Sayfa 526/718 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. i ama ben hala seni düşünüyorum aşıkmı oldum ne..
    Son düzenleme : muhteberu; 25-10-2022 saat: 20:19.

2.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    hala aynı fikirdeyim sn forumdaşlar
    bende abi değişik bu abi. inatla alışları var bişeyler olacak ayrılcagız ona üzülüyorum...

3. sn muhteberu ayrılın demedim demem de kimseye haddime değil .... başladıgınız işi bitirin ayrılmayın sabır edlirse hepsinde az çok para kazanılır fakat bunların 20 misli filan yapması lazım bizim paralar enflasyon depreminden kurtulsun oda bunlarda zor 20 misli ... ....
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. olsun bakalım ne yol izleyecek yeni kadro çok cimri ama heran malları alıp gidecek cinsden..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    geçmiş olsun abi ne diyeyim çok üzüldüm bunlar insan diğil .ben kar görünce kafalarına çakıyorum abi.bunlarala ancak böyle başa çıkılır
    umarım herkez zararını çıkarır.
    Eyvallah sağ olasın canım kardeşim..En iyisini yapıyorsun bilinçli yatırım yaptığın için tebrik ederim..Ben geçen yıllar 1.21 tl ve üzeri almıştım inandım,güvendim çünkü on milyarlarca tl toplam şirketler bazında bedelliler yamıştı ayrıca Ihas'ı da halk'a arz ettiler toplanan paraları o zamanlar 4-5 tl arası (Dolar,Euro cinsi ) dövize yatırdılar toplanan bedelli paralarına artı olarak döviz'in yükselip 20 tl ye çıkması neticesinde %500 daha para eklediler çok iyi biliyorum yaptıkları işleri..Peki bu paraların yanında şirketlerin devasa gelirleri nerede özellikle de İhlas Gyo alanında 1 - 2 milyona sattıkları evler 5-10 milyon oldu belkide daha fazla hala şirketlerini fiyatları 0.60-0.90 krş arasında bu nasıl adalet,hakkaniyet,adil olma durumu,vicdan,haysiyet,itibar hepsi yerle bir olmuş vesselam..İhlas holding ve sahibinin yaptığı usulsüzler,şaibeli işler hakkında A 'dan Z'ye kadar Syn.Cumhurbaşkanı R.T.E.a açıklayıcı bilgiler verdim hatta tekin bir şahıs olmadığını dikkat edilmesi gerektiğini şirketlerini ,gelirlerini,giderlerini incelenmesi gerektiğini yazdım gerekirse şirketlerine Devlet el koymalı dedim çünkü 2000'li yıllardan beri yatırımcılarına kuruş koklatmadığını ifade ettim etmesine de biz gariban ,dürüst ,mağdur vatandaşları nazari dikkate alan kim cevap dahi vermediler..YAZIK...Selamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Eyvallah sağ olasın canım kardeşim..En iyisini yapıyorsun bilinçli yatırım yaptığın için tebrik ederim..Ben geçen yıllar 1.21 tl ve üzeri almıştım inandım,güvendim çünkü on milyarlarca tl toplam şirketler bazında bedelliler yamıştı ayrıca Ihas'ı da halk'a arz ettiler toplanan paraları o zamanlar 4-5 tl arası (Dolar,Euro cinsi ) dövize yatırdılar toplanan bedelli paralarına artı olarak döviz'in yükselip 20 tl ye çıkması neticesinde %500 daha para eklediler çok iyi biliyorum yaptıkları işleri..Peki bu paraların yanında şirketlerin devasa gelirleri nerede özellikle de İhlas Gyo alanında 1 - 2 milyona sattıkları evler 5-10 milyon oldu belkide daha fazla hala şirketlerini fiyatları 0.60-0.90 krş arasında bu nasıl adalet,hakkaniyet,adil olma durumu,vicdan,haysiyet,itibar hepsi yerle bir olmuş vesselam..İhlas holding ve sahibinin yaptığı usulsüzler,şaibeli işler hakkında A 'dan Z'ye kadar Syn.Cumhurbaşkanı R.T.E.a açıklayıcı bilgiler verdim hatta tekin bir şahıs olmadığını dikkat edilmesi gerektiğini şirketlerini ,gelirlerini,giderlerini incelenmesi gerektiğini yazdım gerekirse şirketlerine Devlet el koymalı dedim çünkü 2000'li yıllardan beri yatırımcılarına kuruş koklatmadığını ifade ettim etmesine de biz gariban ,dürüst ,mağdur vatandaşları nazari dikkate alan kim cevap dahi vermediler..YAZIK...Selamlar..
    malesef abi danışıklı dövüş bunlar zalimler için yaşasın cehennem ..

1 Yıllık ortalama 0,68 , 2 yıllık 78, 5 yıllık 0,66, 10 yıllık ort. 0,48 ...

0,66 ve 0,68 geride kaldı, 2 yıllı ort. olan 0,78 üzerinde 1 gün kapanış yapıp aşağı sarktı...öncelikle 0,78 üstü 3 gün

kapanışları takip etmeliyiz...0,83 ve 0,85 zorlu geçecek ...Buraları hacimli geçmemiz gerek...85 üstü 1,10 lara kadar yolu açık...

Ekran Görüntüsü (10).jpg

Ekran Görüntüsü (11).jpg

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

Bu kağıdı diğer grup kağıtlarından ayıran bi kaç faktör var...

Birincisi operasyon yememiş olması, iştirakinin 4 dolar değere yani 5 milyar tl değere ulaşmış olması ve en önemlisi Ahmet atak

faktörü...

Olumsuz olan ise, grubun yatırımcı gözünde yıllardır güvensiz olması..

Bize düşen bi şekilde bu kağıtta yatırmcı olduysak , hedef fiyatımızı belirleyip , hissemize blokaj koyup sabırla beklemek... Seve

seve yukarı sürecekler...

Bu kağıdı şu an borsaya açıyor olsalar kaçtan açarlardı...2010 yılında 90 küsür centten arz etmedilermi...Şu an değeri kaç 4 cent...

Şu an açıyor olsalardı minumum 1 dolardan halka arz ederlerdi...

Benim hedef fiyatım 0,5 dolar ...Bunun altında bir lot vermem bunlara...Blokajımı koydum içim rahat bekliyorum...

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

Sayfa 526/718 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •