Sayfa 539/595 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. 15 yıl önce 650 milyon USD ye satmayanlar, heralde şimdi 1 milyar USD den aşağı satmazlar. Önemli olan satacaklarmı veya nasıl yol izleyecekler. Acaba şirket bir operasyonamı maruz kaldı, kalıyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    15 yıl önce 650 milyon USD ye satmayanlar, heralde şimdi 1 milyar USD den aşağı satmazlar. Önemli olan satacaklarmı veya nasıl yol izleyecekler. Acaba şirket bir operasyonamı maruz kaldı, kalıyor.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    650 milyon doları şimdi verseler pazartesi sabah arklarına bakmadan satarlar. Ama az önce gelen kaplar öyle bir durum şimdilik yok olursa haber ederiz diyor. Kısaca 3 maymun devam haberimiz yok kim kaldırıyor kim çıkartıyor )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    650 milyon doları şimdi verseler pazartesi sabah arklarına bakmadan satarlar. Ama az önce gelen kaplar öyle bir durum şimdilik yok olursa haber ederiz diyor. Kısaca 3 maymun devam haberimiz yok kim kaldırıyor kim çıkartıyor )
    Hisse satısı yok demeleri de iyi bişey
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    2018 yılında batısöke cimento satısı veya ortaklıgı için ünlü co ya danısmanlık yapmnası için talimat verilmişti belkide satılacaktır. bu kadar tavan gititigine göre...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Ne olacak 3 ü de profesyonel hanutçu idi. Terk edince buraları hisse kendini buldu
    Başkalarını bilmem beni kendinle karıştırdın galiba.

2 yıla yakındır BTCİM hakkında en yakınımla bile konuşmadım.Hatta burada bazıları var Allah'a yakın bana uzak olsunlar bana yeter.Seni de onlara dahil ettim gitti.

Tanımadığı biri hakkında böyle atmasyon yapan herşeyi yapar.Yolun açık olsun.Zira bundan sonra ha CARİ ha HOca ha sen benim için yok hükmündesiniz.

Bana hiçbir şey sormayın Labbro-Badi-Kyno

Ya da bu nickleri kullananlar şimdi buralarda hangi nicklerse onlara sorun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Başkalarını bilmem beni kendinle karıştırdın galiba.

2 yıla yakındır BTCİM hakkında en yakınımla bile konuşmadım.Hatta burada bazıları var Allah'a yakın bana uzak olsunlar bana yeter.Seni de onlara dahil ettim gitti.

Tanımadığı biri hakkında böyle atmasyon yapan herşeyi yapar.Yolun açık olsun.Zira bundan sonra ha CARİ ha HOca ha sen benim için yok hükmündesiniz.

Bana hiçbir şey sormayın Labbro-Badi-Kyno

Ya da bu nickleri kullananlar şimdi buralarda hangi nicklerse onlara sorun.
    Sn. Lunar sizi Cepte alarak söylememiştim. Siz benim yazdıklarına en önem verdiğim kişisiniz burda. Haklısınız biraz daha detay vermem lazımdı ama siz zaten yazdınız. Neyse sizi kırdıysam özür dilerim. Hisse hakkında yorumuma gelecek olursak imtiyazlı A grubu hisselerin elden değiştirdiğini düşünüyorum. Yansımasının bir kaç gün daha devam edeceği kanaatin deyim. Tek isteğim ise biran önce aklı başında birinin satın alması. Arkadaşın birinin söylediği üzerine zamanında verilen paraya bile razı olurlar konjonktür çok vahim çünkü ki. Neyse hakkımızda hayırlısı olsun ( tabii iyi niyet ve + düşünce besleyenlerin memleket hayrına )

7. Sevgili Winingman yazdığın o yazıda hanutçulardan biri de Lunar anlamı çıkar.Kaldı ki ben burada bırak yazı yazmayı topiği okumuyorum-okumak bile istemiyorum.O yazıyı da hasbel kader gördüm.Ya görmeseydim?

Hissenin geldiği bu fiyatta tek tek isim vererek defteri dürülecek çok adam var burada.Ben buna rağmen burada yazı yazmak istemezdim.

Ben gerçek hayatımda ekşi yemedim ki karnım ağrısın.Arkamdan iş çevirip yüzüme gülenler dışında herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.O arkamdan iş çevirenlerde çok rahat olsunlar dünya küçük...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Bugün tahtada yapılan oyunun yanında Hamlet yavan kalır

Sayfa 539/595 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •