Onemli Gunler Banner
Sayfa 539/684 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 5472 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sanki atatp den buraya gelenler var gibi,balinalardan biri brksn alıyor olabilir mi..?
    balinalar paranın kokusunu iyi alıyorlar...geldikleri yerden de iyi kazanmışlardır...geldikleri hisse de iyi berkosan da iyi...gerisi de nasiptir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    balinalar paranın kokusunu iyi alıyorlar...geldikleri yerden de iyi kazanmışlardır...geldikleri hisse de iyi berkosan da iyi...gerisi de nasiptir diyorum...
    Daha evvel küçük pd rallisi olacağını söyledim..kar eden ve büyüme çabası içinde olan şirketler 2-3 milyar pd den bulmak zorlaşacak ..

3. Pek yazan kalmamış satıyorlar mı yoksa

4.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Pek yazan kalmamış satıyorlar mı yoksa
    Pek de sattiliyor görünmüyor...tam tersi sürekli alınarak zirveler tazeleniyor..berkosan akranlarına göre hala çok ucuz..

5.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Pek yazan kalmamış satıyorlar mı yoksa
    Burdayız dostum..çarşamba günü sağ omuzumdan ameliyat oluyorum,o biraz canımı sıkıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Burdayız dostum..çarşamba günü sağ omuzumdan ameliyat oluyorum,o biraz canımı sıkıyor..
    Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin tez zamanda

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun dostum ..acil şifalar diliyorum..

8. Burdayız burda , ne satması satanın malını karşılıyoruz haftalardır. Karşılamayada devam Hala çok ucuz berkosanımız. Bu fiyatlar hayal olacak 3-4 ay sonra.

Sayfa 539/684 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •