Sayfa 531/743 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 5939 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Yukarda sayın goncarov güzel yazmış.

Bu hisseyi geçen hafta 7.81 ortalama ile 150 bin lot aldım.Aslinda tahtacinin niyeti güzel bilancoyla assagilara salıp dökülenleri toplayıp yukarı surmekti.Ama ben yüksek miktarda alınca tahtayı kilitledi benide buraya hapsetti.Dun en yüksek 7.81 gördü.Adam maliyetini biliyorum sana zırnık koklatmam mesajı verdi bana bu uçan piyasada.

Velhasıl kelam ******i boktan bir şirketin yatirimcisiyiz.Soyle süper böyle güzel diye güzelleme yapılacak şirket değil.Gerci ülkenin tamamı böyle.

7.81 aşarsa anlayın ki benden ucuza almıştır yoksa zinhar o rakamı gecmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Yukarda sayın goncarov güzel yazmış.

Bu hisseyi geçen hafta 7.81 ortalama ile 150 bin lot aldım.Aslinda tahtacinin niyeti güzel bilancoyla assagilara salıp dökülenleri toplayıp yukarı surmekti.Ama ben yüksek miktarda alınca tahtayı kilitledi benide buraya hapsetti.Dun en yüksek 7.81 gördü.Adam maliyetini biliyorum sana zırnık koklatmam mesajı verdi bana bu uçan piyasada.

Velhasıl kelam ******i boktan bir şirketin yatirimcisiyiz.Soyle süper böyle güzel diye güzelleme yapılacak şirket değil.Gerci ülkenin tamamı böyle.

7.81 aşarsa anlayın ki benden ucuza almıştır yoksa zinhar o rakamı gecmez
    Sn. dealer35, Şirketin 9 aylık bilançosuna baktığınızda beğenmediniz kısım neresi? son yayınlanan 9/2022 bilançosundaki rakamların iyi olduğunu düşündüğümden soruyorum. Gözümüzden kaçan bir yer varsa tekrar değerlendirmek isterim.

3. Sayın cennetyolu bilançoda sorun yok sahibi kansız Gerçi bu ülke toptan böyle.Balik baştan kokmuş imam osurursa cemaat sıçar.Adamin hissesini alınca seni düşman belliyor.

Yüksek enflasyon düşük mevduat faizi uçan gayrimenkul fiyatları ile 20 yıllık emegimi çaldılar.Haram olsun.Eriyen paramı ne yapsam kurtaramiyorum çünkü organize bir kötülükle karşı karşiyayiz.Gemisini kurtaran kaptan.Benim gemi batali çok oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    Sayın cennetyolu bilançoda sorun yok sahibi kansız Gerçi bu ülke toptan böyle.Balik baştan kokmuş imam osurursa cemaat sıçar.Adamin hissesini alınca seni düşman belliyor.

Yüksek enflasyon düşük mevduat faizi uçan gayrimenkul fiyatları ile 20 yıllık emegimi çaldılar.Haram olsun.Eriyen paramı ne yapsam kurtaramiyorum çünkü organize bir kötülükle karşı karşiyayiz.Gemisini kurtaran kaptan.Benim gemi batali çok oldu
    Umarım işler en kısa zamanda istediğiniz gibi ilerler. Şu an hepimiz için bir sabır dönemi..Birçok kişi benzer durumdadır inanın..Gayrimenkul fiyatları çok yükseldi. Gerçekleşen zorunlu işlemler dışında çoğunun tabela fiyatı haline geldiğini düşünüyorum..

Diğer taraftan Menderesin sahibinin neden yatırımcılarını kendisine rakip gibi gördüğünü anlamak çok zor. Aslında yatırımcıların kendisine güvendikleri ve yatırım yaptıkları için mutlu olması gerekirdi. Yok kimseyi istemiyorsan 27.07.2000 yılından bu yana 22 yıldır neden borsadasın? diye sormak lazım.

5. Hissedeki hareke bakılırsa şirketin sahibininde burda yazılanları okuduğunu anlıyorum .Sen sana yazdıklarımdan daha fazlasını da hakediyorsun kansız .

Hissedeki hareke bakılırsa şirketin sahibininde burda yazılanları okuduğunu anlıyorum .Sen sana yazdıklarımdan daha fazlasını da hakediyorsun kansız .
    En azından kendisine iletildiği konusunda hemfikirim.
    Muhtemelen küçük yatırımcının beklentilerine hakim.
    Mesela küçük yatırımcı ne bekliyor şimdi?
    Holding satıştan elde edilen geliri hangi amaçla kullanacak?
    Normalde aksine açıklama yapmadığı sürece geçmişte yapılan bildirim geçerli olması lazım.
    Patron bu yüzden açıklama gönderip yatırımcının endişelerini gidermiyor.
    Belki küçük yatırımcı belli miktarda döküldükten sonra önceki açıklamayı işaret ederek teyit edecek, kesin bilemiyoruz.
    Savunması da yukarıda dedğim gibi, biz zaten 2021 de açıklama yapmıştık olacaktır.

Patrona selam ?
    Ekim 2023 e kadar devam

7. Şirket tekstil tarafından güzel kazanıyor,avrupadaki resesyon bu kazancın sürdürülebilir olmayacağını gösteriyor ayrıca çin pazarı tekrar canlanıp tüm kayıplarını telafi edebilir böyle bir durumda tekstil tarafı tamamen alabora olur iç pazar dışında alternatif kalmaz,enerji tarafında da yeni yeni net kara dönüşmeye başladı finansman giderlerinden dolayı 11 12m dolaylarında kar geliyor.Tekstil tarafındaki belirsizlik üzerinde baskı yaratıyor kanaatindeyim.Kayıtlı sermaye tavanınında 1.25 milyar olduğunu unutmamak gerekir.Her an %500 bedelli kararı ile karşı karşıya kalınabilir.

8. Ne yapacaksa yapsada herkes yoluna baksa şarapsız

Sayfa 531/743 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •