Onemli Gunler Banner
Sayfa 54/759 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 425 - 432 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Kazanmak güzel, inşallah herkes hayatları boyunca kazanır.blcyt bundan sonra cesaret gerektirir. Ben zirveleri görmeden asla bırakmam ,,, karı cebine koyanlar hepinize hayırlı olsun.. Güle güle harcayın...
    son lotuna kadar verdim.aslında tahtada çok az kişi kaldı ama hedefime ulaşmıştım.kalanlara bol kazançlar dilerim.

yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by utkual2010 Yazıyı Oku
    Kazanmak güzel, inşallah herkes hayatları boyunca kazanır.blcyt bundan sonra cesaret gerektirir. Ben zirveleri görmeden asla bırakmam ,,, karı cebine koyanlar hepinize hayırlı olsun.. Güle güle harcayın...
    İyi cesaret. Satmadıysanız tebrik ederim, eğer istediğiniz yerden satabilirseniz...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İyi cesaret. Satmadıysanız tebrik ederim, eğer istediğiniz yerden satabilirseniz...
    Yani diyeceğim o ki; Sayın bikmisbroker'in imzasında belirtildiği gibi, spekülasyondan zamanında çıkmakla yatırımcı olmak arasındaki ince çizgideyiz...

4. 1.15 ten aldığım 18000 lotu 1.43 1.71 arası verdim kalana bol kazanc dilerim

Blcyt son bilançosuna ve faaliyet karına göre ucuz kalmış görünüyor.
    Hızlı tepki verdi. 10 günde %50 yükseldi. Her an ciddi bir düzeltme yemesi de beklenebilir.
    Buralarda bir müddet dinlenip tekrar yukarı atağa da geçebilir.

Aslında temel olarak güzel bir kağıt. Ancak kağıtların böyle saman alevi gibi hızlı yükselmesi beni her daim ürkütür.
    Malum, hızlı çıkan çıktığı hızla inebilir.

Temkinli iyimserliğimi koruyorum. Bakalım BLCYT ne yapacak?
    Güldürecek mi, yoksa sövdürecek mi?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. Bu hisse buralara düzeltmelerini yapa yapa geldi .4 yıldır yapıyor düzeltmeleri. Seans içinde zaten yapıyor. Ciddi düzeltme de üstüne konulması gereken bir hisse. Ytd.Expo Hatay da olacak 2017 de ,en yakın yer Adana Otel ve işler artık tıkırında olacak, Güvenli bölge ilanı ile arkasından yapılacak anlaşmalar barış Biliciye yarayacaktır. Bilici 1 aylık yatırım yapılacak hisse değil. Önü açık, Ytd

Ok. itiraz etmedik. Kendimizce bir potansiyel gördük ki buradayız.
    Kısada hızlı çıktı. Bir düzeltme gelebilir. Orta uzun vade için takip etmekte fayda var. Başarı devam ederse potansiyel taşımaya da devam eder.
    Alka, Sasa, Orge gibi başarılı şirketlerin 6 ay-bir yıl gibi kısa zamanda gösterdikleri performans ortada.
    Umarım Bilici de onlar gibi olur.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

8. Çin ile yapılan tarihi İpekyolu antlaşması hayırlı olur inşallah

Sayfa 54/759 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •