Sayfa 529/651 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Bu hissede oyun büyük, her seferinde 2,70-2,80 civarından milletin kucağına veriyorlar, bakalım bu sefer de o rakamları görecek mi yoksa serbest düşüş ile doğduğu topraklara geri mi dönecek... Dikkatli olun.

2. Oyun ortada.Birçoğunun oynadığı oyunun kopyası.Nedir bu oyunun sebepleri ve stratejisi?
    Büyümenin düşeceği,faizlerin yüksekliği,yurtdışı borsaların kötülüğü ve oynaklığı,kurlardaki yükselme ve oynaklık ve daha birçok belirsizlikler senedi kontrol edenlerin senedi sürekli baskılayarak hem bekle gör politikası izlemeye ve hem de verirsen buradan ver yoksa bak daha da aşağıya namzet tehditleriyle biribirinden faklı olmayan seanslarla sürüp gitmektedir.Senet hakimi borsa agresif aşağıya gitmedikçe 2 TL yi denge noktası belirlemiş. Senette güçlü alıcı var mı? hayır.Mal kaptırma derdi yok.
    Faizler düşer,kurlardaki oynaklık minimuma iner,dış borsalardaki oynaklık da düşer ve dahi piyasalarda normalleşme belirtileri başladığı anda bizimki de yukarı gidecektir.Çok da aşağılara verirlerse bir aslanın sinerek avını beklediği gibi ben de şu an öyle bekliyorum.

3. GENTS - Gentaş Genel Metal Sanayi

İş yatırım iyi aldı alıyor. Akşama milyonu geçebilir ve şu kadar alım işlemi yaptım diye haber düşebilir. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bugün güzel hareketler var. Yön yukarı.
    Ytd.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaslar bilyorum bu gentasda kimbilir kac araci kurumdan islem yapiliyor ama yinede son genel takas atabilecek varmi.Tskrlr

6. arkadaşlar takas lütfenn sağolun

7. Deniyorum, lakin başarılı olamadım

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 529/651 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •