Onemli Gunler Banner
Sayfa 526/799 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6390 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Erbosum borunun ucunu cikardi,gösteriyor aleme
    kaçlık boru gösterdiği önemli.. o da belli oluyor mu..

2. Erbos egeene en yakın sen olacaksın. 2020 nisanda benim gibi kyleri korkutmak istedin 13 e düşürdün yuzde elli zarar olustu , korkmadık satmadık. 60 lardan çıktım ama yine peşindeyim ,haberin olsun , Moruklar hatırladımı?
    y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kaçlık boru gösterdiği önemli.. o da belli oluyor mu..
    Bizim bu ise ilk girdigimizde 50 lik 100 luk 200 luk borularimiz var dedik,
    Her bir dalya bizi hedefe hizli götürecek ,
    100 luk basi cikariyor haftaya dalar cikar oraya)

Ha Erbosum Arge calismasi yaparda 500 luk boru imal ederse isler karisir, malum dogalgaz petrol gececek Arge calismalari hizlanmali..

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Bizim bu ise ilk girdigimizde 50 lik 100 luk 200 luk borularimiz var dedik,
    Her bir dalya bizi hedefe hizli götürecek ,
    100 luk basi cikariyor haftaya dalar cikar oraya)

Ha Erbosum Arge calismasi yaparda 500 luk boru imal ederse isler karisir, malum dogalgaz petrol gececek Arge calismalari hizlanmali..
    Dostum dedigim gibi ya onlar bizim hissenin yanına gelecek ya biz onların yanına. onların gelmeye niyeti yoksa biz gideriz zahmetli olacak biraz
    Ytd

5. Pek hısse kalmadı anlaşılan.. Yenı jants, alcar olmaya aday sanırım. Bızde bu umutla az biraz attık heybeye.. Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Alcar lafı geçtiği için bilanço karşılaştırması yapma isteği geldi içimden...

alcar 10.8 mil sermaye ile 22,4 mil kar açıkladı, 41 mil tl negatif döviz yükümlülüğü var, özsermayesı 450 mil. geçmiş yıl karları kaleminde 370 mil birikmiş buda %3700 bedelsiz potansiyeli demek. kısa vadeli 400 ve uzun vadeli 50 mil borcu bulunmaktadır.
    hissenin fiyatı 560 tan 310 düşmüş...

erbos 20 mil sermaye ile 48,5 mil kar açıklamış oran olarak alcardan fazla... 74 mil. tl miktarınca döviz fazlası mevcut. ( alcarda
    negatif) özsermayesi 535 mil alcardan fazla, geçmiş yıl karları kaleminde 314 mil nakit birikmiş %1600 anlamına gelmektedir.
    kısa vadeli 230 ve uzun vadeli 22 mil borcumuz var bu da alcardan iyi... ancak fiyatımız alcarın 1/3 den daha aşşağıda ... bunu gören spek bu açığı kapamalıdır,

ytd

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Alcar lafı geçtiği için bilanço karşılaştırması yapma isteği geldi içimden...

alcar 10.8 mil sermaye ile 22,4 mil kar açıkladı, 41 mil tl negatif döviz yükümlülüğü var, özsermayesı 450 mil. geçmiş yıl karları kaleminde 370 mil birikmiş buda %3700 bedelsiz potansiyeli demek. kısa vadeli 400 ve uzun vadeli 50 mil borcu bulunmaktadır.
    hissenin fiyatı 560 tan 310 düşmüş...

erbos 20 mil sermaye ile 48,5 mil kar açıklamış oran olarak alcardan fazla... 74 mil. tl miktarınca döviz fazlası mevcut. ( alcarda
    negatif) özsermayesi 535 mil alcardan fazla, geçmiş yıl karları kaleminde 314 mil nakit birikmiş %1600 anlamına gelmektedir.
    kısa vadeli 230 ve uzun vadeli 22 mil borcumuz var bu da alcardan iyi... ancak fiyatımız alcarın 1/3 den daha aşşağıda ... bunu gören spek bu açığı kapamalıdır,

ytd
    Tebrıkler hocam..

Analızınıze aynen katılıyorum..

Kısa veya orta vadede pıyasa gerekenı yapacaktır..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Dostum dedigim gibi ya onlar bizim hissenin yanına gelecek ya biz onların yanına. onların gelmeye niyeti yoksa biz gideriz zahmetli olacak biraz
    Ytd
    Efem yol arkadasim, dediklerin oluyor,

Tahta hacmi artik 3 haneli hisse gibi hareket ediyor,

Ve hak ediyor 3 haneliyi...

Sayfa 526/799 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz