Onemli Gunler Banner
Sayfa 539/1003 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Ben de katılayım KKM açılımına

Turkish Erdoğanist sıtayl Unknown shining objectivizm

2.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    dolar yakışmı var...yaprak kıpırdamıyo....
    Hafize ablamız masasında hoşgeldin çiçekleri kurabiyeleri kahvesiyle ekranlara bakıyo şu an olay bende halledicem demiş

3. İlk açıklama şöyle gelebilir

Doları, faizi, enflasyonu, kiraları ve memur maaşlarını şu andan itibaren hepsini 25 e sabitledik

Vatanımıza memleketimize hayırlı uğurlu olsun hep beraber başaracağız

4. Bankaların ek hesap kullanımı nasıl? Atıyorum ek hesap 10bin tl çektik. 1 ay sonra ödedik, her şey dahil %1.36 mı? Yoksa +sı var mı kredi kullandırmadır, vergidir falan

5. Sayın Cihangirkonya 1,36 değil net 1,7 ye geliyor aylık. Bulmuşken alın bayramdan sonra çok yükselecek

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Hafize ablamız masasında hoşgeldin çiçekleri kurabiyeleri kahvesiyle ekranlara bakıyo şu an olay bende halledicem demiş

Razi Canikligil
    @canikligil
    Merkez Bankası yeni başkanı Hafize Gaye Erkan hakkında, ABD’de yöneticisi olduğu çöken First Republic Bank’ın müşterileri tarafından bankacılık yasalarını ihlal etmek, yanlış ve yanıltıcı beyanlar vermek suçlamalarıyla toplu dava açıldı.

https://twitter.com/canikligil/statu...46192369643521

Şapçıda BDDK başkanı oldu.!!!
    Mevduatçıların sırtı yere gelmez.!!!
    Yeni gıcır gıcır 1000 lik .!!!
    5000 lik banknotlar cebinizde bilin.!!!
    Gözünüz Aydın.!!!
    Köşeyi döneceksiniz.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Sayın iyimser teşekkür ediyorum. Hem kendime hem ailedekilere ait ek hesapları da kurutayım. Taksitli nakit avansları doldurmuştuk, işleme kapalıydı bütün kredi kartlarının avansları bizde . Şimdi hepsinde tekrar açmış bankalar 3 taksit de olsa. Tabi azar azar limit kimisi 20bin, kimisi 27bin, kimisi 12bin. Tamamını kurutma niyetim var.

8. Ballandıra ballandıra anlattık benim ticari kredi kartı harcamalara yaptığı taksiti 18'den 3'e düşürmüş. Seçimden önce yediğimiz içtiğimiz yanımıza kar kaldı allah reyizden razı olsun

Sayfa 539/1003 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •