Sayfa 532/814 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 6510 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Evet soru bu. 22 kasimda yapilan açıklama kottan çikma açiklamasi olarak sayilacak mi sayılmayacak mı.?

Lakin ilgili tebliği iyi okumak lâzım. Çok ince ayrintilar var.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ya tutarsa deyip göle maya çal. tutarsa çıkarsın öylemi. şu an çıkma hakkı yok ki.

2.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Olmasına gerek yok beraber hareket ediyorsa aynı sayılır.sirketin 381 bin lota ihtiyacı var.diger elinde toplu mal olan kişiyle muhakkak ortak hareket eder.ve pay oranları tek kişide sayılır .ben bu şekilde biliyorum
    Tek kişide olduğunu nerden biliyorsunuz?Tahmin mi,kaynak var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Aynen açıklamada %95'e ulaşılması durumunda demiş,şirket şeffaf davranıyo gibi,bugün atılan maile hemen cevap vermiş,diğer olumsuz örneklere çok benzer görünmüyor,şirket hakkında yeterli bilgi aldığımıza göre yarın şansımızı deneyelim fırsat verirse,emeği geçen herkese teşekkür ederim,bol kazançlar.
    arkadaşım bizden etkilenip alım yapma. bende hisse yok gelirse belki 41 altından bir miktar alabilirim ama risk düşük 40 tl garanti olduğu için.

4. Kendi değerlememe göre bu işlemler bitene kadar 60'li rakamları görme olasılığı var;riske girmeye değer diye düşünüyorum yarın fırsat verirse 2/3 bin arası mal alıp bekliycem,inşallah yanıltmaz da hep birlikte kazanırız...

5.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    arkadaşım bizden etkilenip alım yapma. bende hisse yok gelirse belki 41 altından bir miktar alabilirim ama risk düşük 40 tl garanti olduğu için.
    Fikrinizi değiştiren nedir dünden bugune ne değişti.dun bana demeedigini bırakmadın.simdi 41 diyorsun ayıp vebal var bu işte

6.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Sizinle ilgisi yok aşağıda 40 varsa %5 kayıp yazar,yukarıda 60 olursa %40 yazar riske girmeye değer,paylaşımlar için teşekkürler...

7. Az önce bize çete diyen adam şimdi kalkmış 41 e gelirse alırım diyor .dün yatrimcilara yarın hisseyi yukaridan size gömerler dikkat edin diye yazdığımda bana demeedigini bırakmıyordu şimdi döndü .vebal var bu işte

8. MRSHL - Marshall

Adamlar 46.982.040 TL fon ayırmışlar bunu heralde kafadan oluşturmadılar kuruşu kuruşuna belli ki bir hesap yapmışlar. Ayrıca bu fon şirketin kasasından çıkacak. Bu da şirket değerine etki edecek bir faktör. Bu kararlar öyle bir günde alınmaz eminim en az 1-2 yıldır planlanıyordur. Belli bir olgunluğa ulaşmış ki kararı açıklamışlar.O yüzden yatırım kararı alırken lütfen dikkatli davranın. Herkese hayırlı kazançlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 532/814 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •