Sayfa 53/261 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2088 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

bugun önemli idi zira ilk defa 2 dolardan kapandık.karanlıkta 500 hisse vererek bunu kutladım inşallah 2 dolar bundan sonra guclu bir destek olur biz de yolumuza daha guclu devam ederiz.butun paydaşlara bol kazanclar

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    bugun önemli idi zira ilk defa 2 dolardan kapandık.karanlıkta 500 hisse vererek bunu kutladım inşallah 2 dolar bundan sonra guclu bir destek olur biz de yolumuza daha guclu devam ederiz.butun paydaşlara bol kazanclar
    Sağolasın hojam, bir dolar grafiği de paylaşan yok ki! Şöyle haftalıkli. Nerelerdeyiz, ne olmuşuz, kulptamiyiz, çanak çömlek falan filan gibi bir grafik. Yatay değilde yan açılı. Ytd.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sağolasın hojam, bir dolar grafiği de paylaşan yok ki! Şöyle haftalıkli. Nerelerdeyiz, ne olmuşuz, kulptamiyiz, çanak çömlek falan filan gibi bir grafik. Yatay değilde yan açılı. Ytd.

2008 ve 2011 zirvelerinden teğet cizersek biraz üste atmış gibi anlıyorum. THY nin dolar grafiğide 5 dolar ustuydu ve attıydi tabi geçmişten gelen böyle bir görüntüsü aynı mıdır bilmiyorum.
    Fredim hc belkide bu görüntü sebepli yaptı hareketini. Zaten yazılarida merhaba gibi olmaya başlamıştı. Ytd

Teşekkürler moza hc. paylaşım için. Ytd

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    hocam btc de beni bi vurdular ki sorma %50 zarardayım coin işine girerken yatırımın %5 ini kesinlikle aşmayacağıma dair kendime sözüm olmasa şu an derbeder olmustum
    Geçmiş olsun kardeş,temeli olmayan bina çöker.canin sağolsun.pata kazanılır tekrar sağlık gitmesin yeterli.
    Sagliklar

Kütüphanedeki tozlu raflar gibi kalmış forum, ne oldu yahu nerdesiniz. Ytd

8. günaydın arkadaşlar, kazancınız daim olsun. moza80 hc geçmiş olsun, grafik için de teşekkür ederim.

Sayfa 53/261 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •