Sayfa 529/997 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Viop XXXIII

Mısır demişken..yıllar süren "rabia" muhabbetinden sonra, dış politikayı iç politika malzemesi yaptıktan sonra geçen hafta mısır'a gidip görüşmeler yaptılar.. yukarıda bahsettiğimiz akp'nin ülkeye ekonomik maliyetlerin içinde bu ve benzeri kararlarda var.. yıllar süren yanlış.. bilinçli yanlışlık..

ama mısır ve yunanistan yakınlaşınca "mecburen" adım atmak zorunda kaldılar.. ve dikkat edlirse onlar buraya değil, biz oraya gittik.. basında bu da "muhteşem" olarak lanse edildi.. kafalar çok güzel..ne yaparsa yapsın alkış.. alkış.. alkışş.. beklenti ve yönlendirme bu.. yılların Türkiye formatı bu.. ilk önce tüm yanlış seçenekler işaretleniyor.. en son doğru seçenek.. veya bazen tekrar yanlış seçenek.. çorba..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şu dinci kelimesine ifrit oluyorum. Hiç bir din hırsızlık soysuzluk yolsuzluk haksızlık emretmez. Hiç bir dinde kimse durduk yere din sebebiyle zarar görmez. Sizin dinci dediğiniz sapkın dini kendi menfaatleri için kullanan insanlarıdır.
    Dinci; dini şahsi çıkarları için kullanarak halkı kandırmak anlamında kullanılıyor.

Dinci diye atıfta bulunduklarımızın Allah inancı olduğunu düşünmüyorum.

Öyle olsa gerçekte %25-%40 bandındaki enflasyonu %15 gösterip 83 milyon vatandaşın KUL HAKKInı yemezlerdi.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,658
    Erdoğan: Suriyelilere 40 milyar dolar harcadık, evelallah bir 40 daha harcarız

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    Mısır demişken..yıllar süren "rabia" muhabbetinden sonra geçen hafta mısır'a gidip görüşmeler yaptılar.. yukarıda bahsettiğimiz maliyetlerin içinde bu da var.. yıllar süren yanlış.. bilinçli yanlışlık..

ama mısır ve yunaistan yakınlaşınca "mecburen" adım atmak zorunda kaldılar.. ve dikkat edlirse onlar buraya değil, biz oraya gittik.. basında bu da "muhteşem" olarak lanse edildi.. kafalar çok güzel..ne yaparsa yapsın alkış.. alkış.. alkışş.. beklenti ve yönlendirme bu.. yılların Türkiye formatı bu.. ilk önce tüm yanlış seçenekler işaretleniyor.. en son doğru seçenek.. veya bazen tekrar yanlış seçenek.. çorba..
    Kimsenin aklı almıyor..
    Bir ÜLKEnin MB kasası Brüt Dövz opozisyonu...
    Özel bankalar emanet dövizleri(swap)+ Çin v+ KATAR swaplarından oluşsun..

Başka örneği var mı acaba?

Öğrenmek için soruyorum..

Zimbabve veya Tanzanya'da olabilir..
    En kötünün kötüsünde durum nedir?
    Bilen yazsın öğrenelim..
    Biz diyoruz.. DÜNYADA En büyük BATIK ÜLKE BİZİZ..

Hayır değiliz diyen varsa yazsın öğrenelim...

5.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Erdoğan: Suriyelilere 40 milyar dolar harcadık, evelallah bir 40 daha harcarız

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Keşke o paranın her centinin Avrupa Birliğinden geldiğini de söyleseydi.

Tam o anda prompter bozuldu herhalde.

Yoksa böyle bir bilgiyi öz milletinden neden gizlesin ki?

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

34.050 fibo bölgesinden bir tepki geldi.
    bu bölgenin kırılımında formasyon beklentim grafta.
    tepeden %6,5 bir hareket , yalnız bol para nın döndüğü ortamda bugunkü kapanış ve ABD den gelecek veri önem arz edecek.
    Yarın %6,5 alıp kenara çıkıp çıkmama kararı vericez.

7. Akp sonrası iktidara gelecek kişi yada partiyi iyi günler beklemiyor. Bu tahribat belki çeyrek yüzyıl da ancak tamir edilecek. Bence yapılacak ilk iş kamunun memur ve harcama olarak zayıflaması gerekir. Üretime yapılacak her zam bizi geriye götürür. Kamudaki İmamların ve memur sayısınin azaltılması muhtarlığın kaldırılması kamuda araç kullanımının yasaklanması gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Burada insanların çoğu genel geçer piyasa dinamiklerine göre objektif yorum yapıp yanlışa yanlış der.

Burada hükümetin özellikle son 3 yılki halkı sefalete sürükleyen basiretsiz ekonomi politikalarını savunacak pek az kişi vardır.

Burada marjinal sizsiniz.

burası ekonomi forumu
    MARJINAL PARTININ BELDE TESKILATI değil

bir kere kinini kusma yeri değil
    ben tüm seçimlerde akp ye oy verdim.bunu burada herkes bilir
    eğer akp misyon ve hedeflerinden,ilkelerinde sapmassydi yine verirdim.
    üstelik burada akp yi eleştirmesi değil
    sürekli sayfalarca en ince soyadı kinini kuşan ifadeleridir.

Sayfa 529/997 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •