Sayfa 528/1030 İlkİlk ... 284284785185265275285295305385786281028 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. BANKA MEVDUAT FAİZLERI
    TEZGAH ALTI FAİZ ORANLARI MI
    YOKSA BENMI YANLIŞ BAKTIM FORUM ADINA

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gecen hafta 30-31 alan vardi " Mevduat "olarak 31i gecen olmadi sonra oranlar dustu.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gecen hafta 30-31 alan vardi " Mevduat "olarak 31i gecen olmadi sonra oranlar dustu.
    Carsambadan sonrada olacaktit.ytd

4. Yarin TBMM yeni yil donemi aciliyormus. Reyizimiz konusacakmis ama piyasalari hareketlendirecek bir sey soylermi bilinmez pek sanmam.

- Ayrica yarin kredi karti faizlerinin zamli hali yururluge giriyor.

http://www.hurriyet.com.tr/amp/ekono...klama-40957646

- Dogalgaz ve elektrige zam olayi varmis.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mo...di-207097h.htm

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/dogalgaz-ve-elektrige-bir-zam-daha-geliyor-204994h.htm

Var mi baska 1 ekim gelismesi

5. Arkadaşlar yarın mevduatım dönüyor. Biraz beyin fırtınası yapmak gerekirse,

1) Stopaj oranlarından maksimum faydalanmak için, 50+ gün bağlayıp, Kasım sonuna kadar vade yapabilirim. Kasım sonunda, (stopajların tekrar yükseleceğini düşünürsek) yine 60 günlük v.s. bağlayabilirim.

2) Yarın 32+ gün bağlar, 3-5 Kasım'da mevduat dönüşünde , günlük (o/n) devam ederim, yüksek oran kollayıp, 25-30 Kasım arası son kez 60 gün v.s. bağlayabilirim.

Sizce hangi strateji daha iyi?

Ayrıca, oranlar için hangi bankaları zorlayayım. Mevduatım halihazıda Vakıfbank'da. Normalde ana bankam TEB, maaş bankam AKBANK. 1 puan için Burgan bank'a gitmem. Ama 3-4 puan olursa, ODEA, BURGAN gibi bankalara gidebilirim.

Teşekkürler.

Saygılarımla

6. Benim de vade yarın ve çok kararsızım
    Çarşambaya kadar günlük mi gitmek lazım?
    Ama kafa rahat olmayacak bu defa da.

7.  Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yarın mevduatım dönüyor. Biraz beyin fırtınası yapmak gerekirse,

1) Stopaj oranlarından maksimum faydalanmak için, 50+ gün bağlayıp, Kasım sonuna kadar vade yapabilirim. Kasım sonunda, (stopajların tekrar yükseleceğini düşünürsek) yine 60 günlük v.s. bağlayabilirim.

2) Yarın 32+ gün bağlar, 3-5 Kasım'da mevduat dönüşünde , günlük (o/n) devam ederim, yüksek oran kollayıp, 25-30 Kasım arası son kez 60 gün v.s. bağlayabilirim.

Sizce hangi strateji daha iyi?

Ayrıca, oranlar için hangi bankaları zorlayayım. Mevduatım halihazıda Vakıfbank'da. Normalde ana bankam TEB, maaş bankam AKBANK. 1 puan için Burgan bank'a gitmem. Ama 3-4 puan olursa, ODEA, BURGAN gibi bankalara gidebilirim.

Teşekkürler.

Saygılarımla
    32 günlük git, sonra düşünürsün. Bu ay cok yüksek enflasyon cıkarsa, ek faiz artırımı gelebilir.

8. 3 Ekim enflasyon, 25 Ekim MB toplantısı kararı var. Bu arada McKinsey hikayesi ile Dolarda geçici gevşeme ile faizde kısmı düşme olur mu? Bakıp görelim

Sayfa 528/1030 İlkİlk ... 284284785185265275285295305385786281028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •