Sayfa 529/645 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Borsadan elde edilen kazançlara %40 vergi getirilmeli. Yok öyle kol gücü ve emek harcamadan para kazanıp bu kazanç tan vergi ödememek. Bir an önce bu vergi konulmalı. Her şeye inanılmaz oranlarda vergi varken borsa kazançlarına neden vergi yok? Büyük adaletsizliktir bu, bir an önce %40 vergi konulsun.
    40 az aslinda
    ben görüyorum ve artiriyorummmmm
    50 diyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hem dedeler hem yatirim fonlar 100 milyon lot basmis hamastan sonra. Bakalim araci kumlarda durum nedir.

detaylari merak edenler icin gelsin
    https://www.youtube.com/watch?v=zlviStCMzFk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    sagdan sola virmanla
    calkala yavrum calkala
    yayik ayran da böyle yapiliyordu galiba

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ülke ekonomisi darboğazda iken bankaların prim yapması sizce doğal mıdır? Ben şahsen şüphe ile yaklaşırım hep bu tür şeylere. Her zaman geçmişteki emsalleri örnek aldığım için olsa gerek.
    Bankalarin problemi 2017'deki Yildiz Holdingin borc yapilandirilmasindan beri satildi. Ayrica bizim bankalar devamli kriz yediklerinden krizlere bagisik. Bitti bence artik.

Ustune ustluk sabah aksam bir yere saldirip yandasa transfer edildi sermaye. Benim kac tane yazim vardi "ustumuze oynuyorlar" diye. Cunku ortada fol yok yumurta yokken durduk yere ona saldir buna saldir, borsaya %10, dolara %20 her gun... Bir amaca hizmet ediyordu bunlar.

Onlarin da en ustune butun dunyada banlanan Rus kara parasi geldi.

Bankalarin kemik kitlesi swap piyasasinda islem yapan buyukler. TL varliklari olarak tutuyorlardi bankalari yani likidite oldugu icin. Bunlar gitti. Yerlerine kim geldi kim gelecek allah bilir. KKM parasi, yerli yatirimci gelmez. Olasi yabanci sermaye de Hamasla kacirildi. Gelebilecek ummet sermayesi de bankalara gelmez. Benim tahminim Is Bankasini holding hikayesinden sonraki haftalarda satis yiyecekleridir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    bugünü özetleyip kisa metrajli film yapmak lazim
    dantel misali bla bla bla...

AB hikayesi isitilirsa bankalar en fazla nemalanir. Kimse inanir mi bilinmez yanliz.

Miçotakis: Türkiye'ye AB üyeliği sürecinde destek vereceğiz.

Yunan basinina "Bir gece ansizin girebiliriz" den "Yunanistan degil de PKK kastedilmis" diye aciklama yapilmis. Laf olsun torba dolsun.

balina'nin dedigi dogruymus. Ya virman oteki taraftan, ya da fonlar.

Hamas'tan sonra. 100m lot dedelerin/fonlarin sattigi dusunulurse satis tarafinin hemen hepsi muhtemelen fonlar. Tabi ki tek tek gunluk bakmadan anlasilmaz, cunku alis tarafinda da fonlar vardir.

8. İşbankasından her gün mesaj geliyor bana, size özel tanımlanan vadeli faiz oranlarından yararlanın diye. Bakıyorum 10 milyon TL üstü nakit için 180 gün vadeye brüt %45 faiz veriyor. %5 stopaj var, net bazda %42.75 yapıyor. Bu faiz beni kesmez, faiz %60 olmalı ki değsin.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sayfa 529/645 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •