Sayfa 54/1005 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Viop L

VİOP30 günlük, TEB gene longları kapamış, güçlü el BofA ve İs Yatırımda destek verince -%2.86 geldi, long tarafta YapıKredi Yatırım kaldı, onu da ütüyorlar gibi!

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    uzun zamandır siftah yabmadıydık.
    5386 dan bi dene lönk cetonumu salladım langırt köy sandığına
    Çağrı abey Ordan lönk burdan lönk lafın bana ise uzun zamandır ilk defa bugün siftah yabtım. yarında düşüş beklentisi içindeyim hatta fena zopalıycaklar die düşünüyorum, bazan düşündüğüm olmuyor ondan lönkledim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çağrı abey Ordan lönk burdan lönk lafın bana ise uzun zamandır ilk defa bugün siftah yabtım. yarında düşüş beklentisi içindeyim hatta fena zopalıycaklar die düşünüyorum, bazan düşündüğüm olmuyor ondan lönkledim
    Estf. Abey big short dayıma yazdım 31 kontrat x 7 lonk um dio neye istinaden lonk merak ettim onu yazdırmaya çalışıyorum

First Republik Bank
    %-43..
    İşlemlere kapatılmış

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Estf. Abey big short dayıma yazdım 31 kontrat x 7 lonk um dio neye istinaden lonk merak ettim onu yazdırmaya çalışıyorum
    bende bugun yazacaktım yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta 1 parti 31 kontrat demişti
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    First Republik Bank
    %-43..
    İşlemlere kapatılmış
    Bu da batarsa Onsun 2750 yürüyüşü kesinleşir

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sen ona bakma, o felaket vuruşuyor. Bugün ereğli artı yüzde 3 lerde iken vurdu balyozu akşama kaptı köfte ekmeği, çok zalım oynuyor...
    İki gademe deptürsün lönk ilen bağım kalmamıştır diye yazar, kerata hem kazanıyor hemde şortculara çalışıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8. Hayır güzel para bi de kabak gibi çizgisi şeysi belli adam zor bi hareket yapmadı kimseyi lonk yakalayacak bi hareket de yapmadı getirdi gezdirdi gezdirdi bastı.

Short da açmadın yalan yok. Tl ile hiç bir şeyi short yapmam.

Efendi gibi kenarda fırsatları bekliyoruz belki Ereğli nasip olur bi daldirirsa sağlam.

Ama merak ettim yani.

Biz fakiriz dayı zenginler nasıl düşünüyor anlamaya çalışıyoruz.

Sayfa 54/1005 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •