Sayfa 526/1019 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    zabahtan , fiyatlarda gapler olursa arbitraj ışığını takip... 1 dk kaldı spotun açılmaya
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Döviz hesaplarında yeni düzenleme!

Şirketleri ve tüzel kişileri de kapsayacak

Merkez Bankası, Dönüşümün Desteklenmesi Tebliği'nde yeni bir düzenlemeye gitti. Düzenlemeyle, altın ve dövizi olan şirketler de Kur Korumalı Mevduat kapsamına alındı. Uzmanlardan gerçek kişilerde aradığını bulamayan iktidarın bu düzenleme ile şirketlere baskıyı artırabileceği uyarısı geldi.

3.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Son yılarda tv kanallarında çok saçma dizi vb işler var....

Eskiden yayinlanan tatlı hayat dizisi kalitesinde bir dizi yok....maraton vardı eskiden....
    Gerçekten yaa. O dizi neydi öyle. İhsan, Menekşe. Şimdilerde öyle bir dizi yok artık. Saygılar.

peki bu dizi oyunculari neden bu kadar astronomik ucretler aliyorlar, reklam geliyor tamam da o reklamlari kim izliyor, reklam gelince sak diye kanal degistiriyorum ben 15dk 30dk filan

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Gerçekten yaa. O dizi neydi öyle. İhsan, Menekşe. Şimdilerde öyle bir dizi yok artık. Saygılar.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    peki bu dizi oyunculari neden bu kadar astronomik ucretler aliyorlar, reklam geliyor tamam da o reklamlari kim izliyor, reklam gelince sak diye kanal degistiriyorum ben 15dk 30dk filan
    Servet bey malumunuz birçok kanalın sahibi işadamı sanayici. Zaten kanalların reklam gelirleriyle yaşadığına inanmak biraz saflık olur. Patronlar kendi şirketlerinin reklamını yapsalar kazançlarıyla o astronomik rakamlar ödenir zaten onlar için çerez. Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Yabancı bir diziden (the jeffersons) birebir kopyaydı. Orjinali siyahi bir kuru temizlemeci ve ailesi etrafında geçiyordu.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yabancı bir diziden (the jeffersons) birebir kopyaydı. Orjinali siyahi bir kuru temizlemeci ve ailesi etrafında geçiyordu.
    Sınıf atlama hikayesiydi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Borsanın yeni kararnameden sonra yıkılmasını beklerken ,sani bir şey olmamış gibi hareket etmesi ilginç.

Kasasında /bankadaki hesabında döviz olan şirketlere ya maliye baskısı -ya da sat şu dövizini bana ,yapalım sana dövize endeksli kurumsal mevduat deniyorkene....

enteresan....

Kimsenin kaçışı yok kayıtlı olanların herkesin üzerine gidiliyor....

Sayfa 526/1019 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •