Sayfa 533/973 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Sermaye : 45 Milyon
    Özsermaye : 900 Milyon
    2019 yılı 12 Aylık kar ı : 35 Milyon
    Son , kapanış fiyatı : 17,57 TL.
    Bu da bir kenarda dursun.
    Diğer gıda şirketleriyle kıyaslama yaparken ve hissenin durmunu bilmek açısından faydalı olacaktır.
    Defter değeri , yani varlıkları ve karı hesaba katıldığında edebileceği en az fiyat : 20 TL.
    Satmak veya almak isteyenler için , yukarıdaki veriler , bir yol gösterici olabilir.

2. Çoğu şirket , bu virüs ortamında iş yapamamakta. Bunların 3 aylık ve 6 aylık bilançolarının kötü geleceği ortadayken , bizim şirket , harıl harıl , içeriye satış yapmakta ve dışarıya da ihraç yapmaktadır. Bu durumda da , gelecekteki bilançolarının çok güzel olacağı bir gerçektir.
    Borsa , geleceği satın alacağına göre , Pınarsüt ün fiyatını , daha ne kadar baskılayabilecekler , çok merak ediyorum.

Aynen tum gida hisseleri duserken panik yaptirip son mallari toplamaya calisacaklar. Ben bir kac gun surecegini sanmiyorum. Yarindan itibaren yoluna devam edecegine hem teknik hem temel analize gore inanoyorum. Gecen ceyrege gore Yuzde 30 civari ciro artisi bekliyorum.

16 lara geldiginde cok mal kaptiracak. Dagitmak isterse mali 16 dan verebilir. Gonul rahatligiyla alir millet. Gida hisselerinin uzun sure revasta olacagi malum artik. Citi deli gibi pahali bimas topluyor. Bu hafta gecen haftadan daha guzel olacagina inancim tam. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyorum. Yarın , ky. yi dökme amaçlı , aşağı yönlü hareketler yapma olasılığı da var. Fakat , hissenin değerini ve ederini bilenler için problem yok. Birkaç gün sabredip , meyveler toplamayı beklemek , daha akıllıca olur , diye düşünmekteyim.
    Bu arada , aşırı şişip balon olmuş , gıda şirketlerinden çıkıp , bizim hisseye girmeyi düşünenler de olabilir.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu kadar çok yazmamın sebebi , hisseyi 15 gün kadar önce almaya başladım. Ortalama maliyetim 16, 80 TL. ve ben bu hisseyi aldıktan sonraki süreçte , diğer gıda hisseleri %20- %50 arası pirim yaptı. Pınarsütteki benim pirimim ise , sadece %5 civarı.
    Oysa , bu şirket , diğerlerinden hem daha karlı ve hem de , fiyatı daha uygun bir şirketti.... İsyanım ve sürekli yazmam, bundandır.

20 gun beklersin 1 haftada alacagini alir cikarsin. Benim maliyette 15.90 yuklu girdim ve zerre endisem yok. Hem teknik hem temek analizde harika. Hikayesi zaten en guncel borsa sirketlerinden. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu kadar çok yazmamın sebebi , hisseyi 15 gün kadar önce almaya başladım. Ortalama maliyetim 16, 80 TL. ve ben bu hisseyi aldıktan sonraki süreçte , diğer gıda hisseleri %20- %50 arası pirim yaptı. Pınarsütteki benim pirimim ise , sadece %5 civarı.
    Oysa , bu şirket , diğerlerinden hem daha karlı ve hem de , fiyatı daha uygun bir şirketti.... İsyanım ve sürekli yazmam, bundandır.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. panik yapmayın yıl sonu fiat beklentim 50 tl.cuma günü bilinçli yaptılar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
    Tabanda kac adet hisse var goren var mi

8.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Tabanda kac adet hisse var goren var mi
    330000 yazmışlar başka biryerde

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 533/973 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •