Sayfa 539/563 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Güler keşif bekleyen bir maden
    Tek sıkıntısı açıklık oranı çok fazla
    Birileri girerse uzaya gider

2. Maden demişken
    AVOD ?????

3. KAP- herkes kuluda paylasabılır mı -albaraka gelen kap a bakın - utanmaz ınsanlar. KAP Geldı ; Hem Murat GÜLER hemde A1 CAPITAL - albarakaturk ten % 5 ın uzerınde hısse almış. bu artık olmadı. bu kadarıda pes geçen sene genel kurulunda kendı yatırımcına guler holdıng fıatları ucuz boyle devam ederse gerı alım yaparım dedın almadın. 2 ay once gerı alım yapacagım dıye KAP attın almadın. Bu artık serefsızlıktır. yatırımcıyı aptal yerıne koymaktır. yazık, ayıp, terbıyesızlık.. alabaraka bugun gelen KAP bılgısıne bakabılırsınız. bızı esske yerıne kydugunun resmıdır.

4. Güler yatırımcısı ve rtalb yatırımcısı aptal degıldır. YETER ARTIKKK.. duyun sesısmızı. Murat guler dunku albaraka kap bılgısı ıle banka hıssesı alım yapmış, ardındanda a1 kapıtale alım yaptırmısı. pekı hangı para ıle ? rtalbın son bılancosuna gore a1 kapıtale verdıgı borc ıle adam gıdıp kendı sahsı aldıgı hısseye a1 kapıtalede aldırıyor. boylelık ıle kendı aldıgı hısselerı yukardan satacak, eger alabatraka duserse a1 kapıtal alacak ve hısse fıatı dusmeyecek, pekı a1 kapıtalın parası kımın ? yatırımcısının.. murat guler sen yatırımcısının parasını neden gıdıp şahsı aldıgın hıssede alım yapıyorsun. madem rtalb karını bır yatırıma koymayacaksın. bızım paramız ıle yatırımcıya, rtalb yatırımcısına rtalbın gecmıs yıl karı ıl e ya hısse gerı alımı yaptır yada temettu dagıt .. yeter artık. kusluda herkes paylassın..

5. Tezgah cok guzel kurulmuş önce murat guler bır hısse alıyor, sonra a1 kapıtl aynı hısseden alıyor ( bakınız alabara KAP bılgısıne ) pekı a1 kapıtal hangı para ıle hısse alıyor albarakadan ? rtalbden alınan borc ıle alıyor. pekı a1 kapıtalın aldıgı bu hısse murta gulerın sahsı yatırımınada aynı zamanda destek olmus olmuyormu ? hopp a1 kapıtalın cebınden murat gulerın cebıne. a1 kapıtal kımın yatırımcının, rtalb yuksek gecmıs yıl kar acıkladı ? pekı sıze temettu verdı mı ? hayır pekı hısee fıatı yuksel dımı ? hayır pekı rtalb gecmıs yıl karları nerde, o para ıle murta guler hısse alıyor a1 kapıtalde desteklıyor. işte o destekleyen a1 kapıtalın parası , rtalbın yatırımcıya verılmeyen temettu gelırı ve rtlbde gerı alım ıcın kullanmadıgı para.. hakkınıza sahıp cıkın. her yere tıcaret bakanlıgı ve bdddk ve spk ya heryerde kusluda yazın.. bu para aktarma olmaz mı ? SALAK OLMA, sen sesısını cıkarmazsan kımse senın hakkını savunmaz. bak bır ben ses cıkarıyorum. al bu paylasımı kusluda paylas.. hadıı

6. Hadi be ferideeee
    Nazlanma

7. Baskı yavaş yavaş kalkıyor sanırım
    Vira bismillah

8. A1 Capital halka arzı sümenaltı, bu net. Pardus için SPK izni daha çabuk çıkar diyordum ancak yanıldım belli ki normal zamanda çıkacak. O da bir sonraki hafta olur. Muratçığım 30 Haziran'a kadar yapsa da bilançoya faydası olsa. Fazla bir lotum yok o nedenle analiz vs geyikleri için mesai harcamaya üşeniyorum.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 539/563 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •