Sayfa 530/1000 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Viop XLIII

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Kemal Kılıçdaroğlu, Sedat Peker'in #SPK iddialarıyla ilgili Pazartesi günü CHP adına suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    borsa haftaya sarsıntılı başlayabilir.....belki cuma günü sert hareketlerin nedeni ....hafta sonu açıklamayı önceden bilenlerin yaptığı satış olabir.....soyguna kim dur diyecek.....vob da ki hareketler günlük olrak çok uçuk hiç bir zaman böylesinbe şahid olmamıştım......temel ,teknik bilmek anlam ifade etmiyor....malda yakaladıklarını gün içinde ezdiler.....kazanmak vob da şans işi bence....

2. Herkes istediğini yazar çizer varsa bir sıkıntı yönetim güneysu - medving orada gerekli uyarıyı yaparlar ,
    kendine vazife edinme her akşam mertoş , senin işin belli o bildiğin işi yap hadi gooo.
    hayırlı haftalar topik sakinleri , bu topik hepimizin kurallara uyup yazdığımız sürece , bu tiplere ne kadar alttan alınırsa o kadar soytarılık yapmaya devam ederler.
    kolay gelsin.

3. Bakan halkı borsaya davet ediyor ve arkasına hemen borsa dönen dolaplar ifşa oluyorsa adamın aklına garip teoriler geliyor. Biz piyasada işlem yapıyoruz hedef doğru senaryoyu bulup para kazanmak. Bence tesadüf değil. Bakanın açıklamasından sonra borsada dönen dolapların muhalif tarafta ifsasi. Bakan niye öyle dedi, karşı taraf neden konuyu gündeme getirdi. Konu sadece siyasimi yoksa gerçekten başka planlarmi var onu çözebilmek önemli. Bakan açıklama yapınca herkes vatandaşa mal kitlenecek diye yorumlandı. Zaten piyasada gidiyordu güllük gülistanlık nerden alırsan kaziyorsun. Yabani payı dipte ve mal yerlilerde toplanan bu mallar mutlaka bir şekilde birilerine verilecek. Bence muhalif taraf sürekli yukarı giden borsadan rahatsız çünkü önceki yıllarda bir mevzu olup borsa çökünce ilk verdikleri örnek bakın borsa çöktü şirketlerin piyasa değeri şu kadar eridi diye laf yapıyor ve suçu hükümete atıyorlardı. Bu noktada ellerinde done yok. Borsa her zaman siyasetcilerin kullandığı bir done oldu bilinçsiz vatandaşa karşı. Şuan borsanın yukarı gitmesi hükümetin lehine bir durum.son iki gündür vakıf ve halkın tavana gitmesi manidar. Onlar tetikledi bankaların hepsini. Geçen biri burda garan artık badem tahtası oldu dedi.bademmi fındık cevizmi bilmiyorum ama garanla başladı hareket tam duzeltmesi gelecekten sahneye vakıf halk girdi ve diğerlerinde gaza geldi. Tavan yaptıktan sonra isc bin tabana gelmesi ve son 2 gündür diğerleri ayak uydurmamasida manidar. Yabancı çıktıktan sonra içerdeki taraflar kapışıyor. Özünde siyaset olduğunu dusunuyorum. Düşündüğüm gibiyse muhalefet yine kaybeder. Eğer p.tesi eksi açılıştan sonra piyasa toparlar artıya geçerse son mallarda toplanmış olur ve Arjantin benzeri bir harekete gideriz borsada. 2005-2010 larda garanin pd-dd değeri 2.1 lerdeyken ucuz alınır yorumları yapiliyordi.

Reis imiz ne dediydi geçmişte.
    Şeffaflık yolsuzlukla uğraşırsak
    Bir tane belediye başkan adayı bulamayız didi..
    Mottamız yiyorsalarda yidiriyorlar..
    Borsada seçime kadar bu geçerli olabilir..
    Ekonomi olarak arjantin modeli
    Toplum olarakta Lübnanlaşıyoruz...
    Kör dövüş...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Halk Tv de borsada dönen dolaplar konuşuluyor

https://www.youtube.com/watch?v=FxF9H40IIJk
    valla reklamın iyisi kötüsü olmaz...17 Aralık olayından sonra ak Parti'nin oyu nasıl patladı???? vatandaş pisliği seviyor abiler...buraya ilgi artacaktır...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6. O değil de akgrt resmen borsa tarihindeki en net dibi buluşum olabilir online canlı canlı heyecanlı.

Gel gör ki çerez parası kadar aldık sonra her gün yazıldım hiç vermedi abicim bu borsa pişmanlıktır harbi diyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Herkes kendi düşüncesini yazsın yeter yahu ..bu da iki şıkkı var ..yükseliş bekliyorum ,düşüş bekliyorum .
    Sadece fışkırtmayacak. Gayzer gibi fışkırtacak ve millet de bakakalacak:

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Adem kardeşimde sesli düşünmüş

Piyasa yapıcının endeksi yukarı götürürken amacı size bize kazandırmak değil, mümkün olduğunca az kişi ile beraber kendisinin kazanması,
    önemli olan endeksin yeşil olması.

Kendi sözümle son sözü söyleyim; "Yabancı hiç olmazsa tekniğin namusunu koruyordu"

Birde UYARI ; Prize boşa takılı fişler Türkiye'deki toplam elektriğin %5'ini tüketiyor. Millet olarak her ay ortalama 60 milyon TL'yi çöpe atıyoruz.

Daha fazla kişinin görmesini sağlamak için elden ele çoğunluğa ulaşmasını sağlamayı unutmayalım.

Bu fiş konusunun gerçekçiliği var mı teknik olarak açıklayacak var mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 530/1000 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •