Sayfa 527/1031 İlkİlk ... 274274775175255265275285295375776271027 ... SonSon
Arama sonucu : 8244 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Sistemin çökme ihtimali yok matematik ile çalışıyor bir yazılım sahibi yok ben bırakıyorum bu sistemi demelerini gerektiren bir sistem değil anlaşılmayan bu işte bitcoin dışındaki diğer coinleri bilemem onlar bir gün kaybolabilir ama bitcoinin çökme şansı imkansız eğer araştırırsanız nasıl bir matematik ürünü olduğunu görürsünüz bu arada bitcoini övdüğüm falan yok sadece objektif bakmanızı istiyorum
    çökmez şu gerekçelerle demeyin diye belirtmiştim. çöktüğünü kabul edersek muhatap var mı? 2011 de 1 tanesi 1 dolar olan sanal varlık 42.000 dolar olmuş. 2011 de 1 dolar 1,25 TL idi. Yani 2011 de 5 TL ile 4 Adet Bitcoin alabiliyordunuz, bugün 4 bitcoin 1.2 milyon lira olmuş. Yani 2011 de ki 5 liranız bugün 1,2 milyon olmuş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. Öyle bir senaryoda muhtemel coin sahipleri bir bardak su içecek.
     Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    çökmez şu gerekçelerle demeyin diye belirtmiştim. çöktüğünü kabul edersek muhatap var mı? 2011 de 1 tanesi 1 dolar olan sanal varlık 42.000 dolar olmuş. 2011 de 1 dolar 1,25 TL idi. Yani 2011 de 5 TL ile 4 Adet Bitcoin alabiliyordunuz, bugün 4 bitcoin 1.2 milyon lira olmuş. Yani 2011 de ki 5 liranız bugün 1,2 milyon olmuş.

3. Ha 1 dolar olmus ha 40bin dolar neye gore aliyorlar ucuz pahali diyorlar.Saadet zincirine benzetiyorum.1 bardak su degil 1 damacana anca keser.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    Nasıl çökecek diyorum size nasıl yarın kalktığınızda altın 0 olmayacaksa bu da bozulmayacaktır bu bir yazılım ve kusursuz yazılmış hantaldır yavaştır ama yazılım o kadar kusursuz ki çökme diye bir şey yok dediğim gibi altının nasıl sıfır olmayacağını biliyorsanız bu da çökmez. Haa ne olur madenciler kazmıyorum makinelerimi kaldırıyorum rafa der o zaman transfer durur eldekilere kimse bir şey yapamaz bu olursa ne mi olur bir elden bu madencilik ya da transferler yapılmıyor. Dünyanın her yerinden tonla madenci var ve çok para harcayarak cihazalara yapılıyor madencilik yani tekeli yok çökme ihtimali olmayan bir sistem biraz araştırırsanız daha detaylı bulacaksınız ne demek istediğimi.

Bitcoin çalışma sistemini basitçe anlatayım. Her dört senede bir zorluk iki katına çıkar. Ne kadar çok arz olursa madenciliğe hashrate yükselir yani kazım zorlaşır daha az kazanır madenciler. Bu yüzden kimsenin bu piyasayı bırakma ihtimali yok. Bıraktılar diyelim kazılacak pay çok artar. Hemen başkası bir gün sonra başlar madenciliğe çünkü hashrate düşer tek kazdığı için tüm kazım ödülü alır. Yani bitcoin insanlık biter makineler çalıştıkça çalışır bu kadar basit.

5. Bir gün hesabında sıfır tl gördüğünde hakkını nerede arayacaksın? Soru bu. Çok basit bir soru.
    (Olur olmaz ayrı bir konu.)

Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Nasıl çökecek diyorum size nasıl yarın kalktığınızda altın 0 olmayacaksa bu da bozulmayacaktır bu bir yazılım ve kusursuz yazılmış hantaldır yavaştır ama yazılım o kadar kusursuz ki çökme diye bir şey yok dediğim gibi altının nasıl sıfır olmayacağını biliyorsanız bu da çökmez. Haa ne olur madenciler kazmıyorum makinelerimi kaldırıyorum rafa der o zaman transfer durur eldekilere kimse bir şey yapamaz bu olursa ne mi olur bir elden bu madencilik ya da transferler yapılmıyor. Dünyanın her yerinden tonla madenci var ve çok para harcayarak cihazalara yapılıyor madencilik yani tekeli yok çökme ihtimali olmayan bir sistem biraz araştırırsanız daha detaylı bulacaksınız ne demek istediğimi

6. Kripto para dünyası tuhaf. Ortadan birden bire kaybolan kripto paralar. Hatta borsası kaybolan bile var. Tekrar ediyorum borsası...
    Şu kripto para reklamlarını bırakın artık. İyice bıktırdı.

7.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Bir gün hesabında sıfır tl gördüğünde hakkını nerede arayacaksın? Soru bu. Çok basit bir soru.
    (Olur olmaz ayrı bir konu.)
    Sorunuza soru ile karşılık vereyim ben de diyorum ki yarın altın değersiz taş olsa hakkını kimden arayacaksın belli mi?

8. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 527/1031 İlkİlk ... 274274775175255265275285295375776271027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •