeniyle seçimlere giremedi ve milletvekili seçilemedi. Bu nedenle seçim sonrası kurulan 58. Hükümet, Abdullah Gül’ün başkanlığında kuruldu. Bu hükümet, Erdoğan’ın siyasi yasağının kaldırılması için TBMM’ye yasa teklifi sunuldu. Yasa oy çokluğuyla kabul edildi ancak dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından “öznel, somut ve kişisel†olduğu gerekçesiyle veto edildi. Yasa teklifi değiştirilmeden ikinci kez meclise sunuldu. Tekrar kabul edilen yasa bu kez Sezer tarafından onaylandı. Böylece Erdoğan’ın milletvekili seçilmesinin önündeki hukuki engel ortadan kalkmış oldu.

Siirt seçimlerinin iptali
    Bu adımın ardından AKP, Erdoğan’ı hapse girmesine yol açan konuşmayı yaptığı Siirt’ten milletvekili çıkarmak üzere harekete geçti.
    AKP, Siirt’in Pervari ilçesinde 3 sandık kurulunun oluşturulmadığını ve 1 sandığın kırıldığını öne sürerek bu ildeki seçimlerin iptali istemiyle Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) başvuruda bulundu.

YSK bu başvuruyu kabul etti ve 2 Aralık 2002’de Siirt seçimleri iptal edildi. Böylece TBMM’ye Siirt’ten giren 3 milletvekilinin (AKP’den Mervan Gül, CHP’den Ekrem Bilek ve bağımsız milletvekili Fadıl Akgündüz) milletvekillikleri düştü.

Siirt seçimleri 9 Mart 2003 günü tekrar edildi ve seçime giren 4 parti arasından AKP oyların %84,8’ini alarak 3 milletvekili adayını da meclise gönderme hakkı kazandı. Hakkındaki siyasi yasağın kalkması sonucu milletvekili olmasının önünde engel kalmayan Erdoğan’la birlikte 2 milletvekili daha (Öner Gülyeşil ve Öner Ergenç) böylece AKP sıralarından meclise girmiş oldu.
    Kırılan dökülen bir sandık var genelde, ya da mühür sorunu... Fadıl mı yazıyor orada, hani şu Jet Fadıl...

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    bu kadar sabır ettiniz az daha ediniz lütfen .
    Dışarıda kalan bizler de pozisyonumuzu alalım sonra el ele gideceğimiz yer bellidir
    benim ki ironi idi birazdan birisi gelir doalrcılar eliniz böğrünüzde mi kaldı acıttı mı diye konuşacaktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Google aramaya SGK yazar mısınız, Trump'ın benzeri bir algı operasyonu başlamış... Yan tarafta bakın ne çıkıyor... Biz 3 pc de denedik SGK'nın 1996 yılında bir olayı yazıyor...

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim ki ironi idi birazdan birisi gelir doalrcılar eliniz böğrünüzde mi kaldı acıttı mı diye konuşacaktı
    siyasi anlamda birilerinin kabasının kılı olanları zaten anlıyorum onlara edecek sözüm harcayacak bir dakikam dahi yok ancak diğerlerinin bence tek sıkıntısı uygun fiyattan USD yada başka bir dövize girememiş olmanın verdiği çekememezlik.
    Malesef insanımızın en belirgin özelliklerinden birisidir çekememe hasetlenme..
    selamlar

Sayfa 525/1023 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •