Sayfa 534/742 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. bedelli fantazisini anlamdım bu firma niye belli yapsın ? bedelli milyarda bir ihtimal , zorla adamlara bedelli yaptıracaksınız
    borsa ile ilgili bilinen tek kelime bedelli mi ?

Hatta bu şikayet Cimer üzerinden yapılırsa daha ciddiye alınacaktır. Yüzlerce kişi aynı şilayeti yapar ise SPK kayıtsız kalamaz

Genelde bu tür şikayetlerde işlem yapmak için objektif bilgi belge aranır.
    Bence bilgi ve belge olarak özellikle 8.03 ila 9.50 arasında yapılan işlemler gösterilebilir. Şirketin ısrarla fiyatı her gün düşürerek olağan günlük işlem hacminin çok ötesinde emirler girerek, piyasanın satışları karşılayamayacağını bilerek ısrarla piyasayı bozmuştur. Bunu şirket hakkında her türlü içsel bilgiye sahip ana ortak olarak yapması makul karşılamaz.
    Yapılan işlemler hayatın doğal akışına aykırıdır.
    Bu nedenle 15 ila 18 Kasım 2022 tarihlerinde yapılan işlemlerin invelenmesi gerekir.

Yazmaya üşenenler var ise benim yazdığım bu metni kopyalayıp yeniden düzenleyip SPK ya cimer üzerinden gönderebilir.

Ben 1 gün daha bekleyeceğim. Şirket aydınlatıcı açıklama yapmaz ve fiyat üzerinde bu baskı sürer ise cuma günü ilk vakit bulduğumda bu şikayeti yapacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Hatta bu şikayet Cimer üzerinden yapılırsa daha ciddiye alınacaktır. Yüzlerce kişi aynı şilayeti yapar ise SPK kayıtsız kalamaz

Genelde bu tür şikayetlerde işlem yapmak için objektif bilgi belge aranır.
    Bence bilgi ve belge olarak özellikle 8.03 ila 9.50 arasında yapılan işlemler gösterilebilir. Şirketin ısrarla fiyatı her gün düşürerek olağan günlük işlem hacminin çok ötesinde emirler girerek, piyasanın satışları karşılayamayacağını bilerek ısrarla piyasayı bozmuştur. Bunu şirket hakkında her türlü içsel bilgiye sahip ana ortak olarak yapması makul karşılamaz.
    Yapılan işlemler hayatın doğal akışına aykırıdır.
    Bu nedenle 15 ila 18 Kasım 2022 tarihlerinde yapılan işlemlerin invelenmesi gerekir.
    hisse 3,5-11,5 3 ayda yaptı
    kimse şirket ve spekle hisse yükselmesi üzerine anlaşma yapıp girmedi
    adamların diyeceği serbes piyasa biz iyi yönetiyoruz fiyatlamayı piyasa yapar
    patron hisseyi borç ödemek için sattı vs
    11,5 olsa dikkatimi çekmezdi şimdi aldım ama spekde alttan mal kaybediyor
    şirkete ortak oluk fiyata değil ben mart ayında çok farklı yerde olacağımıza inanıyorum
    bu satış bencede fiktif
    patron şirketin değerini bizden çok daha iyi biliyor
    bu fiyattan satması mantıksız en az bir ay çektirecek bu kesin
    finansallar bozulmadığı sürece az-az ekleme yapmaya devam ederim
    enerji kendini kurtardı biraz stok azaltırlarsa neredeyse borç kalmayacak
    atıl durumdaki gayrimenkullerde bonus

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ben yaptım. EN azından spk ciddiye alır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yanlış hatırlamıyorsam benzer bir durum egser de fiyat 4 liralardayken olmuştu, sonra fiyat 40 lira oldu.

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam benzer bir durum egser de fiyat 4 liralardayken olmuştu, sonra fiyat 40 lira oldu.
    Tebrik ederim.
    Hak aramak kadar güzel bir şey yoktur.
    Sonuç alamasak da olur .
    Dediğim gibi ben şirketin cuma ya kadar kap göndermesini bekleyip biraz daha detaylı olarak benzer bir şikayti yapacağım

8.  Alıntı Originally Posted by Sabri Reis Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık, tüm yatırımcıların sizin gibi yapması gerekir diye düşünüyorum. Cevap gelirse paylaşın lütfen.
    Rica ederim, hem şirkete hem SPK ya baskı kurulmalı bu yaşanan gelişmeler hakkında.

Sayfa 534/742 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •