Sayfa 53/1005 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Viop LII

1. S.a. ağalar bol kazançlar.

O değil de hala istifa etmedi iyi mi yuzsuz, arsiz, onursuz haysiyetsiz adam. Yuh gerçekten yuh ötesi yok zam mam ben reis olsam koprunun bir başına bir ortasına bir sonuna gene iyisiniz vallahi reis insafli.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    S.a. ağalar bol kazançlar.

O değil de hala istifa etmedi iyi mi yuzsuz, arsiz, onursuz haysiyetsiz adam. Yuh gerçekten yuh ötesi yok zam mam ben reis olsam koprunun bir başına bir ortasına bir sonuna gene iyisiniz vallahi reis insafli.

At izi it izine karıştı.!!!!
    Sözün sahibi: Damat Albayrak.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,351
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    S.a. ağalar bol kazançlar.

Hoşgeldin Çağrı.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Hoşgeldin Çağrı.
    Selamlar abeyim

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

At izi it izine karıştı.!!!!
    Sözün sahibi: Damat Albayrak.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Selamlar abey, euro hali ne olacak? 40 yapsınlar da ağız tadıyla izin yapalım dedim yok yok yok sürünüyor euro resmen

Geçenlerde venezuelali adam kemerini gosteriyordu.!!!!
    Eski kemerine 6 tane delik actirmiş.!!!
    Maduro dan sonra. herkese efelenip.!!!
    Bir sey uretmeden bir bok olmuyor..!!!!
    chavez de ayni boku yedi ulkenin durumu ortada..!!!
    Her populist gunu kurtaran rejim gibi.!!!
    Bu rejimin de diyetinin sonu yakindir..!!!
    Maduro denen anti-demokratik hukumetin.!!!
    Venezuela halkini ac birakmasidir..!!!!

https://m.youtube.com/watch?v=3TR7FEl4PTg

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

8. Sohbet odalarından anladığım büyük oyuncular eski hisseleri almayacaklarmış, yeni hisselere hikaye yazacaklarmış 30 milyar TL paraları varmış.

ASTOR SAHOL kadar oldu diye vatandaş bir yandan SAHOL alıyor, bir yandan ASTOR satıyor çift taraftan sıkıştırılıyor. Kimin ne aldığını büyük oyuncular biliyor deniyor.

Bir de aşiret veya tarikat vs olup binlerce hesaptan işlem yapanlar var gibi. Twitter ekipler de kapalı telegrama taşınıyormuş. Bir sohbet odasında telegram hesap şimdilik ücretsiz sonra seçip üye alacağız dedi.

Bu hafta büyük hisselerden küçük hisselere geçilecekmiş büyük oyunculara ayak bağı olmayalım dediler.

Borsaya da vergi gelebilir deniyor. Muhtemelen gün içi alınıp satılan hariç, MKK kayıtlarına yansıyana balacağız diyebilirler. Hacim düştüğü an borsayı yerden kazıyamazlar. Hacim var diye borsaya ilgi var.

Doğrusu bu hafta sonu borsadan trade açısından soğumaya başladım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 53/1005 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •