Sayfa 530/572 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon
Arama sonucu : 4576 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Bilançoyu kullanarak 46 üzerinden almaya çalışıyorlar.
    Fırsatçı mahluklar.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de alıyorum ama sattıklarımı yerine koymak için.. Yatırım Holding bilançosunda ne yaptıklarını gördünüz. Bu ilk seferleri de değil. Kağıt üstündeki şirketi o kadar ciddiye almıyorlar ki hazırladıkları mali tabloyu yeterince gözden geçirmeden yayınlayabiliyorlar. Umurlarında değil...
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Evet bende sadece sattıklarımı yerine koymak için temkinli alıyorum.Hisseye bu seviyelerde güçlü baskı var.Aşağı gelebilir ama yukarı yasak diyorlar.Hatta aldıklarını birkaç kademe yukarıdan satarak kendilerince bu baskıyı devam ettiriyorlar ,azda olsa kar bile ediyorlar .IMKB 100 aşağı giderse bu hisse çoktan hazır hızlıca aşağı diyecek.Manp...niyeti şimdilik böyle..
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Ben de alıyorum ama sattıklarımı yerine koymak için.. Yatırım Holding bilançosunda ne yaptıklarını gördünüz. Bu ilk seferleri de değil. Kağıt üstündeki şirketi o kadar ciddiye almıyorlar ki hazırladıkları mali tabloyu yeterince gözden geçirmeden yayınlayabiliyorlar. Umurlarında değil...
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Ben görmedim ne yapmışlar, siz baktığınız için yazarsanız görelim..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben görmedim ne yapmışlar, siz baktığınız için yazarsanız görelim..
    Yatırım Holding kap duyurusu:

"27.10.2023 tarihinde kamuya açıklanmış olan 01.01.2023- 30.09.2023 dönemine ilişkin" Kar veya Zarar Tablosu"nda yer alan" Özkaynak Yöntemi ile Değerlenen Yatırımlar" kalemi sehven 242.832.881 TL olarak açıklanmış olup, sözkonusu tutar olması gereken şekilde 112.184.757 TL olarak düzeltilecek, ilgili diğer mali tablo kalemleri, ilgili dipnotlar ve faaliyet raporumuzun ilgili bölümleri bu çerçevede güncellenerek finansal tablolarımız ve faaliyet raporumuz yeniden yayınlanacaktır. Düzeltme ile 01.01.2023- 30.09.2023 dönemine ilişkin net kar rakamı 424.608.572 TL olarak mali tablolarımızda yer alacaktır."

29 Ekim günü açıklama yapıyorlar, aceleye getirilmiş bir açıklama olduğu yazım dilinden bellidir..

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Yatırım Holding kap duyurusu:

"27.10.2023 tarihinde kamuya açıklanmış olan 01.01.2023- 30.09.2023 dönemine ilişkin" Kar veya Zarar Tablosu"nda yer alan" Özkaynak Yöntemi ile Değerlenen Yatırımlar" kalemi sehven 242.832.881 TL olarak açıklanmış olup, sözkonusu tutar olması gereken şekilde 112.184.757 TL olarak düzeltilecek, ilgili diğer mali tablo kalemleri, ilgili dipnotlar ve faaliyet raporumuzun ilgili bölümleri bu çerçevede güncellenerek finansal tablolarımız ve faaliyet raporumuz yeniden yayınlanacaktır. Düzeltme ile 01.01.2023- 30.09.2023 dönemine ilişkin net kar rakamı 424.608.572 TL olarak mali tablolarımızda yer alacaktır."

29 Ekim günü açıklama yapıyorlar, aceleye getirilmiş bir açıklama olduğu yazım dilinden bellidir..
    Teşekkürler....

6. Düştükçe alan ky belanı arıyorsun...
    Elbette arayan bulur...

7. Hissenin değer kayetmesi için 10 tane neden yazayım, siz istediklerinizi seçin:

1. İlaç işinde ülkedeki sağlık politikaları/kur çevrimi vb konular, borçlanma kaynaklı düşük mali performans
    2. Monrol hisse devrindeki tuhaf ve düşük değerleme
    3. Vitra başta olmak üzere ihracatçı şirketlerin Avrupa'daki durgunluktan etkilenmesi
    4. Holding Kartal arsasında 18. madde çalışmalarına dair bildirimin gelmemesi, konut piyasasında kaçınılmaz görünen riskler
    5. Aracı kurumlardan hiçbirinin topluluk hisselerini araştırmaya/rapor üretmeye değer bulmaması
    6. Spekülatörün yeterince hisse toplayamamış olması
    7. Yükselen faizler ve endekste görülen zayıflama
    8. 50 lira üstünde satılan payların düşük değerden yerine konulması için kurnazca işlemler
    9. Yabancı/ stratejik yatırımcı eksikliği
    10 Alışkanlık edindikleri hisseyi düşürme isteği

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Hissenin değer kayetmesi için 10 tane neden yazayım, siz istediklerinizi seçin:

1. İlaç işinde ülkedeki sağlık politikaları/kur çevrimi vb konular, borçlanma kaynaklı düşük mali performans
    2. Monrol hisse devrindeki tuhaf ve düşük değerleme
    3. Vitra başta olmak üzere ihracatçı şirketlerin Avrupa'daki durgunluktan etkilenmesi
    4. Holding Kartal arsasında 18. madde çalışmalarına dair bildirimin gelmemesi, konut piyasasında kaçınılmaz görünen riskler
    5. Aracı kurumlardan hiçbirinin topluluk hisselerini araştırmaya/rapor üretmeye değer bulmaması
    6. Spekülatörün yeterince hisse toplayamamış olması
    7. Yükselen faizler ve endekste görülen zayıflama
    8. 50 lira üstünde satılan payların düşük değerden yerine konulması için kurnazca işlemler
    9. Yabancı/ stratejik yatırımcı eksikliği
    10 Alışkanlık edindikleri hisseyi düşürme isteği
    Madde, 6 , 8 , 10 ilk 3 e girecek madde bence , kalanları ne kadar etkiler bilemedim...

Sayfa 530/572 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •