Sayfa 530/679 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 5426 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    keko hocam sizi algyo dan bu yana takip eder çok emeğinizi ve ekmek yedirdirdiniz çok teşekkür ederi.
    sizce brksn da kısada hedef nedir. orta ve uzun vadeyi tahmin edebiliyorum.. tşk ytd.
    dostum eğer algyo dan beri beni takip ediyorsanız vede bunu hakkıyla yapmışsanız şu anda sizin de bir milyoner olmuş olmanız lazım... çünkü beni takip edip de milyoner olmayan bildiğim kadarıyla kalmadı...kazandıklarınız size hoş helal olsun...afiyetle yemek nasip olsun...karşılık vermek istiyorsanız da benim ücretimin bir dua olduğunu biliyorsunuzdur...

sizin gibi değerli ky dostlarım ile kazanmak bana her zaman keyif vermiştir...başkası gibi bilgi saklamayı sevmiyorum..ky ları da hor görmem...çünkü ben de oralardan geldim..borsanın her türlü cemeresini çekmiş biriyim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. yalnız spegı tahtacısı herneyse çok sinsi hareketlerı var pazartesı tavana yakın yapıp gerı cektı dun tum gun boyu kusturdu bugun yıne hareketlı yanı arada kaldırıp arada bıktırıyor istediğinide alıyordur bofa uzerınden al sat sureklı robotlar

3. geçmişte borsa hikayemi buralarda çok anlattım...ilk borsa yıllarımı tekrardan tüm ayrıntıları ile anlatsam eminim ki sizler de ağlayacaksınız...ama son 7 yılını da anlatsam çok sevinip güleceksiniz...son 7 yılım da hep keyifle ve kazançlar ile geçti...tabi bu başarımızın altında sizin dualarınızın da etkileri çok fazla..yüce ALLAH da dileyince çok güzel şeyler oluyor...darısı sıkıntıda olan tüm ky dostlarımın başına diyorum...kazanandan zarar gelmez...kazanmayandan ise çok zarar gelir...kazanamayan insan forumlarda sataşacak ve küfür edecek birilerini arıyor....forum ortamlarını da bozuyorlar...geçmişte burada örneklerini çok gördük...bu yüzden de onlara hep kazanamayanlar külübü diyordum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yalnız spegı tahtacısı herneyse çok sinsi hareketlerı var pazartesı tavana yakın yapıp gerı cektı dun tum gun boyu kusturdu bugun yıne hareketlı yanı arada kaldırıp arada bıktırıyor istediğinide alıyordur bofa uzerınden al sat sureklı robotlar
    inan ben derinlikli de izlemiyorum...yine takaslara da bakmıyorum...kişiler beni ilgilendirmiyor...bazen soruyorsak da merakımızdan soruyoruz...tüm yatırımcıların kaliteli hisseye geldiğini biliyorum...doğru hisseyi almışsanız belli bir zaman sonra tüm yatırımcı grupların üşüştüğünü göreceksinizdir....şirketlerin bilançosu bal gibidir...güzelse her türlü pörü böcek gelir...ama kötü ise de herkes ondan kaçar....21,30 tl den beri pozisyonumu azaltmadan tutmaya devam ediyorum....hatta azaltmayı bırak geçen günlerdeki gibi pozisyonumu artırarak devam ettiriyorum...gerisi de nasiptir diyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum eğer algyo dan beri beni takip ediyorsanız vede bunu hakkıyla yapmışsanız şu anda sizin de bir milyoner olmuş olmanız lazım... çünkü beni takip edip de milyoner olmayan bildiğim kadarıyla kalmadı...kazandıklarınız size hoş helal olsun...afiyetle yemek nasip olsun...karşılık vermek istiyorsanız da benim ücretimin bir dua olduğunu biliyorsunuzdur...

sizin gibi değerli ky dostlarım ile kazanmak bana her zaman keyif vermiştir...başkası gibi bilgi saklamayı sevmiyorum..ky ları da hor görmem...çünkü ben de oralardan geldim..borsanın her türlü cemeresini çekmiş biriyim...
    hocam dualarım her zaman sen ve sizingibiler için. milyoner olmasakda çok borç kapattık çok şükür ytd.

6. tavanı kıtleyemedı yıne bofa satıyor endeks bozuyor ne sansızlık

7. sayın kazanckapısı bofa ne yapıyor sizce kısaca bı yazsanız alıyor tepede kıtle yarın cık yapmıyor gun ıcı satıyor robot

8. bofa 360 lardan 250 ye kadar geldı yıne mal bıtırır bırazdan elındekını

Sayfa 530/679 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •