Sayfa 528/809 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 6472 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Özsermaye son çeyrek kar ve değerleme neticesinde 150-160 milyon civarı artacak ve 350 milyon tl civarı olacak..geçmiş yıl karlarında ise 170 milyon tl göreceğiz..
    Pd/dd 3.. olacak..
    Şirket 2024/12 550-600 milyon civarı öz varlığa rahatlıkla ulaşır ve yüksek bedelsiz sermaye artırımı yapabilir,yapmadıkça potansiyel daha da artacağı için sn.keko’nun ifade ettiği gibi yeni bir egeen olabilir..
    Keko dostumun söylediği çok doğru,bende böyle bir hesap yapmıştım..
    Bfren 2,5 milyon sermaye..67 milyon özsermayesi ve zarar eder durumda,pohpohlayarak bazı hesaplar üzerinden fiyatlama fezaya geldi..
    Oransal olarak hesabı iyi yapmak lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kekom bu ara berkosanda yogun yazıyorsun en buyuk payı burayamı çekeceksin yavaştan yoksa
    Balina yutar burayı yahu

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Balina yutar burayı yahu
    aldığım her hisse fuul olmayı hakkediyorlar dostum...kolay kolay tek sepet yapmıyorum bu aralar biliyorsun...ama kafam herhangi bir hissemde bozulursa tek de olabilirim hiç belli olmaz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bofa cılgını cıkarıyor sabah kaldırıyor yuzde 2-3 ordan verıp alttan almak ıcın beklıyor sabırla tekrar alıp tekrar suruyor

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bofa cılgını cıkarıyor sabah kaldırıyor yuzde 2-3 ordan verıp alttan almak ıcın beklıyor sabırla tekrar alıp tekrar suruyor
    Dün bofa ın aldığı malı kusturma derdine girecekler bugün..babayiğit bir yatırımcı gelirse işin rengi değişir tabii..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aldığım her hisse fuul olmayı hakkediyorlar dostum...kolay kolay tek sepet yapmıyorum bu aralar biliyorsun...ama kafam herhangi bir hissemde bozulursa tek de olabilirim hiç belli olmaz...
    Sen işini bilirsin dostum..

7. Bofa bence satmak yerine citi yakasına biriktirme sürecine girmeli..

8. Önümüzdeki dönemde dövizin yükseleceğini ve brksn’nın bu durumdan pozitif etkileneceğini biliyoruz..

Sayfa 528/809 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •